Premia za staż - nowa promocja w Plusie na kartę

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
misiu-182
Szalony PlusManiak
Posty: 244
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 11 kwie 2016, o 21:45

Re: Premia za staż - nowa promocja w Plusie na kartę

Post autor: misiu-182 »

To już jest BARDZO NICZYSTE ZAGRANIE.
Wczoraj wieczorem ten regulamin wyglądał TROCHĘ inaczej.
MAGIA.
Duży może więcej.
Resztki szacunku zostały zniszczone.
Czas na zmianę.
Ostatnio zmieniony 20 maja 2016, o 13:35 przez misiu-182, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22376
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Premia za staż - nowa promocja w Plusie na kartę

Post autor: Joanna_Plus »

misiu-182,
misiu-182 pisze:Wczoraj wieczorem ten regulamin wyglądał TROCHĘ inaczej.
Nic od wczoraj w kwestii tego regulaminu, ani tej strony nie uległo zmianie: http://www.plus.pl/uslugi/premia-za-staz.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
misiu-182
Szalony PlusManiak
Posty: 244
Rejestracja: 11 kwie 2016, o 21:45

Re: Premia za staż - nowa promocja w Plusie na kartę

Post autor: misiu-182 »

Oczywiście.
Proszę tylko pamiętać, że mam odpowiedź PISEMNĄ na reklamację a w niej cytowany regulamin wygląda NIECO inaczej niż zamieszczony powyżej.
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4064
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Premia za staż - nowa promocja w Plusie na kartę

Post autor: sl@w_es »

@ misiu-182,

w sieci można odnaleźć wersje Regulaminu z dnia wprowadzenia tej promocji. Jeśli jesteś zainteresowany to linki mogę podesłać na PW - sam póki co nie jestem zainteresowany porównywaniem tych zapisów.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
Awatar użytkownika
monter
PlusManiak
Posty: 115
Rejestracja: 3 sty 2013, o 14:39

Re: Premia za staż - nowa promocja w Plusie na kartę

Post autor: monter »

Joanna_Plus pisze: 360:12=30
OK, ale premia nie zależy od czasu uruchomienia promocji, tylko od stażu w Plusie:
7. Moment otrzymania Kodu przez Abonenta jest uzależniony od jego stażu w ofercie na kartę w sieci Plus (...)
Dobrze rozumiem?
misiu-182
Szalony PlusManiak
Posty: 244
Rejestracja: 11 kwie 2016, o 21:45

Re: Premia za staż - nowa promocja w Plusie na kartę

Post autor: misiu-182 »

W dołączonym linku można znaleźć regulamin w, którym napisane jest, że jest to wersja obowiązująca od dnia 22.03.2016.
Tymczasem wczoraj lub przedwczoraj regulamin tej promocji wyglądał inaczej. To samo dotyczy pisma, które syn otrzymał jako odpowiedź na reklamacje. W piśmie z dnia 13 maja 2016 cytowany regulamin również wygląda w ten sposób jaki ja go zapamiętałem, czyli podane są miesiące a nie dni. Z tego co jest mi wiadomo to ewentualne antydatowanie dokumentu, czyli regulaminu może być potraktowane jako przestępstwo.
Awatar użytkownika
monter
PlusManiak
Posty: 115
Rejestracja: 3 sty 2013, o 14:39

Re: Premia za staż - nowa promocja w Plusie na kartę

Post autor: monter »

misiu-182,

tu jest link do wcześniejszej wersji:
http://www.plus.pl/documents/16/eedfd53 ... 92ea3338bc

a w niej okresy w miesiącach:
premia_za_staz_regulamin_pierwszy_fragment.jpg
Może jednak skusisz się na kontynuację reklamacji? :-o
misiu-182
Szalony PlusManiak
Posty: 244
Rejestracja: 11 kwie 2016, o 21:45

Re: Premia za staż - nowa promocja w Plusie na kartę

Post autor: misiu-182 »

Muszę powiedzieć, że jestem przerażony tym do czego doprowadziłem swoimi pytaniami.
Nie spodziewałem się takiego rozwoju sytuacji.
Życie jest dużo bardziej pokręcone niż myślałem.
Rozumiem gdyby chodziło o tysiące ale 10 zł.
Nie chcę już niczego.
Awatar użytkownika
monter
PlusManiak
Posty: 115
Rejestracja: 3 sty 2013, o 14:39

Re: Premia za staż - nowa promocja w Plusie na kartę

Post autor: monter »

(Mnie) nie chodzi o 10 zł, tylko o ZASADY !
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22376
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Premia za staż - nowa promocja w Plusie na kartę

Post autor: Joanna_Plus »

monter,

w przypadku numerów ze stażem powyżej 180 dni, bonus przyznawany jest co 360 dni, licząc od daty aktywacji karty. Jeśli termin ten wypadł przed dniem włączenia promocji, to bonus zostanie dodany w najbliższym terminie (który jest wielokrotnością 360 dni).

misiu-182,
Joanna_Plus pisze: Nic od wczoraj w kwestii tego regulaminu, ani tej strony nie uległo zmianie: http://www.plus.pl/uslugi/premia-za-staz.
(wersja obowiązująca od 22.03.2016 r.)
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
misiu-182
Szalony PlusManiak
Posty: 244
Rejestracja: 11 kwie 2016, o 21:45

Re: Premia za staż - nowa promocja w Plusie na kartę

Post autor: misiu-182 »

Pani Joanno.
Niestety w nowym regulaminie zapomnieliście o dopisaniu, że wersja z dnia 22-03-2016 z wyłączeniem dnia 13-05-2016.
Ponieważ w dniu rozpatrywania reklamacji tj. właśnie 13-05-2016 osoba analizując zgłoszenie posługiwał się regulaminem w którym mowa o miesiącach a nie dniach. Zmieniony regulamin obowiązuje od 22-03 ale w dniu 13-05 obowiązywał w starej wersji.
Pomijam tą promocję.
Załóżmy, że 1 maja zawieram umowę na abonament na podstawie regulaminu z dnia 1 marca gdzie usługa kosztuje 10 zł. Następnie na koniec maja dostaję rachunek na 20 zł. Składam reklamacje a Pani pokazuje mi że został wprowadzony nowy regulamin, który obowiązuje od 1 kwietnia. Na moje pytanie kiedy został zmieniony, Pani odpowiada: Nie został zmieniony wczoraj. Proszę tu jest napisany od kiedy obowiązuje. Problem poległo na tym że ja nie zrobiłem poświadczonej kopi z dnia 1 maja. Jak można zmienić regulamin usługi w czasie jej trwania a następnie wprowadzić datę obowiązywania tego regulaminu na 2 miesiące wstecz i mówić, że wszystko jest w porządku.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22376
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Premia za staż - nowa promocja w Plusie na kartę

Post autor: Joanna_Plus »

misiu-182,

tak jak pisałam, regulamin, na polinkowanej przeze mnie stronie, nie był zmieniany wczoraj, przedwczoraj czy też tydzień temu. W tej wersji widnie od 22.03.2016 r.
misiu-182 pisze:13-05-2016 osoba analizując zgłoszenie posługiwał się regulaminem w którym mowa o miesiącach a nie dniach.
Mogę przypuszczać, że było to niedopatrzenie osoby, która zajmowała się sprawą.

Moja propozycja: http://www.plusforum.pl/viewtopic.php?f ... 75#p196462:
Joanna_Plus pisze:misiu-182,

prześlij mi proszę numer tego telefonu przez ten formularz. Poproszę wówczas o weryfikację sprawy.
nadal pozostaje aktualna.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
benek001
Nowy
Posty: 8
Rejestracja: 29 maja 2014, o 13:35

Re: Premia za staż - nowa promocja w Plusie na kartę

Post autor: benek001 »

Mam pytanie odnośnie usługi miesiąca "premia za staż". Otóż zapisałem się na listę 12 lutego a więc pierwszego bonusa powinienem dostać już w maju a tymczasem sprawdzając w INFO otrzymałem odpowiedź przed chwilą, że extra DOŁADOWANIE otrzymam w dniu 2016-11-21. Czy ktoś może mi wytłumaczyć co to znaczy?

Edycja:

Już wszystko jasne.Staż liczony jest faktyczny a nie jak ja myślałem - od zgłoszenia do promocji. Przepraszam i dziękuję.
Ostatnio zmieniony 23 maja 2016, o 10:27 przez Joanna_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono posty.
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4064
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Premia za staż - nowa promocja w Plusie na kartę

Post autor: sl@w_es »

Joanna_Plus pisze:monter,

w przypadku numerów ze stażem powyżej 180 dni, bonus przyznawany jest co 360 dni, licząc od daty aktywacji karty. Jeśli termin ten wypadł przed dniem włączenia promocji, to bonus zostanie dodany w najbliższym terminie (który jest wielokrotnością 360 dni). (...)
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Posiadam numer ze stażem w sieci powyżej 180 dni (Data aktywacji: 30.05.2012), promocję aktywowałem w pierwszych tygodniach jej obowiązywania, a bonus...
"Extra DOŁADOWANIE konta o wartości 10 zł w ramach promocji 'Premia za staż' otrzymasz w dniu: 2017-05-04"
Wcześniej nie dotarł do mnie żaden SMS, więc sprawdziłem wysyłając SMS o treści INFO na nr 80101; konto mam ważne przez cały czas...

:?: :?: :?: :?: :?:

Nie chodzi mi tu wcale o te 10 zł, bo te jestem gotów dać Polkomtelowi tylko za to żeby w przyszłości zapomniał o takich pseudo promocjach. Za poważny jestem, żeby uganiać się za takim groszem, bo 10 zł za staż dla stałych klientów to przecież żaden bonus; mnie chodzi tylko o zasady i przyzwoitość, ale widzę, że i tym razem te dwa słowa obce są Operatorowi, który coraz bardziej chyli się ku normom obowiązującym w Cyfrowym Polsacie. Obrazek
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22376
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Premia za staż - nowa promocja w Plusie na kartę

Post autor: Joanna_Plus »

sl@w_es,

prześlij mi proszę numer tego telefonu przez ten formularz.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ