Jak wyłączyć taryfe Plush ?

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
maciekxd544
Nowy
Posty: 1
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 22 paź 2014, o 14:55

Jak wyłączyć taryfe Plush ?

Post autor: maciekxd544 »

Witam , wczoraj otrzymałem wiadomość od "Plush" o treści :
Bez kitu, bez limitu: SMSy do wszystkich sieci komorkowych plush, 2GB internetu! Zmien taryfe na Plush bez limitu: *147*19# ZA DARMO tylko do 30.10 i aktywuj usluge *136*11*01# (15 zl/30 dni, usluga odnawialna). Wiecej na: plushbezlimitu.pl
Aktywowałem usługe ale nie mam nic darmowego jak pisze to w tym ze bede miał do 30.10 .
Więc się pytam jak wyłączyć tą taryfe :)
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Jak wyłączyć taryfe Plush ?

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj maciekxd544,
maciekxd544 pisze:Zmien taryfe na Plush bez limitu: *147*19# ZA DARMO tylko do 30.10
Tu jest informacja o bezpłatnej zmianie taryfy. Promocja jest do 30.10.: http://www.plushbezlimitu.pl/download/p ... a_za_0.pdf.

Usługi obniżające koszty możesz aktywować zgodnie z wytycznymi podanymi na tej stronie: http://www.plushbezlimitu.pl/#karta.
maciekxd544 pisze:Więc się pytam jak wyłączyć tą taryfe :)
9. Po przeprowadzeniu zmiany taryfy na taryfę Plush bez limitu nie istnieje możliwość ponownej zmiany taryfy Plush bez limitu na taryfę: Plus na kartę Więcej do Wszystkich, Plus na Kartę Więcej Internetu i SMS-ów, Plus na Kartę Więcej w Plusie, Plus na Kartę, Plus na Kartę Więcej przez Rok, Simplus, Twój Profil, Nowy Simplus, Team7, Easy, 36i6, PiszMówDobowy, Sami Swoi, iPlus na Kartę, Plus Internet na Kartę, Nowy Plus Internet na Kartę poprzednio obowiązującej na koncie Abonenta.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
pazdzioch
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 19 paź 2014, o 12:22

Re: Jak wyłączyć taryfe Plush ?

Post autor: pazdzioch »

Pytanie z innej beczki.
Dzisiaj zmieniłem taryfe na Plush bez limitu, doładowałem konto za 50 pln i dostałem gratis 20 pln od plusa za przejscie do sieci Plus , pytanie moje brzmi czy jak teraz aktywuje jakis pakiet z plusha to pojdzie kasa z konta głownego czy promocyjnego ?
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Jak wyłączyć taryfe Plush ?

Post autor: Joanna_Plus »

pazdzioch,

pakiet kwotowy 20 zł, nie obejmuje aktywacji pakietów i promocji.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
adamsz303
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 15 kwie 2015, o 11:57

Re: Jak wyłączyć taryfe Plush ?

Post autor: adamsz303 »

Witam

Zostałem przez pracowników Plusa / jednego z punktów w Wałbrzychu / wprowadzony w błąd i włączyłem taryfę Plush.
Ostrzegam wszystkich internautów przed włączaniem tej taryfy.
Proszę o odpowiedź, jak w tym momencie mogę zrezygnować z Plusha, czy tylko przenosząc numer do innej sieci.?
Proszę nie wskazywać punktu regulaminu o niemożności powrotu / co już z góry pokazuje nieetyczność oferty/ tylko proszę podać rozwiązanie jak w obecnej sytuacji aktywować taryfę plus na kartę.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Jak wyłączyć taryfe Plush ?

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj adamsz303,

z oferty Plush bez limitu można dokonać przejścia do taryfy Plus na Kartę bez limitu.
adamsz303 pisze:Proszę nie wskazywać punktu regulaminu o niemożności powrotu / co już z góry pokazuje nieetyczność oferty/ tylko proszę podać rozwiązanie jak w obecnej sytuacji aktywować taryfę plus na kartę.
Informacja zamieszczona jest w regulaminie i nie ma możliwości powrotu do taryfy Plus na Kartę.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ