Przejście z Mixa do Plusa na karte/ Plusha

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Draarkx
Początkujący PlusManiak
Posty: 11
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 21 cze 2015, o 18:10

Przejście z Mixa do Plusa na karte/ Plusha

Post autor: Draarkx »

Niby promocja została aktywowana, a dlaczego trzeba jeszcze doładować konto minimum 5pln?
Lecz okres nie wydłużył się o rok bynajmniej nie pod *100# czy plus online.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22376
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Przejście z Mixa do Plusa na karte/ Plusha

Post autor: Joanna_Plus »

Draarkx,
Draarkx pisze:Niby promocja została aktywowana, a dlaczego trzeba jeszcze doładować konto minimum 5pln?
Ponieważ takie są warunki przystąpienia do promocji:
3. W celu skorzystania z Promocji Abonent musi spełnić łącznie następujące warunki:
a) musi znajdować się w okresie ważności dla usług wychodzących („aktywne konto”),
b) musi posiadać dodatnią wartość konta, co najmniej równą opłacie za aktywację Promocji,
c) musi uruchomić Promocję zgodnie z pkt 7 Regulaminu Promocji,
d) musi zasilić konto minimalną kwotą 5 zł w terminie nie przekraczającym 30 dni od aktywacji Promocji.
Szczegóły znajdziesz w regulaminie, który podałam we wcześniejszych postach.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
pawrad
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 15 lut 2016, o 09:21

Re: Przejście z Mixa do Plusa na karte/ Plusha

Post autor: pawrad »

Witam serdecznie, bardzo proszę o pomoc.

W ostatni piątek wysłałem smsa z prośbą o przeniesienie z Mixa do Plusa na kartę. Wiedziałem o tym, że trzeba zachować przez ten czas dodatnie saldo i możliwość wykonywania połączeń. Jednak jakimś cudem wyczyściło mi konto do zera. Niestety dostałem powiadomienie o zablokowaniu możliwości wykonywania połączeń wychodzacych, zaraz po tym oczywiście doładowałem konto odpowiednią kwotą. Chciałbym zapytać, czy tym samym anulował się mój wniosek o przeniesienie do Plus na kartę? Wspomnę, że dostałem właśnie przed chwilą smsa o tym, że mam się zastanowić na przeniesieniem etc., więc chyba wszystko gra? . Bardzo dziękuję za pomoc

Edycja:

Nie chcę robić SPAMu, ale bardzo zależy mi na szybkiej odpowiedzi
Ostatnio zmieniony 15 lut 2016, o 14:03 przez Joanna_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono posty.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22376
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Przejście z Mixa do Plusa na karte/ Plusha

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj pawrad,
pawrad pisze:Wspomnę, że dostałem właśnie przed chwilą smsa o tym, że mam się zastanowić na przeniesieniem etc., więc chyba wszystko gra? . Bardzo dziękuję za pomoc
Myślałam, że tu już się wszystko wyjaśniło ;-).
Jeżeli konto numeru nie zostało zblokowane z powodu upływu ważności konta:
7. Jeżeli w okresie siedmiu dni, o których mowa w pkt. 5 powyżej upłynie okres ważności dla
usług wychodzących, o czym Abonent zostanie powiadomiony za pomocą wiadomości SMS, rozwiązanie Dotychczasowej Umowy nie nastąpi. W takim przypadku Abonent będzie mógł skorzystać z Promocji dopiero po zasileniu konta i ponownym wysłaniu wiadomości SMS, o której mowa w pkt. 4.
to zmiana powinna być zrealizowana.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Przemek92
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 12 kwie 2016, o 10:33

Re: Przejście z Mixa do Plusa na karte/ Plusha

Post autor: Przemek92 »

Witam.

Wykonałem już wszystkie doładowania jakie wiazaly mnie w ofercie Plux MIX. Chciałem się przenieśc do oferty Plush bez limitu. Po konsultacji z Pania w punkcie plusa wysłałem smsa na numer 2699 o tresci PNK. Juz zostałem przeniesiony na oferte ja + na karte, jednak gdy wpisuje kod *147*19# pojawia sie informacja ze usluga chwilowo niedostepna. Czy oznacza to że nie ma możliwości przenosin z ja+ na karte na plush ?

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4064
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Przejście z Mixa do Plusa na karte/ Plusha

Post autor: sl@w_es »

Przemek92 pisze:(...) zostałem przeniesiony na oferte ja + na karte, jednak gdy wpisuje kod *147*19# pojawia sie informacja ze usluga chwilowo niedostepna. Czy oznacza to że nie ma możliwości przenosin z ja+ na karte na plush ?

Pozdrawiam.
Dwa tygodnie była taka możliwość, co prawda nie bezpośrednio z Ja + Na kartę na Plush bez limitu...
W celu dokonania takiej zmiany zapoznaj się z tematem Czy można w jakiś sposób przejść na Plush?
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22376
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Przejście z Mixa do Plusa na karte/ Plusha

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj Przemek92,
Przemek92 pisze:Czy oznacza to że nie ma możliwości przenosin z ja+ na karte na plush ?
Bezpośrednio nie. Będąc w ofercie Ja+ Na Kartę, możesz przejść do Nowy Plus Internet na Kartę kodem *147*13#: http://www.plus.pl/documents/16/d2940ae ... _Karte.pdf. Zmiana bezpłatna. Następnie będzie możliwość przejścia do taryfy Plush na kartę bez limitu kodem, który podajesz powyżej. Koszt zmiany - 3 zł.

Zmiana możliwa jest również przez aplikację Plus online:
NPINK.jpg
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4064
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Przejście z Mixa do Plusa na karte/ Plusha

Post autor: sl@w_es »

@ Przemek92,

no i masz potwierdzenie przez Specjalistę Plusa tego co napisałem wcześniej; ja jednak na Plusha nigdy bym nie przeszedł chyba, że ktoś by mi za to zapłacił. Co Cię tak ciągnie do tego Plusha?
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
Przemek92
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 12 kwie 2016, o 10:33

Re: Przejście z Mixa do Plusa na karte/ Plusha

Post autor: Przemek92 »

Ohh dziekuje bardzo Joanno :)

sl@w_es:
Niestety pakiety jakie oferuje ja+ na karte sa zbyt obszerne dla mnie :) z racji tego ze obecnie korzystam glownie z internetu oraz sporadycznie sms to pakiet w plushu za 15 zl sms i 2 GB internetu mi spokojnie wystarczy :)
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4064
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Przejście z Mixa do Plusa na karte/ Plusha

Post autor: sl@w_es »

Przemek92 pisze:(...) obecnie korzystam glownie z internetu oraz sporadycznie sms to pakiet w plushu za 15 zl sms i 2 GB internetu mi spokojnie wystarczy :)
Przy tak ograniczonym korzystaniu z usług Plusa nie sposób nie przyznać Ci racji. ;-)
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
chesterton79
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 7 cze 2016, o 22:04

Jak przejść z PlusMixa do Plusha

Post autor: chesterton79 »

Mam taryfę plus mixa i zostały mi 2 ostatnie doładowania:

1. Jak przejść do plush mixa z promocją 10 gb internetu za 29 PLN kiedy wykonam już ostatnie doładowanie w mixie?
2. Czy stracę niewykorzystane pieniądze?
Dzięki z góry za odpowiedź.
Ostatnio zmieniony 8 cze 2016, o 10:41 przez Joanna_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono wątki - ten sam temat.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22376
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Przejście z Mixa do Plusa na karte/ Plusha

Post autor: Joanna_Plus »

chesterton79,
chesterton79 pisze:1. Jak przejść do plush mixa z promocją 10 gb internetu za 29 PLN kiedy wykonam już ostatnie doładowanie w mixie?
Joanna_Plus pisze:kudii,

jeżeli nie interesuję Cię pozostanie w usłudze Plus Mix i przedłużenie umowy, to przejście z oferty Plus Mix do Plus na Kartę, odbywa się przez wysłanie SMS-a o treści PNK na bezpłatny numer 2699.

Ważne: aby zmiana została dokonana, konto numeru musi być aktywne (posiadać dodatnie saldo i zachowany termin ważności).
Aktualnie zmiana realizowana jest na taryfę Ja+ Na Kartę: http://www.plus.pl/documents/16/848e317 ... _Karte.pdf.
W ósmym dniu taryfa Ja+ Na kartę zostanie aktywowana na Twoim numerze.

Następnie możesz przejść do oferty Plush na Kartę. Koszt zmiany taryfy to 3 zł. Zestawienie wszystkich promocji dostępnych w tej taryfie, znajdziesz w naszym FAQ: http://www.plusforum.pl/viewtopic.php?f=99&t=17888.
chesterton79 pisze:2. Czy stracę niewykorzystane pieniądze?
Nie, środki nie ulegają wyzerowaniu.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Bruksel
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 21 lip 2016, o 02:52

Anulowanie przejścia z mixa na kartę

Post autor: Bruksel »

Witam,
Dnia 16 lipca postanowiłem przejść z mixa IX na kartę. Wysłałem sms PNK na numer 2699. Niestety, nie przemyślałem swojej decyzji, i jednak chciałbym pozostać bez przedłużania na razie umowy, przy 'pokontraktowym systemie zasileń'. Umowę przedłużę za jakiś czas, a szkoda by było stracić jakiś bonus dla stałych klientów. Czy jest jakiś sms który dezaktywuje to przejście? Przeszukałem forum i nie znalazłem odpowiedzi. Liczę na szybką pomoc.
Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 21 lip 2016, o 11:00 przez Joanna_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono wątki - ten sam temat.
Opti19
PlusManiak
Posty: 95
Rejestracja: 2 sty 2013, o 16:12

Z mix na karte

Post autor: Opti19 »

Sprawa wyglada tak.
Na poczatku chcialem przejsc na abonament po zasileniu wszystkich obiwiazkowych doladowan, ale przemyslalem sprawe i postanowilem, ze jednak chcialbym przejsc na karte wiec wyslalem smsa PNK na 2699. Dostalem odpowiedz, ze do 7 dni taryfa zostanie zmieniona itd. No i tutaj zaczynaja sie schody, bo nie do konca wiem jak to bedzie teraz z wazniscia mojego numeru. Chcialbym robic tak, ze bede zasilac konto raz na 3 miesiace kwota 50zl no i zeby moj numer byl caly czas aktywny poniewaz mam go przypisany do swojego konta bankowego i nie chcialbym go utracic.
Prosil bym o wyjasnienie mi tego dokladnie jesli mozna.
Ostatnio zmieniony 21 lip 2016, o 11:07 przez Joanna_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono wątki - ten sam temat.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22376
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Przejście z Mixa do Plusa na karte/ Plusha

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj Bruksel,

regulamin promocji Ja + Przejście z Plus Mix do Plus na Kartę określa sytuacje w jakich zmiana ulega anulowaniu:
6. W okresie siedmiu dni, o których mowa w ust. 5 powyżej, Abonent może skorzystać z oferty dla stałych Abonentów i zawrzeć aneks do Dotychczasowej Umowy w ramach promocji oferowanych przez POLKOMTEL dla obecnych Abonentów. W przypadku zawarcia aneksu Dotychczasowa Umowa nie ulega rozwiązaniu.
7. Jeżeli w okresie siedmiu dni, o których mowa w ust. 5 powyżej upłynie Okres ważności dla
usług wychodzących, o czym Abonent zostanie powiadomiony za pomocą wiadomości SMS, rozwiązanie Dotychczasowej Umowy nie nastąpi. W takim przypadku Abonent będzie mógł skorzystać z Promocji dopiero po zasileniu konta i ponownym wysłaniu wiadomości SMS, o której mowa w ust. 4.
Opti19,
Opti19 pisze:Chcialbym robic tak, ze bede zasilac konto raz na 3 miesiace kwota 50zl no i zeby moj numer byl caly czas aktywny poniewaz mam go przypisany do swojego konta bankowego i nie chcialbym go utracic.
W przypadku tej taryfy zasilenie konta nominałem 50 zł, nadaje termin ważności na 90 dni. Terminy ważności dla poszczególnych nominałów doładowań w taryfie Ja+ Na Kartę, znajdziesz w cenniku: http://www.plus.pl/documents/16/4acc10a ... KARTE_.pdf.

Ponadto w przypadku tego planu cenowego, istnieje możliwość włączenia promocji Ja + Rok Ważności Konta. Szczegóły w regulaminie: http://www.plus.pl/documents/16/51652d9 ... _Konta.pdf.

Ważne: Ja + Rok Ważności Konta wyklucza się z
6. Promocja wyklucza się z Promocją „Ja + Zawsze bez limitu w Plus”.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ