Z MixPlus do Plus na kartę

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Z MixPlus do Plus na kartę

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj juggler,

pojawił się powyższy komunikat, ponieważ migracji z oferty Plus Mix do Plus na Kartę nie można dokonać za pomocą kodu. Odbywa się to przez wysłanie wiadomości SMS o treści PNK na bezpłatny numer 2699. Zmiana jest nieodwracalna (powrót do Plus Mix - po podpisaniu nowej umowy). Przejście nastąpi do taryfy Plus na Kartę Więcej w Plusie.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ekdar
Szalony PlusManiak
Posty: 1029
Rejestracja: 8 sty 2009, o 17:34
Lokalizacja: Wielkie Księstwo Łowickie

Re: zmiana na simplus

Post autor: ekdar »

juggler pisze:witam
mam mixa i skończyła mi się umowa(36 doładowań).
chce pozostać za swoim numerem ale zmienić taryfę na simpuls dlatego ze nie wykorzystywałem doładowań i kumulowały mi się pieniądze na koncie.
tak więc w salonie powiedzieli mi żebym wpisał kod *147*16# i zmienię taryfę. niestety nie działa, dostaję za każdym razem taką informację: "unable to process the request. please contact BOK".
nie mam pojęcia co to jest bok.

w czym tu może być problem? co robić? iść jeszcze raz do salonu?
jesli chodzi Ci tylko o to zeby np. 50zl przedluzalo Ci waznosc o 3 miesiace to nic nie musisz zmieniac bo na pokontraktowym systemie zasilen tak wlasnie jest ;-)
juggler
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 24 paź 2013, o 13:01

Re: Z MixPlus do Plus na kartę

Post autor: juggler »

mix IV duo mam
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Z MixPlus do Plus na kartę

Post autor: Joanna_Plus »

juggler,

to teraz decyzja należy do Ciebie. Możesz przejść do Plus na Kartę w sposób, który podałam powyżej lub pozostać na dotychczasowych warunkach. Wszystko zależy od tego, które usługi będą bardziej zaspokajały Twoje potrzeby.

Informacje o Pokontraktowym systemie zasileń odnajdziesz tutaj.

Opis innych taryf, na które będzie można ewentualnie później dokonać zmiany, znajdziesz na tej stronie.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
mati4567
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 14 lis 2013, o 23:36

Przejście z mixa na kartę

Post autor: mati4567 »

Witam. Właśnie skończyła mi się umowa w mixie i wysłałem smsa PNK na 2699, aby przejść na simplus(trwać ma to ponoć 7 dni) I tutaj mam do was kilka pytań:
1) czy za te 7 dni gdy będę już w simplusie mogę przepisać umowę na mnie?(w tej chwili tel jest na tatę), to coś kosztuje?
2) gdy już przejdę na simplus mam być w taryfie "więcej w plusie", czy można ją zmienić na inną? Jeśli tak to jaka byłaby dla mnie najodpowiedniejsza? Wysyłam kilkaset smsów miesięcznie(do 2 osób) i rozmawiam dużo z kilkoma osobami. Czy najlepsza byłaby dla mnie taryfa "więcej internetu i smsów"? Czy można dodatkowo, mając tą taryfę, dograć usługę "wybrany numer w plusie"?
Z góry dziękuję za odpowiedź.


-
Ostatnio zmieniony 15 lis 2013, o 11:37 przez Joanna_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono wątki – ten sam temat.
Awatar użytkownika
pepcia2
Szalony PlusManiak
Posty: 2903
Rejestracja: 21 sty 2013, o 17:54
Lokalizacja: małopolska

Re: Przejście z mixa na kartę

Post autor: pepcia2 »

1. Przyjdzie Ci sms potwierdzający zmianę taryfy, po nim z tatą musicie podejść do saloni i przepisać nr na Ciebie.
Następnie możesz podpisać umowę na siebie ;-)
2. Z tej taryfy możesz migrować tylko między najnowszymi 'więcej' http://www.nakarte.plus.pl/prepaid_new/ ... entem.html
W tych taryfach dodatkowo możesz uruchomić usługi obniżające koszty http://www.nakarte.plus.pl/prepaid_new/ ... datki.html
Nie ma możliwości powrotu do żadnej starej.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Z MixPlus do Plus na kartę

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj mati4567,

potwierdzam to co napisała pepcia2. Dodam jeszcze, że przerejestrowanie numeru jest bezpłatne. Więcej informacji na ten temat w naszym FAQ.
mati4567 pisze:Wysyłam kilkaset smsów miesięcznie(do 2 osób) i rozmawiam dużo z kilkoma osobami. Czy najlepsza byłaby dla mnie taryfa "więcej internetu i smsów"?
Przy powyższych kryteriach uważam, że będzie najkorzystniejsza.
mati4567 pisze:Czy można dodatkowo, mając tą taryfę, dograć usługę "wybrany numer w plusie"?
Tak. Do pakietu 1000 SMS możesz dodać usługę Wybrany numer w Plusie + Wybrany numer z dowolnej sieci. Więcej na ten temat na tej stronie + oczywiście opcja SZUKAJ na forum ;-).
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
mati4567
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 14 lis 2013, o 23:36

Re: Z MixPlus do Plus na kartę

Post autor: mati4567 »

A jak dokładnie wygląda ta oferta 1000 smsów? Dostaję 1000 smsów darmowych za jakąś opłatą, czy 1000 smsów jest po te 9 gr za sms w tej taryfie? Wybaczcie, ale po prostu nie rozumiem :->
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Z MixPlus do Plus na kartę

Post autor: Joanna_Plus »

mati4567,
Joanna_Plus pisze:Joanna_Plus napisał(a):
jeżeli posiadasz taryfę Plus na Kartę Więcej Internetu i SMS-ów, to możesz skorzystać z pakietu 1000 SMS-ów do wszystkich sieci. Pakiet dodawany jest po zasileniu konta. Doładowanie z przedziału:

- 10 – 29 zł aktywuje go na 7 dni,
- 30 zł i więcej na 30 dni.

Ważne: najpierw należy włączyć promocję, a następnie zasilić konto.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
mati4567
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 14 lis 2013, o 23:36

Re: Z MixPlus do Plus na kartę

Post autor: mati4567 »

Czyli już wszystko wiem, dziękuję za pomoc.
arko90
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 29 lis 2013, o 10:01

Koniec umowy w plusie

Post autor: arko90 »

Witam

Mam pytanie. Właśnie zrealizowałem wszystkie doładowanie w MIXIE i chciałbym teraz przejść na karte, czy musze iść do salonu aby przenieść numer na karte czy wystarczy po prostu że dalej będę zasilał konto i automatycznie zostanę w Plusie na karte?

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 29 lis 2013, o 10:08 przez Joanna_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono wątki – ten sam temat.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Z MixPlus do Plus na kartę

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj arko90,

informacje na ten temat znajdziesz we wcześniejszych postach. W razie dodatkowych pytań – zapraszam :-).
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Awatar użytkownika
pepcia2
Szalony PlusManiak
Posty: 2903
Rejestracja: 21 sty 2013, o 17:54
Lokalizacja: małopolska

Re: Z MixPlus do Plus na kartę

Post autor: pepcia2 »

Możesz zostać na pokontraktowym systemie zasileń z obecną taryfą mix.
Ewentualnie możesz przejść na PNK wiecej w Plusie. Opis jak to zrobić w postach wyżej ;-)
arko90
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 29 lis 2013, o 10:01

Re: Z MixPlus do Plus na kartę

Post autor: arko90 »

Dzięki ;)
arko90
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 29 lis 2013, o 10:01

Re: Z MixPlus do Plus na kartę

Post autor: arko90 »

I czy jeżeli już przejde na karte to w ofercie Zero Do Wyboru moge wybrać tylko rozmowy albo tylko smsy czy oba naraz moge aktywować?
ODPOWIEDZ