Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22376
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj marcin1406,
marcin1406 pisze:Ile to może jeszcze potrwać ?
Zazwyczaj około 2 tygodni.
marcin1406 pisze:Czy umowa zostanie anulowana i jeszcze raz będę ją przedłużał czy zostanie dodany jakiś aneks do umowy i telefon zostanie wysłany jeszcze raz?
Tak, umowa zostanie anulowana.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
marcin1406
Początkujący PlusManiak
Posty: 14
Rejestracja: 23 sty 2015, o 10:37

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: marcin1406 »

Dziękuje. Umowa anulowana :-)
Ostatnio zmieniony 2 lut 2015, o 12:10 przez marcin1406, łącznie zmieniany 2 razy.
ainosse
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 5 lis 2013, o 19:17

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: ainosse »

Witam, przedwczoraj przedluzylam umowe. Wczoraj dostalam sms o przejsciu. Dzis doladowalam konto umowa kontraktowa. Pobralo mi 15zl za 300 minut ktore zapomnialam wylaczyc, ale to ok, wylacze przed nastepnym doladowaniem. Dostalam sms, ze mam gratis 15 zl. Czyli po odjeciu pakietu minut powinnam miec 30zl na koncie, a mam 15. Wlaczono mi te pakiet facebook i instagram podobno darmowy. Co sie stalo z tymi 15zl ?
kropek350
Początkujący PlusManiak
Posty: 10
Rejestracja: 27 sty 2015, o 16:07

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: kropek350 »

Witam.

W środę podpisałam umowę w Plush mix. Wczoraj doładowałam konto 40 zł i pomimo, że wcześniej wpisałam kod na wyłączenie darmowych rozmów za 35 zł to i tak mi pobrało to 35 zł. Zostało mi 5 zł. Jak wpisuję *121# to nie mam tam tego pakietu darmowych minut.
Dodatkowo dostałam 20 zł. I co ja mogę z nimi zrobić? W jaki sposób wykorzystać? Bo chciałam wykupić pakiet internetowy i nie mogę. Więc czemu służy to 20 zł?

A i jeszcze jedno. Dostałam 4000 mms-ów i są one ważne tylko do 20.02.2015?? Nie powinny być przez cały okres umowy ważne?
borys92
Nowy
Posty: 8
Rejestracja: 31 sty 2015, o 20:16

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: borys92 »

Witam. Zostały mi 4 doładowania do końca umowy, które mowe w razie "w" doładować w jednym momencie. Myśle o kolejnym przedłuzeniu umowy, gdyz jestem juz z plusem 6 lat. Chcialbym zapytac, czy jak dobrą oferte moge dostac. Interesuje mnie oferta raczej MIX (chociaz kazda propozycje rozwaze) tylko i wyłącznie z telefon Sony Xperia Z1 raczej na 3 lata.
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4064
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: sl@w_es »

kropek350 pisze:Witam.

W środę podpisałam umowę w Plush mix. Wczoraj doładowałam konto 40 zł i pomimo, że wcześniej wpisałam kod na wyłączenie darmowych rozmów za 35 zł to i tak mi pobrało to 35 zł. Zostało mi 5 zł. Jak wpisuję *121# to nie mam tam tego pakietu darmowych minut.
Pierwszy pakiet minut jest uruchamiany automatycznie przy pierwszym doładowaniu kontraktowym lub wyższym.
Sprawdzenia usługi Minuty bez limitu do wszystkich sieci dokonujemy kodem: *136#.
kropek350 pisze:Dodatkowo dostałam 20 zł. I co ja mogę z nimi zrobić? W jaki sposób wykorzystać? Bo chciałam wykupić pakiet internetowy i nie mogę. Więc czemu służy to 20 zł?
Za środki z Pakietu kwotowego nie wykupisz żadnych pakietów.
Pakiet kwotowy rozliczany jest po wykorzystaniu wszystkich usług i pakietów dodatkowych; możesz go wykorzystać na:
- krajowe połączenia głosowe,
- wiadomości SMS i MMS,
- transmisję danych (z wyłączeniem połączeń międzynarodowych, SMS i MMS międzynarodowych, połączeń i SMS
odbieranych w roamingu, połączeń i SMS wykonywanych w roamingu, SMS Premium, MMS Premium, dostępu do serwisów rozrywkowych i informacyjnych, usług Zwrotny SMS i MMS WAP Push Premium)
kropek350 pisze:A i jeszcze jedno. Dostałam 4000 mms-ów i są one ważne tylko do 20.02.2015?? Nie powinny być przez cały okres umowy ważne?
Ważność pakietu MMS jest automatycznie przedłużana po każdorazowym dokonaniu doładowania w kwocie minimalnej lub wyższej.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
Marian
Nowy
Posty: 8
Rejestracja: 13 lis 2013, o 20:10

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: Marian »

Proszę mi powiedzieć jak długo trzeba czekać na kontakt z Waszej strony jeśli zgłosiłem się przez formularz kontaktowy? Już czekam ponad tydzień, a zgłaszałem się już 3 razy?
kropek350
Początkujący PlusManiak
Posty: 10
Rejestracja: 27 sty 2015, o 16:07

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: kropek350 »

Witam.

Piszę po raz kolejny bo znowu mam problem.

Doładowałam 40 zł w piątek. Zabrało 35 zł za darmowe rozmowy,dostałam dodatkowo 20 zł. Tylko cały czas znika mi kasA z konta. Czy za Internet lte pobiera mi kasę?bo wychodzi na to,że tak. A powinien być darmowy ??? (wpisywalam kod na lte ).
marcin1406
Początkujący PlusManiak
Posty: 14
Rejestracja: 23 sty 2015, o 10:37

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: marcin1406 »

Mam jeszcze jeden problem. Przyszedł do mnie sms że pakiet 70 minut został włączony i trwa 13-05-2017.
Jak go wyłączyć? Zrealizowałem wszystkie obowiązkowe doładowania więc ten pakiet powinien zostać wyłączony.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22376
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: Joanna_Plus »

marcin1406,

liczba przyznanych pakietów jest równa liczbie obowiązkowych zasileń. Jeżeli te zostały już zrealizowane, to kolejne doładowanie nie doda już pakietu minut.

Witaj ainosse,

to jest pakiet kwotowy widoczny pod kodem *121#.

Witaj borys92,

ten model nie jest dostępny w ofercie Plus Mix.

Marian,

prześlij mi proszę przez ten formularz numer telefonu, na którym kończy się kontrakt + numer kontaktowy. Poproszę wówczas o kontakt i przedstawienie oferty.

Witaj kropek350,
kropek350 pisze:Tylko cały czas znika mi kasA z konta. Czy za Internet lte pobiera mi kasę?bo wychodzi na to,że tak. A powinien być darmowy ??? (wpisywalam kod na lte ).
Dodanie usługi jest bezpłatne, natomiast transmisja danych rozliczana jest zgodnie z cennikiem taryfy.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
dziedzic44
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 2 lut 2015, o 12:40

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: dziedzic44 »

Czy jest możliwość przyśpieszenia oferty przedłużenia umowy? Zostało mi 7 doładowań i chciałbym przedłużyć umowę.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22376
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: Joanna_Plus »

dziedzic44,

to w ciągu 72 godzin od wprowadzenia ostatniego zasilenia, oferta pojawi się w sklepie internetowym: http://www.plus.pl/mix/przedluz-umowe.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
dziedzic44
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 2 lut 2015, o 12:40

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: dziedzic44 »

Ostatniego? czyli dopiero jak doładuje wszystkie 7? czy ostatniego które ostatnio robiłem?
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22376
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: Joanna_Plus »

dziedzic44,
dziedzic44 pisze: czy ostatniego które ostatnio robiłem?
Tak. Oferta w sklepie internetowym generowana jest przy 7 zasileniach do końca dotychczasowego kontraktu.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
kropek350
Początkujący PlusManiak
Posty: 10
Rejestracja: 27 sty 2015, o 16:07

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: kropek350 »

Czyli za Internet w lte pobiera mi normalnie kasę jakbym nie korzystała z lte tylko na przekład z 3g?
ODPOWIEDZ