nowa umowa w mix 40

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
ukash89
Nowy
Posty: 2
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 20 gru 2014, o 03:36

nowa umowa w mix 40

Post autor: ukash89 »

witam, mam taki problem, otoz wczoraj podpsialem umowę w mixie na 36 doladowan kwota 40 zł...pierwszego doładowania dokonałem tego samego dnia (tzn. pan od umowy doladowal kwota 40 ,ja tylko zaplacilem ) i wieczorem dostałem smsa o treści ,, kolejnych dwoch doładowań należy dokonać w ciągu miesiąca...'' ale przecież dokonałem w tym miesiącu 1 doładowania wiec dlaczego pisze o 2 doładowaniach ???? wystarczy doladowywac kwota 40 zł miesięcznie ??? czy 2 razy ta kwota ???? nikt mi niepowiedzial ze to trzeba 2 razy w meisiacu doladowywac !!!!
ekdar
Szalony PlusManiak
Posty: 1029
Rejestracja: 8 sty 2009, o 17:34
Lokalizacja: Wielkie Księstwo Łowickie

Re: nowa umowa w mix 40

Post autor: ekdar »

to nowa umowa czy przedluzenie?
jesli to bylo przedluzenie to po wejsciu w zycie aneksu dostajesz 30 dni waznosci konta i w tym czasie musisz 2 razy doladowac... 1sze na poczet tego terminu waznosci a kazde nastepne doladowanie przedluza konto o kolejne 30 dni.
jesli to doladowanie ktore zrobiles bylo przed wejsciem w zycie aneksu to niestety ale masz 30 dni aby zrobic to 2 razy a jesli juz weszlo to 1.
ukash89
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 20 gru 2014, o 03:36

Re: nowa umowa w mix 40

Post autor: ukash89 »

ale kazdego miesiaca mam doladowywac 2 razy po 40 ??? czy tylko w tym miesiacu ? to bylo przejscie z karty Simplusa na mix i pozostanie przy tym samym numerze
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4064
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: nowa umowa w mix 40

Post autor: sl@w_es »

Tylko w pierwszym miesiącu wymagane jest dwukrotne doładowanie.
Po drugim doładowaniu sprawdź ważność konta, bo to pierwsze, dokonane w Plusie to trochę niejasne. Moim zdaniem zostało dokonane przed aktywacją umowy, ale być może system spóźnił się z tym informacyjnym SMS-em. Mam nadzieję, że tak było.
Ilość pozostałych zasileń możesz sprawdzić bezpłatnie poprzez logowanie na stronie:

https://ssl.plusgsm.pl/ebok-web/basic/loginStep1.action
ukash89 pisze:(...) nikt mi niepowiedzial ze to trzeba 2 razy w meisiacu doladowywac !!!!
Te dwa doładowania wynikają z Regulaminu świadczenia usług telekomunikacyjnych przez POLKOMTEL Sp. z o.o. dla Abonentów Plus Mix który jest integralną częścią Twojej umowy, którą podpisałeś, a Regulamin z pewnością otrzymałeś:

§ 7 Okresy ważności dla usług wychodzących. Sposoby dokonywania płatności
4. Pierwszy okres ważności dla usług wychodzących ustawiony jest automatycznie na 30 dni od Daty Aktywacji Promocji. W tym okresie Abonent Plus Mix zobowiązany jest dokonać dwóch obowiązkowych zasileń kwotą minimalną lub wyższą.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
ODPOWIEDZ