doładowania

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
trawel
Początkujący PlusManiak
Posty: 22
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 15 paź 2014, o 13:01

Bonus z doładowania

Post autor: trawel »

Witam!

W ramach doładowania został mi przyznany bonus w wysokości 20 zł do doładowania z racji przeniesienia numeru do plusa. Przez chwilę kwota ta była pokazywana razem z całą kwotą jaką posiadam (*100#), a teraz jedynie mogę ją znaleźć pod (*121#). Chciałem się zapytać, czy to normalne oraz do czego mogę wykorzystać tą kwotę i które środki są wykorzystywane jako pierwsze (chodzi mi o wykorzystywanie na połączenia i smsy), czy środki bonusowe, czy podstawowe?
Ostatnio zmieniony 30 paź 2014, o 12:23 przez Joanna_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono wątki – ten sam temat.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22376
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Bonus z doładowania

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj trawel,

pakiet kwotowy zawsze widoczny jest pod kodem *121#. Regulamin znajdziesz na tej stronie: http://www.plus.pl/documents/16/a4dce9a ... limitu.pdf.

O promocji tej pisałam też np. w tych wątkach:
http://www.plusforum.pl/viewtopic.php?f ... 40#p122560;
http://www.plusforum.pl/viewtopic.php?f ... gi#p131288.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
trawel
Początkujący PlusManiak
Posty: 22
Rejestracja: 15 paź 2014, o 13:01

Re: doładowania

Post autor: trawel »

Mam jeszcze takie pytanie.
Doładowałem za 50 zł i dostałem 20 zł bonusu za to, że przeniosłem numer.
Pytanie brzmi następująco: doładowanie zostało wykonane w dniu 30.10, a w tych dniach podobno jest bonus 20% więcej z doładowania. Druga sprawa, że za doładowanie z poziomu strony doladuj.plus.pl dostaje się 20% więcej w ramach promocji codziennie więcej, a ja dostałem tylko 20 zł jako bonus za przejście do Plus na kartę (taką wiadomość otrzymałem), a jeśli dobrze rozumiem, powinienem dostać w sumie 40 zł (20 zł bonusu za przejście, 10 zł za doładowanie między 30 a 31 października - 20% i 10 zł za doładowanie z poziomu podanej wyżej strony - 20%)
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: doładowania

Post autor: habish »

Takie promocje się nie łączą.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22376
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: doładowania

Post autor: Joanna_Plus »

trawel,

jeżeli zasilenie było dziś i kwotą 50 zł, to dostałeś pakiet kwotowy 20 zł w ramach promocji za przeniesienie numeru + 20 zł do salda konta w ramach tej promocji: http://www.plusforum.pl/viewtopic.php?f=99&t=16725.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
trawel
Początkujący PlusManiak
Posty: 22
Rejestracja: 15 paź 2014, o 13:01

Re: doładowania

Post autor: trawel »

No dobrze, a gdzie mogę znaleźć informacje o swoich wydatkach, bo pod *100# pokazuje mi 54,67 zł (wydałem 15 zł na pakiet więc powinienem mieć chyba 55zł) a pod *121# mam 18,93 zł (przeprowadziłem jedną rozmowę). Na jakiej zasadzie, bo jeśli dobrze rozumiem za rozmowę pobrało z pakietu dodatkowego, na koncie mam 54,67 zł zamiast 55 zł?
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22376
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: doładowania

Post autor: Joanna_Plus »

trawel,

weryfikacji rozliczeń możesz dokonać przez telefoniczny kontakt z BOK: http://www.plus.pl/kontakt.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
vista227
Nowy
Posty: 8
Rejestracja: 4 wrz 2013, o 15:55

doladowanie konta

Post autor: vista227 »

Witam. Właśnie przedłużyłem umowe w plusie i dostalem sony xperia m2 lecz mam problem. Bo do konca umowy zostalo mi 5 doladowan ktore powinny byc doladowane za 40 zl lecz teraz mam po 50 i pytanie. Za ile mam doladowac konto za 40 czy 50?
Ostatnio zmieniony 3 lis 2014, o 11:39 przez Joanna_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono wątki – ten sam temat.
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4064
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: doladowanie konta

Post autor: sl@w_es »

@ „vista227”,

podpisałeś nowy kontrakt, więc niezrealizowane doładowania ze starego zostały doliczone do nowego kontraktu i skoro podwyższyłeś kwotę zobowiązania to należy zasilać tą nową kwotą, czyli 50 zł.
Dodam jeszcze, że przed aktywacją nowej umowy nie należy dokonywać zasileń, ponieważ nie są one zaliczane jako zasilenia kontraktowe, a tym samym nie są odliczane z ogólnej ilości zasileń pozostających do końca kontraktu.
W pierwszych 30 dniach konto należy zasilić 2 razy w/w kwotą.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
vista227
Nowy
Posty: 8
Rejestracja: 4 wrz 2013, o 15:55

Re: doladowanie konta

Post autor: vista227 »

Czyli mam czekac na sms ktory bedzie potwierdzal zapisana umowe z plusem i dopiero zasilic konyo? W ciagu ilu dni ona do mnie przyjdzie?
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4064
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: doladowanie konta

Post autor: sl@w_es »

Tak, dokładnie, musisz czekać na wiadomość.
Ile? - tu już nie podam Ci żadnego konkretnego terminu, bo rozpiętość czasowa aktywacji jest różna; czasami wymaga interwencji któregoś ze Specjalistów Plusa obecnych na FORUM. Bywa, że SMS o aktywacji nie dociera w ogóle.

Jest jednak inny sposób sprawdzenia czy nowa umowa już obowiązuje;
jeśli Twoja poprzednia taryfa była inna niż ta z której masz korzystać obecnie to możesz sprawdzić jaką masz taryfę kodem *147# lub poprzez zalogowanie się do aplikacji Plus Online (potrzebne są 4 ostatnie cyfry kodu PUK).
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
Ola_Sosna
Nowy
Posty: 8
Rejestracja: 4 cze 2013, o 19:30

Re: 40% extra do zasileń przez internet - 30 i 31.10.2014

Post autor: Ola_Sosna »

Dzień dobry.
Doładowałam konto (50 zł) i wszystko OK - otrzymałam 70, również ważność konta została przedłużona o 3 m-ce (Nowy Simplus). Natomiast u męża (30zł+bonus) w PNK Rok Ważności Konta został niezmieniony - był do kwietnia 2015 i tak jest nadal. Zatem jak rozumieć p.6 regulaminu: "Bonus nie przedłuża okresu ważności dla usług wychodzących"?
Pozdrawiam, Ola
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22376
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: doładowania

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj vista227,
vista227 pisze: W ciagu ilu dni ona do mnie przyjdzie?
Informacja z przykładowego aneksu dostępnego na stronie www: http://www.plus.pl/documents/16/1117713 ... IZ+BIZ.pdf:
5. Abonent zostanie powiadomiony za pomocą wiadomości SMS o rozpoczęciu świadczenia usług na warunkach określonych Aneksem („Data Aktywacji Promocji”), rozliczaniu obowiązkowej liczby zasileń wynikających z Aneksu i o uruchomieniu Taryfy Mix w terminie 7 dni roboczych od zawarcia Aneksu5. Moment wysłania wiadomości SMS z dokładnością co do minuty wysyłki można sprawdzić w szczegółach wiadomości SMS informującej o rozpoczęciu rozliczania liczby obowiązkowych zasileń wynikających z Umowy i o uruchomieniu Taryfy Mix.
Witaj Ola_Sosna,

podaj proszę co dokładnie widnieje na numerze męża po wpisaniu kodów *147# i *136#.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
marcin100020
Prawie PlusManiak
Posty: 30
Rejestracja: 17 paź 2013, o 21:28

Re: doładowania

Post autor: marcin100020 »

Witam , mam pytanie
Zostalo mi 7 doladowan do konca umowy (umowa na 24 miesiace po 40 zł) i chcem przedluzyc umowe na kolejne 24 miesiace ale juz po 60 zł
Czy to jest mozliwe ?
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22376
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: doładowania

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj marcin100020,

odpowiedziałam na to pytanie w tym wątku: http://www.plusforum.pl/viewtopic.php?f ... 20#p145116. To jest Twój trzeci post o tej samej treści ;-).
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ