Przedłużenie umowy

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
shrecann
Nowy
Posty: 6
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 4 kwie 2014, o 16:45

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: shrecann »

Tak chce przedluzyc z telefonem,placic nie wiecej niz 60zł i by minuty na stacjonarne nie byly rozliczane oddzielnie.Fakt duzo dzwonie do plusa ale na stacjoanrne tez dzwonie ale mniej.
Nie chce oferty no limit w sensie ze sa no limit na komorki,smsy etc tylko oferte z minutami tak jak mam teraz.Oferta no limit do wszystkich(polaczenia,smsy)jest dobra dla osob ktore bardzo duzo dzwonia, sms-uja.
Teraz mam no limit do plusa a reszta idzie z minut.
I chce dokladnie miec tak samo ale placic 10zl mniej i by rozmowy na stcjonarne nie byly rozliczane oddzielnie tylko z minut w abonamencie.
Chce placic nie wiecej niz 60zł a dzwoniac na stacjoarne rachunek miesieczny przekrocze ponad 60zl to chyba oczywiste.
Czy moze ktos sie ze mna skontaktowac w tej sprawie z DUK?Zostawiam kontakt na stronie nikt nie oddzwania.Dzwonic nie bede bo to chore placic za polaczenia we wlasnej sieci.W salonie proponuja takie dziadostwo,że szkoda mojego czasu.

Pani mnie źle zrozumiała.Nie chce oferty no limit ale nie w sensie,ze na stacjonarne tylko ogolnie oferty no limit gdzie wszystko jest no limit.Chce oferte z pakietem minut do wszystkich sieci w tym stacjonarnych wymiennych na sms-y.
jarkasp
Prawie PlusManiak
Posty: 35
Rejestracja: 25 lut 2014, o 22:20

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: jarkasp »

Jak długo masz do końca umowy? Trochę spokoju, tak jakby nie było alternatyw. Cierpliwości i obserwuj ofertę na rynku.

Ja dziś miałem drugi telefon w sprawie przedłużenia umowy. Oferta taka sama ja na necie czyli słaba (najlepszy kwiatek to htc one m7 droższy niz na allegro bez abonamentu) . Mam jeszcze trochę do końca i poprosiłem o kontakt jak będzie dużo lepsza oferta. Jak nie będzie to konkurencja gdzie mam już przeniesiony jeden numer od dawna się dobija.
shrecann
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 4 kwie 2014, o 16:45

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: shrecann »

Umowe mam do konca maja.
Niestety te nowe taryfy sa o wiele gorsze od poprzednich.Rozmowy na stacjonarne rozliczanie oddzielnie,nie z pakietu minut.
Nie chce taryfy z nielimitowanymi rozmowami i sms ami do wszystkich bo wtedy abonament jest wyzszy a ja nie rozmawiam tak duzo by mi sie to opłacało.
Chce taryfe z minutami wymiennymi na sms-y i gigabajty i z nielimitowanymi w plusie.Cos takiego jak mam teraz.
To w ogóle jakiś zart jest zeby rozmowy na stacjonarne były rozliczane oddzielnie.Zawsze szło to z pakietu minut.
Ipo
PlusManiak
Posty: 138
Rejestracja: 30 cze 2013, o 01:04

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Ipo »

No tak, ale teraz to chcą dodatkowo zarobić na stacjonarnych numerach. Faktycznie paranoja. Ja jeszcze nie mam rok umowy więc mogę spać spokojnie bo mam smsy wymienne na minuty, akurat włączony pakiet nielimitowanych smsów więc te minuty mi zostają na dzwonienie i minuty na stacjonarne schodzą normalnie z tego pakietu. No, ale jak się umowa skończy i to będzie tak wyglądało to poważnie się zastanowię nad przedłużeniem umowy. W T-Mobile widzę, że jest podobnie. Choćby dla przykładu oferta bez telefonu. Trzeba dopłacić 5 zł za rozmowy z numerami stacjonarnymi. Jakaś nowa dziwna moda. :-/
jarkasp
Prawie PlusManiak
Posty: 35
Rejestracja: 25 lut 2014, o 22:20

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: jarkasp »

Moda jest taka, że mydlimy oczy klienta informacją "no limit do wszystkich sieci". Tyle, że do sieci komórkowych, a takie rzeczy jak (zależnie od operatora) Sms, mms, internet, stacjonarki za dopłatą. Czyli klient może więcej za więcej - kusząca promocja :lol:
piteros
Początkujący PlusManiak
Posty: 18
Rejestracja: 3 mar 2014, o 19:07

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: piteros »

Witam. Pod koniec maja konczy mi sie umowa abonamentu i mam zamiar w zwiazku z tym wyslac do Panstwa wypowiedzenie przedluzenia umowy. Pytanie brzmi:
1. Czy jest mozliwosc wyslania tego w wersji elektronicznej?
2. Czy jest mozliwosc zachowania mojego aktualnego numeru i normalnie korzystac z Plusa na karte, czyli zwykle doladowania "bez zobowiazan"?
Rudder
PlusManiak
Posty: 51
Rejestracja: 25 lis 2013, o 12:10

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Rudder »

Chciałbym się dowiedzieć jakie oferujecie telefony do 20 zł w ramach przedłużenia abonamentu 59 zł. Mi telefonicznie Pani z Plus zaoferowała LG L7 II, jednak nie jestem do końca zdecydowany, ponieważ ten telefon nie ma LTE i wykonany jest z plastiku. Prosze o odpowiedź.
Pierwszy telefon został kupiony na początku 2001 roku.
19szycek89
Początkujący PlusManiak
Posty: 24
Rejestracja: 14 paź 2013, o 13:14

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: 19szycek89 »

W ogóle zmieniacie czasami ofertę w sklepie internetowym dla konkretnego klienta czy przez kilka miesięcy jest ona cały czas tak samo niekorzystna ? I jeszcze kwestia o ile średnio telefony są droższe w salonach/punktach plusa ?
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Joanna_Plus »

shrecann,

prześlij proszę numer telefonu na którym kończy się umowa + ewentualny numer kontaktowy przez ten formularz. Poproszę wówczas konsultanta o kontakt i przedstawienie wszystkich aktualnie obowiązujących wariantów umowy.

Witaj piteros,

1. Zgodnie z Regulaminu świadczenia usług telekomunikacyjnych, wypowiedzenie umowy wymaga zachowania formy pisemnej i przesłania wypowiedzenia listem do Działu Obsługi Klienta lub przekazania dokumentu za pośrednictwem punktu Plusa.

Oświadczenie takie można złożyć w każdym punkcie Plusa: http://www.dlafirm.plus.pl/Pomoc/Salony/ bądź przesłać listem poleconym na adres:

Polkomtel sp. z o.o.
Dział Obsługi Klienta
ul. Wołoska 16
02-675 Warszawa
z dopiskiem "Rezygnacja z usług".

Pismo powinno zawierać:

- Informację, iż umowa nie będzie przedłużana po czasie oznaczonym,
- Imię i nazwisko,
- Numer telefonu, którego dotyczy sprawa,
- Czytelny podpis właściciela.

2. Tak o ile nie jest to numer w usługach Plus Internet. Na wniosku zaznacz proszę chęć przeniesienia numeru do usług Plus na Kartę.

Rudder,

oferta dla Twojego numeru dostępna jest na tej stronie: https://www1.plus.pl/uoz/logowanie? Prześlij proszę numer telefonu, na którym chcesz dokonać przedłużenia umowy przez ten formularz. Poproszę wówczas konsultanta o kontakt i przedstawienie szczegółów oferty.

19szycek89,

tak, oferta w sklepie internetowym też jest zmieniana/aktualizowana.
19szycek89 pisze:I jeszcze kwestia o ile średnio telefony są droższe w salonach/punktach plusa ?
Trudno to oszacować. Wszystko zależy od modelu telefonu, wariantu umowy.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
19szycek89
Początkujący PlusManiak
Posty: 24
Rejestracja: 14 paź 2013, o 13:14

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: 19szycek89 »

Bo właśnie sprawdzam już którys raz oferte i od bardzo długiego czasu sie nie zmieniła, a ta która jest nie oferuje nic ciekawego...
Po za tym można prosić o aktualizację oferty ?
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Joanna_Plus »

19szycek89,

na stronie https://www1.plus.pl/uoz/logowanie prezentowana jest oferta aktualnie obowiązująca w przedłużeniu w sklepie internetowym. Jeżeli ulega ona zmianie dokonywane jest to automatycznie.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
piteros
Początkujący PlusManiak
Posty: 18
Rejestracja: 3 mar 2014, o 19:07

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: piteros »

Dziekuje za odpowiedz, ale mam jeszcze jedno pytanie: Otrzymalem juz od któregos pracownika link do wzoru. http://dialeo.pl/wp-content/uploads/201 ... h-PLUS.pdf
Czy jest on poprawny i co dokladnie musialbym w nim zmienic? Przypominam ze chodzi mi o wypowiedzenie przedluzenia umowy abonamntu ;)
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Joanna_Plus »

piteros,

wzór jest dobry. Na piśmie muszą być dane, o których pisałam powyżej. Nie musi być podana data zawarcia umowy. Jeżeli Twój numer jest w usługach Plus Abonament, to trzeba usunąć to „Internetu iPlus” ;-).
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
barylax
Początkujący PlusManiak
Posty: 23
Rejestracja: 31 mar 2014, o 22:38

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: barylax »

widzę że tamten wzór wypowiedzenia jest na miesiąc przed końcem, a jak ja chcę wysłać już teraz wypowiedzenie umowy kończącej się za kilka miesięcy tak żeby nie przedłużać umowy i nie płacić żadnej kary bo czegoś nie dopisałem, wystarczy napisać że wypowiadam umowę z końcem okresu na jaki została podpisana?? mam 2 numery i oba chcę wypowiedzieć oba z osobna musżę czy na jednym piśmie starczy??
maui
Początkujący PlusManiak
Posty: 10
Rejestracja: 3 gru 2013, o 12:16

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: maui »

Witam. Mam do przedłużenia dwie umowy, niestety przedstawiane oferty nie wyglądają zachęcająco, a wręcz są mocno irytujące. U konkurencji dużo lepiej nie jest, ale przy przeniesieniu dwóch numerów starają się trochę bardziej. Ze strony Plusa mogę liczyć na coś więcej ?
ODPOWIEDZ