Przedłużenie umowy

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Joanna_Plus »

michal321,

przekazane.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Dżaras
Początkujący PlusManiak
Posty: 28
Rejestracja: 1 cze 2011, o 12:34

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Dżaras »

Ja również czekam na telefon, zdaję sobie z tego sprawę że zgłoszenie do DUK zostało wysłane w piątek więc od razu też nie zadzwonią.
Jakby do środy nie było odzewu to się przypomnę ;-)

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Joanna_Plus »

Dżaras,
Dżaras pisze:Jakby do środy nie było odzewu to się przypomnę
Ja też się przypomniałam ze sprawą, więc myślę, że jutro powinno się udać ;-).
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
michal321
Prawie PlusManiak
Posty: 36
Rejestracja: 12 kwie 2015, o 19:37

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: michal321 »

Joanna_Plus pisze:michal321,

przekazane.
Dzięki wielkie, oczekuję dziś na kontakt ;)
Dominick1982
Prawie PlusManiak
Posty: 38
Rejestracja: 6 lip 2013, o 21:48

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Dominick1982 »

Mario24 pisze:Witam

może ktoś napisać kto już przedłużył abonament w nowych taryfach, jakie oferty miał złożone przez Konsultantów,
czy wiele się różnią od tych na stronie

Pozdrawiam
Wszystko zależy od tego, co Ci mogą zaproponować. A to jest wynikiem jaki przychód chce zrobić na tobie Plus. Jak będą chcieli iść po kosztach, spuszczą spodnie. Jak nie, to będzie oferta trochę niekorzystna. Zależy też czy bierzesz opcje Smart :-) W każdym bądź razie stratny nie będziesz. Trzeba tylko negocjować. Jak coś to powiedz, że zaoszczędzone środki przeznaczysz na zakup akcji Cyfrowego Polsatu. Looknij na portale ekonomiczne, dział poświęcony giełdzie. Tam jest dużo rekomendacji co tych akcji :-)
Dżaras
Początkujący PlusManiak
Posty: 28
Rejestracja: 1 cze 2011, o 12:34

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Dżaras »

Witam,

W jakich godzinach można spodziewać się telefonu z DUK? Od 10 - 18?

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj Dżaras,

8:00 - 21:00.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
michal321
Prawie PlusManiak
Posty: 36
Rejestracja: 12 kwie 2015, o 19:37

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: michal321 »

Wróciłem do Polski i wykonałem telefon do DUK.
Szczerze? Rozczarowanie na najwyższym z możliwych poziomów.
Jeszcze tydzień temu proponowano mi w abonamencie za 60zł na 25miesięcy Lg G3s za 3zł, dziś cena ta wynosiła coś ponad 300zł. Pani z DUK kombinowała na wiele możliwych sposobów, ale jedyne czym można było obniżyć cene telefonu Lg G3s to było wzięcie abonamentu za 100zł, albo aobnament 60zł i telefon na raty. :?: :?: :?: Pani z DUK powiedziała, że nie warto było się zastanawiać tylko warto było brać od razu przedłużenie umowy, ale sprawa nie jest taka łatwa, nie lubię podejmowac decyzji już od razu, ale dzisiaj, decyzje o odejściu, podjąłem natychmiastowo.

Jestem mega rozczarowany, gdyż jeszcze tydzień temu proponowano mi xperie t3, czy g3s w cenie 3zł, to dziś ceny te wzrosły do 300zł+. Jak to możliwe? Po prostu miałem wrażenie, że nie rozmawiam z DUK'iem, a Pani z którą rozmawiałem proponowała mi oferty żywcem wzięte ze strony PLUS :) Nawet przy podniesieniu abonamentu na 36 misięcy, ceny telefonów były zabójczo kosmiczne.

Na dzień dobry w playu dostaje Lg G3s w abonamencie za 60zł na 25 miesięcy za 100zł, a u Was jako 16 letni klient za ponad 300zł. Dzwoniłem aby wytargować może jeszcze S4, której wcześniej nie było na stanie więc nie wchodziła w grę i dzisiaj już chciałem zamawiać kuriera w celu podpisania umowy, ale oferta, jaką mi złożono, dosłownie POWALIŁA mnie z nóg.

Przykro mi z tego powodu, ale z dniem końca umowy, czyli 20 maja, niestety przestaje być klientem sieci Plus i decyzja ta została podjęta bardzo szybko, podczas samej rozmowy. Wypowiedzenie wysyłam do Waszej siedziby na dniach.
Piszę to jako przestrogę dla osób przedłużających ofertę - rozejrzyjcie się co proponuje konkurencja.

Mimo to dziękuje za wspólne 16 lat ;)
"Dbamy o zadowolenie stałych klientów"
Dżaras
Początkujący PlusManiak
Posty: 28
Rejestracja: 1 cze 2011, o 12:34

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Dżaras »

No to nieźle....

Ja też jestem raczej z tych ludzi co muszą przeanalizować ofertę a więc wiem czego się spodziewać....no cóż. Może już zacznę się dokładniej rozglądać za innym operatorem.
Ale z tego co pamięć nie myli gdzieś tutaj na forum było pisane że oferta zaproponowana przez DUK jest aktualna przez 30 dni
michal321
Prawie PlusManiak
Posty: 36
Rejestracja: 12 kwie 2015, o 19:37

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: michal321 »

To samo powiedziałem, jednakże Pani z DUK powiedziała, że niestety nie i od tego poniedziałku jest już całkiem inna oferta... Więcej, Pani z DUK powiedziała że Samsung Galaxy S4 jest dostępny na stronie, ale oni go tak naprawdę nie mają :P
Mega rozczarowanie. Dobzre chociaż, że na dzień dobry u innego operatora dostaje lepszą oferte, haha :lol:
Tym bardziej ja jestem troszkę uziemiony, bo dostanę ofertę, chce przemyśleć to muszę jechać w trasę i mija już troszkę czasu ;)
No nic, koniec mojej przygody z Plusem, a szkoda.
Jak coś Dżaras - PW - to pogadamy sobie dłużej, nie będę tutaj reklamował ;p
tswkrk
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 28 kwie 2015, o 19:30

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: tswkrk »

Witam. Chyba dobrze trafiłem.. sprawa wygląda tak, że ojciec w przyszłym tygodniu będzie brał telefon w salonie Plusa w ramach przedłużenia umowy (robi to co 24 miesiące). Ma abonament w Plusie. Na osobę prywatną, nie firmę. On jest bardzo długo w Plusie i już chyba po raz 4 będzie takie telefon brał. W sensie dostaje za darmo (przysłowiową złotówkę, albo dopłacić i dostać lepszy) telefon. Nie spłaca, nie doładowuje go itd.. i moje pytanie brzmi, czy jest jakaś strona gdzie można sprawdzić jakie są dostępne telefony, z których można sobie wybrać? ojciec chce mi podarować ten telefon i bardzo mi zależy żeby teraz na spokojnie mając czas zobaczyć jakie są dostępne telefony, porównać parametry itd.. a już na miejscu w salonie być zdecydowanym o jaki mi chodzi (ewentualnie liczba mnoga, jeżeli jakiegoś by zabrakło).

Chyba jasno się wyraziłem :-) Dziękuje za pomoc.
Dżaras
Początkujący PlusManiak
Posty: 28
Rejestracja: 1 cze 2011, o 12:34

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Dżaras »

Miałem telefon z DUK. Eh..... podobnie jak michał321 się zniesmaczyłem LG G3s w abo za 59,99 za 429zł :!: To nowy kupie na portalu aukcyjnym za 600zł, do tego abonament u fioletowych bez telefonu za grosze i jestem zadowolony.

Tutaj najlepiej by mi wyszło przedłużenie bez telefonu za 39,99 ale na 24 miesiące :roll: Umówiłem się z Panią na powtórny telefon we wtorek ale chyba nic z tego nie będzie.
michal321
Prawie PlusManiak
Posty: 36
Rejestracja: 12 kwie 2015, o 19:37

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: michal321 »

Czyli nie tylko ja tak mam. Cóż, teraz widzę że nie ma co zwlekać, z dniem 20 maja przechodzę do fioletu i dołącze do syna do formuły rodzina 4g i tam za 65zł dostane S4 za 90zł. najrozsądniejsza decyzja chyba, tylko muszę poczekać około miesiąca - ale nie spieszy mi się.. Oj Plus leci w kulki coś ;/

Dżaras, z tym że i tak lepiej u fioletowych z zasiegiem - zasięg 4 sieci, a w plusie chyba tego nie ma ;)

@Tswrk - te telefony które na stronie są jak wybierzesz przedłużenie swojej oferty, te telefony mogą Ci chyba zaproponować ;) Z wyłączeniem tych, które aktualnie są na szaro.
Dominick1982
Prawie PlusManiak
Posty: 38
Rejestracja: 6 lip 2013, o 21:48

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Dominick1982 »

[quote="michal321"]Wróciłem do Polski i wykonałem telefon do DUK.
Szczerze? Rozczarowanie na najwyższym z możliwych poziomów.

Szkoda, że tak to wygląda. Ale niestety liczy się przychód na kliencie. Można poczytać sobie ostatni artykuł na temat wyniku grupy Pomarańczowych, który był na money.pl lub bankierze. Na tobie już zarobili i teraz żegnaj gienia, świat się zmienia :-) Ale składaj wypowiedzenie - może spotkać cię miła niespodzianka. W ogóle powinno się składać wypowiedzenie, bo chyba już się pokapowali, że DUK czy jak to się zwie może też robić kasę i dalej jest w tabelkach wszystko ok :-)
michal321
Prawie PlusManiak
Posty: 36
Rejestracja: 12 kwie 2015, o 19:37

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: michal321 »

Dominick1982 pisze:
michal321 pisze:Wróciłem do Polski i wykonałem telefon do DUK.
Szczerze? Rozczarowanie na najwyższym z możliwych poziomów.

Szkoda, że tak to wygląda. Ale niestety liczy się przychód na kliencie. Można poczytać sobie ostatni artykuł na temat wyniku grupy Pomarańczowych, który był na money.pl lub bankierze. Na tobie już zarobili i teraz żegnaj gienia, świat się zmienia :-) Ale składaj wypowiedzenie - może spotkać cię miła niespodzianka. W ogóle powinno się składać wypowiedzenie, bo chyba już się pokapowali, że DUK czy jak to się zwie może też robić kasę i dalej jest w tabelkach wszystko ok :-)
Chyba bez wypowiedzenia się obejde. nie będę liczył na jakąs dobrą oferte. po prostu po 20 maja pójde do fioletowych a zieloni bye. bez zbędnych ceregieli, a formalnościami obciąże innego operatora. nie mam czasu na wypowiedzenia
ODPOWIEDZ