drugi produkt za połówkę, trzeci za złotówkę // Smart Dom

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: drugi produkt za połówkę, trzeci za złotówkę // Smart Do

Post autor: Ewa_Plus »

rabex,
- zgadza się.

AnnaS,
- przy taryfie LTE 39,90 zł przy podpisywaniu umowy za telefon nic nie płacisz. Jego koszt będziesz opłacała w ratach i tak np:
Huawei Ascend Y530 - 20 zł x 24 raty
Huawei Ascend G6 LTE - 30 zł x 24 raty
HTC Desire 500 – 25 zł x 24 raty
Alcatel OneTouch POP C7 – 19,99 zł x 24 raty
LG Swift L7 II – 20 zł x 24 raty
LG F60 LTE – 20 zł x 24 raty
Nokia X – 15 zł x 24 raty
Nokia Lumia 630 – 20 zł x 24 raty
Prestigio MultiPad Ranger 8.0 3G – 22,49 zł x 24 raty
Samsung Galaxy Ace 3 LTE – 20 zł x 24 raty

Ewentualnie można wybrać opcję na 36 rat lub na 48 rat i wtedy cena telefonu będzie inna. Jeśli chcesz, to mogę podesłać mailem Ci odpowiedni regulamin lub regulaminy, to sama sprawdzisz ceny pozostałych telefonów. W tym celu napisz do mnie przez ten formularz.


stefan,
- taka konfiguracja nie może być, bo w drugiej umowie możesz wybrać najniższy abonament 59,90 zł z VAT lub 39,90 zł z VAT (przy umowach ratalnych). Oczywiście do tej kwoty będzie przyznany rabat 50%


Connor ,
- jeśli na umowie uprawniającej abonament będzie za niski, to najprawdopodobniej rabat i upust się nie załączą na Twoich umowach w Plusie. Z tego, co piszesz wynika, że wina jest po stronie CP, zatem są szanse na to, że reklamacja będzie rozpatrzona pozytywnie, jednak jaka będzie ostateczna decyzja Departamentu Reklamacji, tego nie jestem w stanie przewidzieć. Jak na 2 fakturze nie zobaczysz smartDOM'u to wyślij reklamację na bok@plus.pl i poda nam numer zgłoszenia.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
rafallis
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 22 paź 2014, o 16:51

Re: drugi produkt za połówkę, trzeci za złotówkę // Smart Do

Post autor: rafallis »

Pierwsze to witam wszystkich !
Chciałem zapytać mam obecnie taryfę indywidualną na firmę jednoosobową i do tego mam Polsat obniżony o 50% kończy mi się umowa na telefon chciałem zapytać w jakich taryfach mogę przedłużyć umowę żeby nie stracić zniżki na abonament za telewizję od CP czy też tylko w taryfach indywidualnych bo widzę że ceny telefonów dla firm są niższe niż w ofertach indywidualnych w abonamęcie podobnym kwotowo!!
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: drugi produkt za połówkę, trzeci za złotówkę // Smart Do

Post autor: Ewa_Plus »

rafallis,
- może to być dowolna taryfa, byle nie niższa od Twojej obecnej.
Jeśli podesłałbyś mi swój numer telefonu oraz numer kontaktowy przez ten formularz, to mogę poprosić konsultanta DUK o oddzwonienie do Ciebie.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
rafallis
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 22 paź 2014, o 16:51

Re: drugi produkt za połówkę, trzeci za złotówkę // Smart Do

Post autor: rafallis »

Ewa_Plus pisze:rafallis,
- może to być dowolna taryfa, byle nie niższa od Twojej obecnej.
Jeśli podesłałbyś mi swój numer telefonu oraz numer kontaktowy przez ten formularz, to mogę poprosić konsultanta DUK o oddzwonienie do Ciebie.
czyli nie musi być to taryfa indywidualna żeby nie stracić tej zniżki na telewizję ??
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: drugi produkt za połówkę, trzeci za złotówkę // Smart Do

Post autor: Ewa_Plus »

rafallis ,
zgadza się. Przedłużając kontrakt na umowie uprawniającej nie musisz koniecznie wybrać taryfy dla klientów indywidualnych.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
marcines
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 22 paź 2014, o 22:38

Re: drugi produkt za połówkę, trzeci za złotówkę // Smart Do

Post autor: marcines »

Jak to w końcu jest z tą promocją "Drugi produkt za połówkę trzeci za złotówkę". Można na dzień dzisiejszy z tego skorzystać, czy nie? Mam wrażenie, że konsultanci na infolinii robią wszystko, żeby uniemożliwić mi skorzystnie z tej promocji.
W chwili obecnej posiadam "na wykończeniu" abonament w Plusie i CP. Chciałbym podpisać kilka nowych umów w taki oto sposób:

Usługa podstawowa: Telefon w abonamencie: 69,9 zł (rozmowy bez limitu + 0,55GB)
Usługa II (rabat 50%):Internet LTE bez limitu 20GB: 49,9 zł, po rabacie 24,5 zł
Usługa III (rabat 28,9): Telewizja CP 39,9 zł, po rabacie 11 zł
Suma około 105 zł

Na infolinii robią mi problemy. Chcę za usługę podstawową traktować CP, ale żeby się dało, muszę podnieść tam abonament do 49,9zł. W sumie wszystko jedno, ale z rabatem 50% na telefon w abonamencie nie chcę mi dać aparatu w tej cenie co na stronie www, bo to nie jest już 69zł, tylko 35, wiec telefonu za 3zł nie dadzą. Czy to fair?
Natomiast na warunki opisane powyżej zgodzić się nie chcą.

Czy warunki te są możliwe?

Pytanie dodatkowe, czy jeśli jako usługę III wezmę CP w najniższym abonamencie - 19 zł, to czy można do niego zastosować rabat 28,9 i otrzymać go za 1 zł?
zbig3133
Początkujący PlusManiak
Posty: 24
Rejestracja: 25 lip 2014, o 16:25

Re: drugi produkt za połówkę, trzeci za złotówkę // Smart Do

Post autor: zbig3133 »

W sierpniu skorzystałem z oferty Smart Dom, mam drugi nr tel za połówkę i CP za złotówkę. We wrześniu zapłaciłem cały abonament, w październiku naliczono mi rabat 32 zł a w obecnej fakturze do zapłaty w listopadzie mam rabatu tylko 8 zł. Czym to jest spowodowane?
darco666
Początkujący PlusManiak
Posty: 13
Rejestracja: 23 paź 2014, o 16:58

Re: drugi produkt za połówkę, trzeci za złotówkę // Smart Do

Post autor: darco666 »

Witam
Chciałbym się dowiedzieć, czy mogę skorzystać z programu smart dom w promocji drugi produkt za połówkę.
Obecnie posiadam telefon na abonament w plusie za 59,90 zł oraz mam telewizję w CP w abonamencie 59,90 zł.
Obydwa abonamenty będę przedłużał teraz: telewizję CP na jakiś okres czasu np. 12 czy 15 miesięcy w wersji z darmowymi miesiącami pewnie na początek umowy oraz telefon w plusie.
Czy ta promocja "Drugi produkt za połówkę" mnie obejmie jeśli:
1. Przedłużę najpierw umowę na telewizję CP z abonamentem 59,90 zł.
2. Ta umowa w CP stała by się potem umową uprawniającą do promocji "Drugi produkt za połówkę"
3. Przedłużyłbym potem umowę na abonament w Plusie np. za 59,90 zł ( czyli ewentualnie w promocji tej za 29,95 zł) lub większy jakiś razem z wymianą aparatu.
Proszę o odpowiedź na to pytanie.
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: drugi produkt za połówkę, trzeci za złotówkę // Smart Do

Post autor: Ewa_Plus »

marcines,
- jeśli TV w CP ma być umową wyjściową, to abonament musiałbyś podnieść do minimum 49,90 zł. Do drugiej umowy (z rabatem 50%) możesz wybrać tylko z promocji dedykowanych, czyli tych co się pojawiają na stronie po zaznaczeniu opcji „smartDOM”, ewentualnie może to być umowa w promocji ratalnej, która jest dostępna w punktach Plusa.
Jeśli trzecią umową będzie Internet, to możesz wybrać dowolną promocję z oferty podstawowej.

Do trzeciej umowy nie możesz wybrać abonamentu za 19,90 zł. Jest to zaznaczone w regulaminie § 2 p. 2:
(…)przy czym opłata miesięczna po uwzględnieniu upustu nie może wynosić mniej niż 1 zł.

zbig3133,
- jaką fakturę masz na myśli? Do której umowy? Czy chodzi o fakturę naszą, czy od CP?

darco666,
- jeśli umowa w CP będzie umową wyjściową, to już masz na niej odpowiedni abonament, zatem możesz przedłużyć umowę na numerze na abonament i dostać tutaj rabat 50%. W celu zapoznania się z propozycjami podeślij mi swój numer telefonu oraz numer kontaktowy przez ten formularz.

Jeśli w CP będziesz przedłużał umowę po podpisaniu aneksu na numer w naszej sieci, to musisz pamiętać tylko o tym, żeby nie zmniejszyć abonamentu. Jeśli w CP będziesz umowę przedłużał wcześniej, to abonament możesz obniżyć maksymalnie do 49,90 zł o ile taki mają.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
jestemwszoku
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 23 paź 2014, o 18:46

Re: drugi produkt za połówkę, trzeci za złotówkę // Smart Do

Post autor: jestemwszoku »

Witam, wiadomo że nic nie jest za darmo.
Czy ktoś zadał sobie trud jakie mogą być konsekwencje?
Mam umowę z plusem, kończy sięw kwietniu 2015 roku, oferta telewizji za pól ceny brzmi atrakcyjne. Na wszelki wypadek sprawdziłem aktualna ofertę, no bo wiadomo, że raczej będę musiał z niej korzystać, i tu niespodzianka. Płatne MMS.... 59 zł abonament i każdy MMS za 40 gr. Szybko okaże się że na tej promocji nie zyskam a stracę. Kto korzysta z telefonu i nie wysyła MMS.
Obawiam się najgorszego....zwiążemy się umowami, a tu plus da nam np ofertę z platnymi SMS - przepraszam za złośliwość.
Moim zdaniem poza omawianą tu promocją, sama oferta abonamentu jest fatalna w stosunku do konkurencji. Przez chwilę myślałem, że plus naprawdę idzie klientom na rękę, co w dłuższej perspektywie mogłoby przynieść wiele korzyści spółce, a w moim wypadku będę musiał, nie tylko że nie zawrzeć nowej umowy, ale też zrezygnować z obecnej.
Przykro mi.
zbig3133
Początkujący PlusManiak
Posty: 24
Rejestracja: 25 lip 2014, o 16:25

Re: drugi produkt za połówkę, trzeci za złotówkę // Smart Do

Post autor: zbig3133 »

Ewo, wysłałem zapytanie przez formularz , oczywiście chodzi o fakturę z Plusa.
ghost48

Re: drugi produkt za połówkę, trzeci za złotówkę // Smart Do

Post autor: ghost48 »

Joanna_Plus pisze:
ghost48,

prześlij mi proszę numer telefonu przez ten formularz. Postaram się przyspieszyć sprawę.

Nie tylko nie udało się przyspieszyć sprawy, ale odpowiedzi nadal brak chociaż minęło już 30 dni. Dzwoniłem na infolinię, pani oczywiście nie wie nic, nie wie jak to sprawdzić i sugeruje napisanie jeszcze raz reklamacji. NO CHYBA NIE. Mógłby ktoś to sprawdzić?
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: drugi produkt za połówkę, trzeci za złotówkę // Smart Do

Post autor: Ewa_Plus »

ghost48, zbig3133,
wysłałam interwencję w Waszych sprawach do Dep. Reklamacji.

jestemwszoku,
podeślij mi numer, na którym chcesz przedłożyć umowę przez ten formularz oraz numer kontaktowy. Poproszę pracowników DUK o przygotowanie oferty z abonamentem ok. 59 zł i z pakietem MMS.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
AnnaS
Początkujący PlusManiak
Posty: 23
Rejestracja: 19 paź 2014, o 12:26

Re: drugi produkt za połówkę, trzeci za złotówkę // Smart Do

Post autor: AnnaS »

Witam chciałam zapytać jak to jest że przez dwie pierwsze faktury nawet może trzy płacimy 100 procent a nie 50 %, jeżeli mamy inny produkt i chcemy skorzystać ze smart dom.a co po tych 3 miesiącach nie będziemy płacić już 100 %tylko 50 %.

Mam cyfrowy Polsat chce dobrać tel w plusie abonament 69,99 na pół to 34,99. przez pierwsze 3 miesiące płace po 69,99 a później co? nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi.
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: drugi produkt za połówkę, trzeci za złotówkę // Smart Do

Post autor: Ewa_Plus »

AnnaS ,

chodzi o to, że rabat 50% nie zawsze jest od pierwszej faktury. Przeważnie pojawia się on dopiero na 2 fakturze.
I to jest najpóźniejszy termin. Na 2 fakturze rabat już musi być (no chyba, że warunki nie były spełnione).
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ