Kazam 4.5 TV i problem z odbieraniem poł. głosowych

Testy telefonów, smartonów i tabletów przeprowadzane przez plusblog.pl . Wszytko co związane z telefonami. Jaki telefon wybrać, pytania, porady, sugestie.
sdm6777
Nowy
Posty: 2
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 25 lis 2014, o 20:44

Kazam 4.5 TV i problem z odbieraniem poł. głosowych

Post autor: sdm6777 »

Witam

Piszę w zasadzie nie w swoim, a w mojego taty imieniu. Jakieś 2 tygodnie temu otrzymał on w ramach PWA telefon Kazam 4.5 TV. Co jakiś czas okazuje się, że nie można się do niego dodzwonić. W słuchawce osoby dzwoniącej jest normalny sygnał oczekiwania na odbiór połączenia, natomiast telefon taty milczy. Dopiero przy 2-3 próbie się udaje. Problem nie występuje zawsze, ale jest irytujący.
Chciałbym zapytać czy ktoś zgłaszał już podobne problemy i czy jest to:

a - wina oprogramowania, a jeśli tak to czy planowana jest jego aktualizacja bądź inny sposób na pozbycie się go?

b - czy może być to wina karty SIM? Karta ma już parę lat, z racji rozmiaru jest włożona do slotu nr 2. Może slot ten ma niższy priorytet i stąd problemy. Czy w tej sytuacji wymiana karty na nową, Micro SIM (żeby weszła w slot 1) jest bezpłatna i można jej dokonać w punkcie Plus??

Proszę o pomoc

Pozdrawiam serdecznie wszystkich forumowiczów oraz konsultantów Plusa
pomocnik
Nowy
Posty: 9
Rejestracja: 7 gru 2014, o 03:13

Re: Kazam 4.5 TV i problem z odbieraniem poł. głosowych

Post autor: pomocnik »

nie slyszalam o takim problemie, mozna oddac telefon do serwisu ale pewnie wgraja oprogramowanie na nowo
wymiana karty sim 3 mce od przedłużenia jeśli to telefon na abonament jest darmowa.
jeśli to telefon w mix wymiana kosztuje zawsze 12,30 zł
sdm6777
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 25 lis 2014, o 20:44

Re: Kazam 4.5 TV i problem z odbieraniem poł. głosowych

Post autor: sdm6777 »

karta została wymieniona, po wymianie problem jakby ustąpił. Stara karta miała 11 lat.
Aktualizacja oprogramowania pojawiła się dzisiaj. Ściągnąłem ją paręnaście min temu, zobaczymy jak się telefon będzie dalej sprawował.
Ale mam pytanko z innej beczki. (...)




Od sl@w_es:
Bardzo proszę nie zaśmiecać wątku i zadać pytanie we właściwym temacie.
ODPOWIEDZ