Problem z internetem w Samsung Galaxy J5 dual sim

Mobilny dostęp do internetu, wiadomości o technologi LTE - nowości, pytania, problemy
qusa
Nowy
Posty: 1
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 11 maja 2017, o 11:14

Problem z internetem w Samsung Galaxy J5 dual sim

Post autor: qusa »

Witam,
Mam taki problem, że odkąd zmieniłam telefon to internet w Plusie mi bardzo wolno chodzi, tak jakby żaden pakiet nie był włączony, albo skończył się limit, a tak nie jest. ikonka LTE jest,więc wychodzi na to że punkty dostępowe poprawnie wpisane, a internet jest jakby go nie było, strony ładują się bardzo wolno, a o obejrzeniu filmiku mogę pomarzyć. O dziwo tego problemu nie ma jak przełączę internet na druga kartę, która jest z Orange. Zamieniłam karty miejscami i problem nadal występuję. W Orange śmiga internet,a w Plusie nie. Miał ktoś tak? Może dlatego, że telefon kupiłam w Orange? A i jak się przesiadłam na stary telefon to znowu internet w Plusie śmiga jak dawniej. Chyba to jednak wina telefonu, ale dlaczego z Orange działa a z Plusem muli?
VeiN
Początkujący PlusManiak
Posty: 14
Rejestracja: 6 mar 2016, o 13:42

Re: Problem z internetem w Samsung Galaxy J5 dual sim

Post autor: VeiN »

Prawdopodobnie Twój telefon łączy się z LTE 800, które ma tylko 5MHZ i jest zazwyczaj przeciążone przez ODU-IDU 100.

Spróbuj w ustawieniach połączenia zmienić tryb na 2G/3G i sprawdź, czy jest lepiej.
ODPOWIEDZ