Nie mogę sprawdzić ile zostało mi MB internetu

Mobilny dostęp do internetu, wiadomości o technologi LTE - nowości, pytania, problemy
kulka123
Nowy
Posty: 2
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 8 mar 2015, o 17:11

Nie mogę sprawdzić ile zostało mi MB internetu

Post autor: kulka123 »

Witam, chciałem zakupić pakiet internetowy, w tym celu zadzwoniłem, na numer który jest tutaj :
http://www.plus.pl/uslugi/pakiety-inter ... e-na-karte - za 7 zł 500 mb. Dostałem SMS zwrotny:
,, Pakiet internetowy 9 Non Stop został włączony na 31 dni. Pobrano opłate 9 zł" - Nie mogę sprawdzić nigdzie ile mi zostało MB, *147# ani *110# nie działają, czy mam rozumieć, że jest to nielimitowany internet przez 31 dni ?
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4064
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Nie mogę sprawdzić ile zostało mi MB internetu

Post autor: sl@w_es »

Ilość pozostałych danych sprawdzisz kodem: *136#.
Wszystkie pakiety w tej taryfie są Non Stop, ale to nie oznacza, że są bez limitu. Po wykorzystaniu pakietu prędkość transmisji będzie nie większa 32 kb/s, ale dzięki temu nie ponosisz żadnych kosztów. Niemniej prędkość przesyłu na pewno Cię nie zadowoli.

Sprawdź i podaj z jakiej taryfy korzystasz, bo w taryfie PNK bez limitu pakiety uruchamiane są na 30 dni, Tobie zaś pakiet aktywował się na 31 dni, więc na pewno nie masz taryfy do której podałeś link.
Te same kody w różnych taryfach mogą odpowiadać za aktywację innych usług czy promocji.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
kulka123
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 8 mar 2015, o 17:11

Re: Nie mogę sprawdzić ile zostało mi MB internetu

Post autor: kulka123 »

Dziękuje za odpowiedź, po wpisaniu *136#, otrzymałem taki sms:
Pakiet internetowy 9 Non Stop (Ilośc pozostałych mb)
Natomiast zdziwiłem się, że jest jakiś :
Internet na próbę 50 MB, chciałem sobie kupić pakiet jak robiłem to na starym telefonie *110# i wybierając pakiety, natomiast gdy zbliżam się do aktywacji, wyskakuje błąd, że nie może zostać zrealizowane, dlatego wpisałem numer z internetu który znalazłem na stronie plus. Mimo, że miało być za 7 zł pobrało mi 9zł i mam mniej MB, mimo, że na stronie było więcej. Chciałbym tylko dostać dobrą stronę z której mogę wykupić pakiet internetowy w takiej ilości i cenie która jest podana. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4064
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Nie mogę sprawdzić ile zostało mi MB internetu

Post autor: sl@w_es »

Po pierwsze sprawdź taryfę: *147#.
Użyłeś kodu, który w Twojej taryfie odpowiada za aktywację pakietu 9 zł Non Stop (150 MB).
Korzystając z taryfy X nie możesz mieć pakietu, promocji, usługi przeznaczonego dla taryfy Y.
Chcąc "wykupić pakiet internetowy w takiej ilości i cenie która jest podana" na stronie z linku musisz zmienić taryfę.

Internet na próbę 50 MB to promocja, ograniczona czasowo i jeśli w czasie aktywności tej promocji dokonasz zasilenia konta wyznaczoną kwotą to z automatu uruchomiony zostanie pakiet internetowy 50 MB.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
ODPOWIEDZ