Zmiana taryfy Plus na Kartę na Simplus

Wszystko o 36.6, Simplus, MixPlus, Sami Swoi...
Ghost
Nowy
Posty: 2
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 31 lip 2012, o 15:32

Zmiana taryfy Plus na Kartę na Simplus

Post autor: Ghost »

[*]Witam wszystkich.
Mam problem ponieważ nie mogę przejść z taryfy Plus na Kartę do Simplusa. Za każdym razem otrzymuję informację iż usługa jest chwilowo niedostępna ;d
Próbowałem kodu *147*10# lecz bezskutecznie i dlatego proszę o pomoc !
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4064
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Zmiana taryfy Plus na Kartę na Simplus

Post autor: sl@w_es »

Nie można cofnąć się z taryfy Plus na Kartę do jakiejkolwiek innej, wcześniejszej - tak wynika z regulaminu, ale poczytaj wątek roczna ważność konta, gdzie Użytkownicy PlusForum opisują w jaki sposób można to obejść.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
Ghost
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 31 lip 2012, o 15:32

Re: Zmiana taryfy Plus na Kartę na Simplus

Post autor: Ghost »

Wielkie dzięki ! Zmienilem taryfe na iPlusa a nastepnie na Simplusa i jestem bardzo zadowolony ;p
Awatar użytkownika
Jrv
Szalony PlusManiak
Posty: 1208
Rejestracja: 5 paź 2011, o 20:10
Lokalizacja: Łódź

Re: Zmiana taryfy Plus na Kartę na Simplus

Post autor: Jrv »

sl@w_es pisze:Nie można cofnąć się z taryfy Plus na Kartę do jakiejkolwiek innej, wcześniejszej - tak wynika z regulaminu, ale poczytaj wątek roczna ważność konta, gdzie Użytkownicy PlusForum opisują w jaki sposób można to obejść.
Oficjalne informacje podają, że jedyną taryfą na jaką można migrować to Iplus na kartę właśnie.
Nie pomagam na PW. Forum służy do zadawania pytań i tu odpowiadam w wolnej chwili.
asotek
PlusManiak
Posty: 52
Rejestracja: 22 lip 2012, o 16:02

Re: Zmiana taryfy Plus na Kartę na Simplus

Post autor: asotek »

Jrv pisze:
sl@w_es pisze:Nie można cofnąć się z taryfy Plus na Kartę do jakiejkolwiek innej, wcześniejszej - tak wynika z regulaminu, ale poczytaj wątek roczna ważność konta, gdzie Użytkownicy PlusForum opisują w jaki sposób można to obejść.
Oficjalne informacje podają, że jedyną taryfą na jaką można migrować to Iplus na kartę właśnie.

A z IPlusa droga już jest wolna ;)

i ta roczna ważność zostaje. ciekawe
Awatar użytkownika
Jrv
Szalony PlusManiak
Posty: 1208
Rejestracja: 5 paź 2011, o 20:10
Lokalizacja: Łódź

Re: Zmiana taryfy Plus na Kartę na Simplus

Post autor: Jrv »

Zostaje ważność ale promocja ulega wyłączeniu więc później trzeba by ponownie kombinować a nie wiadomo jak to będzie możliwe.
Nie pomagam na PW. Forum służy do zadawania pytań i tu odpowiadam w wolnej chwili.
ODPOWIEDZ