internet w tel. jak wyłączyć?

Wszystko o 36.6, Simplus, MixPlus, Sami Swoi...
Rafal87xc
Nowy
Posty: 2
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 14 gru 2011, o 23:52

internet w tel. jak wyłączyć?

Post autor: Rafal87xc »

Witam.
Mam taki oto problem, który bardzo mnie zdenerwował; w sieci Plus jestem od jakiegoś października i miałem aktywowany internet 25MB, później pojawiła się oferta 100MB wiec ją aktywowałem, pakiet 25MB wyłączyłem, w międzyczasie dostałem jakiś pakiet 25MB prawdopodobnie "pakiet na próbę" dlatego, że kiedyś go aktywowałem, ale nie doładowałem konta i teraz jak doładowałem to się włączył tak wiec miałem dwa pakiety aktywne i dwa dni temu dostałem sms-a, że pakiet 25MB zostanie dziś ponownie włączony i pobrana oplata, a pakiet 100MB mam dalej aktywny. Nie wiem dlaczego chcą mi dalej przedłużyć ten pakiet 25MB skoro go wyłączyłem, ale chciałem go jeszcze raz wyłączyć i tak kod wyłączający *121*00*05# nie działa, dostaje sms-a, że usługa niedostępna, sprawdź czy masz wymagane środki, czy usługa nie wyklucza się z inną itp. Kod *110# po wejściu w aktywne pakiety wyskakuje "usługa chwilowo niedostępna", przez cały dzień próbowałem. Czy to znaczy że Plus próbuje wyciągnąć ode mnie kasę? Według sms-a pakiet 25MB miał być aktywowany o 22:43, a aktywowany został o 22:09 w sumie to bez znaczenia skoro i tak się nie da go wyłączyć.
Jakieś pomysły gdzie popełniłem błąd, bo mi to wygląda na naciąganie na dodatkowe koszty, bo niby po co mi dwa pakiety? Przez cały dzień próbowałem wyłączać ten 25MB i się nie dało, aż w końcu został aktywowany na kolejny miesiąc i pobrana opłata :/
Awatar użytkownika
ChuckyCiechanow
Szalony PlusManiak
Posty: 1046
Rejestracja: 10 paź 2008, o 21:49

Re: internet w tel. jak wyłączyć?

Post autor: ChuckyCiechanow »

Ten pakiet 25 MB to zapewne promocja ,, Oswajacz Internetowy"

Wylaczysz to kodem *121*01*31#
http://www.plusblog.pl/oswajacz-interne ... -na-karte/
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4064
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: internet w tel. jak wyłączyć?

Post autor: sl@w_es »

Rafal87xc pisze:(...) dostałem jakiś pakiet 25MB prawdopodobnie "pakiet na próbę" dlatego, że kiedyś go aktywowałem, ale nie doładowałem konta i teraz jak doładowałem to się włączył (...)
Ludzie! (zwracam się w liczbie mnogiej, bo nie tylko Ciebie dotyczy problem niedoinformowania z powodu ... no właśnie, z jakiego powodu, odpowiedzcie sobie sami) czy kiedykolwiek nauczycie się czytać regulaminy przed kliknięciem OK czy ZATWIERDZAM? Nic nie aktywuje się bez Waszego udziału, bo na wszystko trzeba wyrazić zgodę w ten czy inny sposób.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
Rafal87xc
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 14 gru 2011, o 23:52

Re: internet w tel. jak wyłączyć?

Post autor: Rafal87xc »

Dzięki za pomoc, wyłączył się tym kodem. Szkoda że wcześniej nie napisałem to może bym nie stracił 5zł.
Tak swoją drogą to w wiadomościach z sieci o tym, że zostanie przedłużony pakiet na kolejny miesiąc powinien być podany kod na wyłączenie, rozwiązałoby to wiele problemów, nie tylko do internetu, ale i pakietów na smsy itp. taki dodatkowy tekst z kodem na wyłączenie usługi na pewno nie jest problemem, a pomógłby niejednemu użytkownikowi.
ODPOWIEDZ