pakiet kompletny, plus mix X

Wszystko o 36.6, Simplus, MixPlus, Sami Swoi...
kokuto
Nowy
Posty: 2
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 12 sty 2018, o 01:22

pakiet kompletny, plus mix X

Post autor: kokuto »

świeżo przedłużyłem umowę i pojawiło się coś nowego, pakiet kompletny(pakiet kontraktowy).. z tego co rozumiem jest w tym pakiet sms, minut i pakiet internetu.. jednak nigdy w umowie nie znalazłem sposobu na dezaktywowanie tego, żebym mógł sobie sam aktywować wybrane pakiety.. za to znalazłem informację, że to pakiet autoodnawialny i będzie mi się sam odnawiał od momentu jak pierwszy raz doładuje konto.. jeśli ktoś ma informacje jak to dezaktywować i aktywować wybrane pakiety to będę wdzięczny


ps. koszt pakietu to 50ł, wysokość doładowania to również 50zł
Awatar użytkownika
largo
Szalony PlusManiak
Posty: 554
Rejestracja: 6 lis 2016, o 10:45
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Re: pakiet kompletny, plus mix X

Post autor: largo »

Zapewne nie ma mozliwosci wylaczenia bo to pakiet kontraktowy
Nobi18
Początkujący PlusManiak
Posty: 11
Rejestracja: 26 wrz 2018, o 15:46

Re: pakiet kompletny, plus mix X

Post autor: Nobi18 »

Od wczoraj mam plus mix z pakietem kompletnym 30. Dziś doładowałem konto po raz pierwszy i całość doładowania żamieniła się w ten pakiet. Jak sprawdzić stan, ile zostało z 200 minut do wszystkich, które są w pakiecie ? SMS są bez limitu więc nie trzeba pilnować :-)
Anna85
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 2 mar 2021, o 10:32

Re: pakiet kompletny, plus mix X

Post autor: Anna85 »

Ten pakiet kontraktowy to dno i beczka mułu!!! Zawsze miałam nie wykorzystane środki na koncie i mogłam je przeznaczać na co mi się podoba! A teraz wy decydujecie za mnie, że mam wykorzystać je na rozmowy i sms jak rozmowy prowadzę maksymalnie z trzema osobami dla których wystarczał mi pakiet za kilka złotych a nie cała kwota doładowania!!!! Nigdy więcej nie dam się namowić na przedłużenie umowy!!!
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6153
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: pakiet kompletny, plus mix X

Post autor: mariusz9a »

Anna85 nie wiem czy oczekujesz jakiejś odpowiedzi czy tak tylko wpadłaś na forum wylać swoją frustrację... Aktualny MixPlus tak jest skonstruowany i albo komuś pasuje i go kupuje, albo jak nie pasuje to należy wybrać inną ofertę. MixPlus w takiej postaci jest już przecież od wielu lat - nie jest to nowość więc nie rozumiem zdziwienia... Temat odkopałaś z 2018 roku :-D
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
Anna85
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 2 mar 2021, o 10:32

Re: pakiet kompletny, plus mix X

Post autor: Anna85 »

Nie wiedziałam że tak MixPlus jest skonstruowany ponieważ długo zwlekałam z przedłużeniem umowy, nie muszę mieć nowego telefonu co sezon. Dałam się namówić na przyjście do punktu obsługi klienta dopiero gdy mój telefon zaczął się psuć, myślę że nie ja jedna tak robię... Jak można wyłączyć ten pakiet gdy umowa się skończy???
ODPOWIEDZ