Jakie dokumenty potrzebne do zawarcia umowy z MixPlusem ?

Wszystko o 36.6, Simplus, MixPlus, Sami Swoi...
Sergio
Nowy
Posty: 9
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 24 lip 2009, o 20:21

Jakie dokumenty potrzebne do zawarcia umowy z MixPlusem ?

Post autor: Sergio »

Witam, trzy lata temu kupowałem wtedy jeszcze z ojcem telefonz Mix-plusa brałem go na ojca, teraz mam już wiecej niż 18 lat nawet wiec mam pytanie czy na sam dowód osobisty i dowód zameldowania z urzędu dostane telefon z MixPlusa ? Słyszałem też o jakimś dokumencie o zarobkach jednak aktualnie nigdzie nie pracuje, więc nie miałbym takiego dokumentu na innym forum gdzieś czytałem że własnie na sam dowód wydają telefon, ale ten temat na danym forum był z 2008 roku wiec do teraz mogło się już coś zmienić, prosze o porady - z góry dzięki ;-)
szewol
Szalony PlusManiak
Posty: 387
Rejestracja: 9 sie 2008, o 18:56
Lokalizacja: Śląsk

Re: Jakie dokumenty potrzebne do zawarcia umowy z MixPlusem ?

Post autor: szewol »

Jako osoba fizyczna (polski obywatel) przedstawiasz następujące dokumenty:

1)dowód osobisty

oraz (do wyboru)

- zaświadczenie z Urzędu Miasta lub Gminy świadczące o stałym zameldowaniu (zaświadczenie jest ważne przez 30 dni od daty wystawienia)

- oryginał rachunku za telefon komórkowy (z wyłączeniem rachunku z Plus) lub za gaz, lub za telefon stacjonarny, lub za telewizję (kablową lub satelitarną), lub za internet (stacjonarny lub mobilny), lub za energię elektryczną - z datą wystawienia nie starszą niż 3 miesiące; jeżeli termin bieżącej płatności okazywanego rachunku upłynął lub saldo bieżące wskazuje na zaległość z poprzedniego cyklu rozliczeniowego, zostaniesz poproszony o okazanie dowodu opłacenia rachunku,

- oryginał rachunku za czynsz wraz z potwierdzeniem 3 ostatnich wpłat, lub
kartę kredytową - w dniu podpisywania umowy termin ważności karty kredytowej nie może być krótszy niż 3 miesiące (akceptowalne są wyłącznie karty kredytowe z wypukłymi numerami, wydawane w systemach: VISA, MASTERCARD, AMERICAN EXPRESS, DINNERS CLUB, JCB)

- dokument potwierdzający zatrudnienie w formie zaświadczenia z zakładu pracy (wzór takiego zaświadczenia posiada zakład pracy), datowany nie wcześniej niż 1 miesiąc przed datą zawarcia umowy.


Dodam od siebie, że dwa lata temu podpisywałem umowę na mixPlus takze na legitymację studencką oraz zaświadczeniem z dziekanatu ;)
Awatar użytkownika
Marciano
Szalony PlusManiak
Posty: 260
Rejestracja: 29 gru 2008, o 17:21
Lokalizacja: dolnośląskie

RE

Post autor: Marciano »

W twoim przypadku chyba najlepiej będzie przejść na simplusa, potrwa to 7 dni, później aktywacja z tym samym numerem w mixplusie. Dowód osobisty i jeśli idziesz na studia możesz poczekać i będzie potrzebna sama legitymacja i dowód, jeśli ci się śpieszy to zaświadczenie o zameldowaniu z urzędu, z jednostki która wydala Ci dowód osobisty.
daniel85
Szalony PlusManiak
Posty: 305
Rejestracja: 9 mar 2009, o 11:29
Lokalizacja: Świdnica

Re: Jakie dokumenty potrzebne do zawarcia umowy z MixPlusem ?

Post autor: daniel85 »

A są jakies promocje dla studentów, z tego co wiem kidys cos było dawali chyba 30zł wiecej na konto, szczerze mowiac jak chialem wziac na legitymacje to odrzucono, nie wiem dlaczego.
Daniel
daniel85
Szalony PlusManiak
Posty: 305
Rejestracja: 9 mar 2009, o 11:29
Lokalizacja: Świdnica

Re: Jakie dokumenty potrzebne do zawarcia umowy z MixPlusem ?

Post autor: daniel85 »

a jeszcze pytanko koncze nie dlugo zasilenia i chcialem wziac umowe bez sluchawki na rok gdzie połaczenia sa o polowe tansze, a czy jest jeszcze ta promocja co daja 120 zł na konto jak bierze sie bez tel?czy te promocje łączą się?
Daniel
s7owik

Re: Jakie dokumenty potrzebne do zawarcia umowy z MixPlusem ?

Post autor: s7owik »

tak, 120pln na 12 zasileń i bodajże 290pln na 24. Nie łączą się, są to oddzielne oferty przedłużeniowe, za dobrze by było :P
daniel85
Szalony PlusManiak
Posty: 305
Rejestracja: 9 mar 2009, o 11:29
Lokalizacja: Świdnica

Re: Jakie dokumenty potrzebne do zawarcia umowy z MixPlusem ?

Post autor: daniel85 »

to bardziej się kalkuluje wziac o polowe tansze usługi 0,29 za min, 0,09 za sms.
Daniel
ManMoon
Szalony PlusManiak
Posty: 391
Rejestracja: 18 paź 2008, o 15:22
Lokalizacja: dunno
Kontakt:

Re: Jakie dokumenty potrzebne do zawarcia umowy z MixPlusem ?

Post autor: ManMoon »

Też tak myślę i tu kolejne pytanie, żeby nie było wątpliwości już:
Umowę na ofertę bez telefonu podpisuje się na takich samych dokumentach jak z telefonem, czyli ważna legitymacja studencka wystarczy i dowód osobisty i tylko to?
Kiedyś w salonie mi powiedzieli, że nie potrzeba mieć żadnych zaświadczeń z dziekanatu jak się ma ważną legitymację... to jak to jest z tym w końcu: wystarczy legitymacja czy musi być też dodatkowe zaświadczenie z dziekanatu?
Ostatnio zmieniony 19 kwie 2012, o 10:50 przez ManMoon, łącznie zmieniany 1 raz.
Dam o siebie zadbać i nigdy nie zmienię taryfy na PlusMix V- absurdalnie proste ;-)
Awatar użytkownika
Marciano
Szalony PlusManiak
Posty: 260
Rejestracja: 29 gru 2008, o 17:21
Lokalizacja: dolnośląskie

Re: Jakie dokumenty potrzebne do zawarcia umowy z MixPlusem ?

Post autor: Marciano »

Hej nowej aktywacji w mixplusie nie weźmiesz bez telefonu, oferta bez telefonu jest dostępna tylko dla przedłużających użytkowników, moja propozycja jest taka weź rabat na połączenia, niech tata podpisze umowę. Lada moment będzie możliwość przepisanie właściciela mixplusa (cesja).
Domera
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 21 lip 2012, o 07:56

Czy dostanę umowę??

Post autor: Domera »

Witam wszystkich ;)
Pewnie już był ten temat, ale potrzebuję szybkiej odpowiedzi.
Chciałbym wziąć telefon w mixie, ale nie wiem czy dostanę?
Mam dowód, mam umowę o pracę, ale niemiecką, na okres próbny
i mam rozliczenie z banku z ostatnią wypłatą.
Czekam na szybką odpowiedz.
Z góry dziękuje. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Jrv
Szalony PlusManiak
Posty: 1208
Rejestracja: 5 paź 2011, o 20:10
Lokalizacja: Łódź

Re: Czy dostanę umowę??

Post autor: Jrv »

Do zawarcia umowy w mix wystarczy dowód a reszta to decyzja działu aktywacji. Więc nikt Ci nie odpowie dopóki nie podpiszesz tej umowy.
Nie pomagam na PW. Forum służy do zadawania pytań i tu odpowiadam w wolnej chwili.
Awatar użytkownika
luki
Szalony PlusManiak
Posty: 1577
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 11:23

Re: Czy dostanę umowę??

Post autor: luki »

Zamiast tej umowy o pracę, możesz dać inny dokument, jakąś fakturę np. http://bok.plusgsm.pl/Scripts/rightnow. ... 1010048894
Moze wystarczy też sam dowód, trzeba w punkcie zapytać.
Awatar użytkownika
Jrv
Szalony PlusManiak
Posty: 1208
Rejestracja: 5 paź 2011, o 20:10
Lokalizacja: Łódź

Re: Czy dostanę umowę??

Post autor: Jrv »

Do mixa sam dowód, nic więcej nie potrzeba.
Nie pomagam na PW. Forum służy do zadawania pytań i tu odpowiadam w wolnej chwili.
nerwusek
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 24 lip 2012, o 07:01

Re: Jakie dokumenty potrzebne do zawarcia umowy z MixPlusem

Post autor: nerwusek »

i tu widzicie pojawia sie problem bo nie zawsze wystarczy sam dowod na mixa znajoma ma niewielkie zadluzenie kwestia kilku zlotowek ktore juz sobie ida na konto no i wyskoczylo zadanie kaucji
Awatar użytkownika
luki
Szalony PlusManiak
Posty: 1577
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 11:23

Re: Jakie dokumenty potrzebne do zawarcia umowy z MixPlusem

Post autor: luki »

To nie jest dokument. A zaległości, nawet małe, pod dłuższym czasie mają wplyw nie tylko na umowe u operatorow, ale na wziecie cos na raty czy wziecia kredytu w banku.
ODPOWIEDZ