Koniec kontraktu Mix Plus - przejście na Simplus

Wszystko o 36.6, Simplus, MixPlus, Sami Swoi...
menina
Nowy
Posty: 2
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 2 wrz 2011, o 16:37

Re: Koniec kontraktu Mix Plus - przejście na Simplus

Post autor: menina »

A jak przejśćz Plush bez limitu na PNK bez limitu? :) Wystarczy wpisać tylko kod *147*20# ?
Awatar użytkownika
pepcia2
Szalony PlusManiak
Posty: 2903
Rejestracja: 21 sty 2013, o 17:54
Lokalizacja: małopolska

Re: Koniec kontraktu Mix Plus - przejście na Simplus

Post autor: pepcia2 »

Tak Kodem *147*20# przejdziesz do taryfy PNK bez limitu ;-)
krzysztofsos
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 16 sty 2015, o 11:06

Re: Koniec kontraktu Mix Plus - przejście na Simplus

Post autor: krzysztofsos »

Czy jeśli po doładowaniu za 10 i wysłaniu smsa PNK uda mi się przejść pozytywnie na kartę z mix V jeśli w ostatnim dniu ważności dołąduje za 5zł, czy nie ma przeciwskazań jakiś? Dziękuje :-D
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Koniec kontraktu Mix Plus - przejście na Simplus

Post autor: sl@w_es »

Nie, nie ma przeciwwskazań, sam w ten sposób przechodziłem z Mixa na kartę; ważne jest, aby zachować ciągłość ważności konta dla usług wychodzących i zasilić je nim tę ważność utraci.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
kamilos999
Prawie PlusManiak
Posty: 35
Rejestracja: 8 cze 2013, o 14:37

Zmiana taryfy

Post autor: kamilos999 »

Witam. Mam pytania dot. zmiany taryfy. Obecnie mam numer w mixplus, taryfa MIX V. Wywiązałem się z wszystkich doładowań. I czy teraz mogę przejść na taryfę ''Plus na kartę bez limitu '' ?

A dokładnie proszę o potwierdzenie :
Pierw przechodzę na '' Plush na kartę bez limitów '' kodem ''PKN na nr 2699'' , a później mogę na PNK bez limitu kodem *147*20# ? Prosiłbym o potwierdzenie zanim zacznę coś robić .
Awatar użytkownika
pepcia2
Szalony PlusManiak
Posty: 2903
Rejestracja: 21 sty 2013, o 17:54
Lokalizacja: małopolska

Re: Zmiana taryfy

Post autor: pepcia2 »

kamilos999 pisze:Witam. Mam pytania dot. zmiany taryfy. Obecnie mam numer w mixplus, taryfa MIX V. Wywiązałem się z wszystkich doładowań. I czy teraz mogę przejść na taryfę ''Plus na kartę bez limitu '' ?

A dokładnie proszę o potwierdzenie :
Pierw przechodzę na '' Plush na kartę bez limitów '' kodem ''PKN na nr 2699'' , a później mogę na PNK bez limitu kodem *147*20# ? Prosiłbym o potwierdzenie zanim zacznę coś robić .
Wysyłasz sms PNK na 2699
W ósmym dniu taryfa zostaje zmieniona na Plush. Potem mozesz przejść na PNK bez limitu
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Zmiana taryfy

Post autor: sl@w_es »

@ „kamilos999”,

tak.

Regulamin Promocji Przejście z Plus Mix do Plus na Kartę
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
RockaRolla
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 9 kwie 2015, o 18:45

Re: Koniec kontraktu Mix Plus - przejście na Simplus

Post autor: RockaRolla »

Witam. Około miesiąc temu zrealizowałam wszystkie doładowania w MixPlusie i chciałabym zacząć korzystać z innej taryfy. Nie chcę jednak ani Plusha ani Plusa na kartę bez limitu, bo obie oferty są dla mnie beznadziejne, nie korzystam z Internetu i piszę bardzo mało smsów. Najbardziej interesuje mnie oferta Simplusa gdzie jest możliwość płacenia 29 gr jedynie za pierwszą minutę połączenia. W Plushu i PNK nie ma czegoś takiego, a wszystko działa na zasadzie płacenia abonamentu, a ja nie chcę płacić co miesiąc stałej kwoty. Czy jest jakaś możliwość, żeby przejść na starszą taryfę czy teraz to już tylko Plush i PNK?
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Koniec kontraktu Mix Plus - przejście na Simplus

Post autor: sl@w_es »

Tylko Plush i PNK bez limitu.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
Maciej202
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 31 maja 2013, o 12:00

Zmiana taryfy

Post autor: Maciej202 »

Witam, mam problem, chciałbym zmienić taryfę, posiadam obecnie mix IV duo, a chciałbym mieć PLUS NA KARTE.
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Zmiana taryfy

Post autor: sl@w_es »

Maciej202 pisze:Witam, mam problem, chciałbym zmienić taryfę (...)
Zmiana taryfy (przejście z Mix do oferty na kartę) nie stanowi problemu o ile kontrakt Mix został zrealizowany; wystarczy zapoznać się z wcześniejszymi wpisami w tym wątku i zastosować do informacji w nich zawartych.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
Maciej202
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 31 maja 2013, o 12:00

Re: Koniec kontraktu Mix Plus - przejście na Simplus

Post autor: Maciej202 »

Zrealizowałem wszystkie wymagania dotyczące umowy i już nie posiadam żadnej umowy z Plusem.
Mam jeszcze jedno pytanie, mianowicie czy jeśli pójdę do salonu Plus i chciałbym dostać nowy starter z tym samym numerem i taryfą Plus na kartę, można tak?
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Koniec kontraktu Mix Plus - przejście na Simplus

Post autor: sl@w_es »

@ „Maciej202”,

zasady przejścia z Mixa do oferty na kartę zostały określone w Regulaminie promocji (link w jednym z wcześniejszych postów), więc nie da rady zmienić taryfy w sposób jaki opisałeś.
Kartę SIM możesz wymienić w dowolnej chwili w punkcie/salonie Plusa o ile naprawdę na tym Ci zależy. Koszt 12,30 zł.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
korpi
Szalony PlusManiak
Posty: 350
Rejestracja: 23 gru 2008, o 22:11
Lokalizacja: Bydgoszcz

Jaka taryfa po kontrakcie?

Post autor: korpi »

Witam.
Skończyłem Mix'a i teraz zastanawia mnie jaką taryfę wziąć, bo nie interesuje mnie przedłużanie Mix'a.
Oferta telefonów nędzna i mix jest prawie jak abonament więc dziękuję.
Sytuacja teź bardziej spowodowana, że straciłem pracę. Kiedyś był SimPlus i MixPlus i był spokój, a teraz Plush'e i inne wynalazki.

Dlatego prosiłbym o podanie najlepszej taryfy na kartę, uwzględniając co mi będzie potrzebne:
- doładowanie konta jakąkolwiek kwotą przedłużającą na rok.
- pakiet SMS (np 600 za 6zł, lub coś za 10zł nieograniczone do Plusa)
- internet (wystarczy 300-500zm bo głównie siedzę przez wifi)
- rozmowy mało są dla mnie znaczące chyba, że jest jakiś pakiet w okolicach 20zł dla wszystkiego.

Doładowywać ze względu na sytuację muszę jak najmniej choć np. 50zł na 3-miechy to wariant optymalny.

Mam nadzieję, że szybko powiecie czarno na białym, bo jest tyle ofert, że człowiek już tego nie ogarnia.
Życzę miłego dnia.

Pozdrawiam
ODPOWIEDZ