Proszę o pomoc

Wszystko o 36.6, Simplus, MixPlus, Sami Swoi...
anka792
Nowy
Posty: 3
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 17 wrz 2014, o 17:06

Proszę o pomoc

Post autor: anka792 »

Witam;)
Od kilku lat byłam w Mix plusie. Umowa była zawierana na tatę z racji tego, że byłam niepełnoletnia.
Chciałam przepisać numer na siebie i dlatego po skończonych doładowaniach przeszłam na PNK.
Dziś odwiedziłam jeden z salonów z pytaniem co muszę zrobić aby przepisać numer na siebie. Czy musi być ze mną tata. Jakie muszę mieć dokumenty. Pan powiedział, że wystarczy dowód osobisty i tata nie musi być obecny przy przepisywaniu numeru. Wszedł w system i tata obecnie widnieje jako właściciel, pracownik powiedział, abym zgłosiła się za tydzień bo wtedy karta nie będzie już zarejestrowana i wtedy będę mogła zarejestrować ją na siebie.
Tutaj kieruje moje pytanie czy tak w ogóle można zrobić??
Na innych forach pisze, że aby przepisać numer na inną osobę musi być właściciel i osoba na którą ma być numer przepisany.
Bardzo prosiłabym o odpowiedź.
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6153
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Proszę o pomoc

Post autor: mariusz9a »

anka792 pisze:Na innych forach pisze, że aby przepisać numer na inną osobę musi być właściciel i osoba na którą ma być numer przepisany.
Też tak myślałem, ale widac gość z salonu wie lepiej :roll: A tak na poważnie, to lepiej idź tam z tatą.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
anka792
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 17 wrz 2014, o 17:06

Re: Proszę o pomoc

Post autor: anka792 »

Dlatego tutaj napisałam. Wydało mi się to dziwne pytałam kilka razy kolesia czy na pewno sama mogę przepisać na siebie a on potwierdzał więc trochę się skołowałam. Niemniej jednak dziękuję za odpowiedź:). A mam jeszcze jedno pytanie czy po przejściu na plus na kartę numer cały czas będzie zarejestrowany na tatę?? Czy jak to stwierdził Pan w salonie numer nie będzie zarejstrowany na nikogo?? Pozdrawiam
Awatar użytkownika
pepcia2
Szalony PlusManiak
Posty: 2903
Rejestracja: 21 sty 2013, o 17:54
Lokalizacja: małopolska

Re: Proszę o pomoc

Post autor: pepcia2 »

Będzie dalej na tatę.
Tata musiałby go wyrejestrować, żeby nie był na niego ;-)
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6153
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Proszę o pomoc

Post autor: mariusz9a »

Numer nadal będzie zarejestrowany na Twojego tatę. I będzie tak cały czas, a nie tak jak pan z salonu stwierdził że niby po tygodniu się wyrejestruje :-?
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
anka792
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 17 wrz 2014, o 17:06

Re: Proszę o pomoc

Post autor: anka792 »

Dziękuje za wszystkie odpowiedzi:)
Tak jak mówiliście pojechałam dziś do salonu z tatą powiedziałam Pani że chciałabym przepisać numer na siebie opisałam jej całą sytuację wklepała dane taty i moje do systemu wydrukowała formularze rejestracyjne i na tym jednym kazała mi się podpisać tak uczyniłam ale o podpis taty już nie poprosiła ;/ wzięła druk powiedziała że numer w poniedziałek już bd na mnie aktywny i co znów mnie zastanawia dlaczego nie poprosiła o podpis taty ?? Widnieje tylko mój czy wtedy ten formularz rejestracyjny jest nieważny ??
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Proszę o pomoc

Post autor: sl@w_es »

@ „anka792”,

nie doszukuj się problemów na wyrost, tam gdzie ich jeszcze nie ma; w poniedziałek lub w późniejszym terminie zaloguj się na stronie:

https://ssl.plusgsm.pl/ebok-web/basic/loginStep1.action (potrzebny będzie kod PUK, a dokładniej jego 4 ostatnie cyfry)

wejdź w zakładkę Konto i formalności, a następnie Moje dane i sprawdź czy dane osobowe zostały zmienione.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
ODPOWIEDZ