LTE bez limitu znacznie zwolniło w ostatnim czasie

Wszytko o planach taryfowych, abonamencie w sieci plus. Wasze uwagi i opinie
HTC
Nowy
Posty: 9
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 6 lis 2013, o 12:59

LTE bez limitu znacznie zwolniło w ostatnim czasie

Post autor: HTC »

Witam, posiadam włączony od prawie roku pakiet LTE bez limitu w telefonie za 10zł. W standardzie mam 5.5GB internetu, później mam LTE bez limitu. Działało to bardzo dobrze, to znaczy oczywiście po wykorzystaniu tego pakietu 5.5GB internet znacznie wolniej działa ale normalnie i komfortowo mogłem z niego korzystać. Prędkości ściągania były na poziomie 500-600kb/s a filmy w HD na YT praktycznie się nie zacinały. Nie jestem pewny, ale jak włączyłem ten pakiet LTE bez limitu, nie było chyba info o tym że internet jest bez limitu w zasięgu LTE do 512kb/s ale na pewno jest to już od jakiegoś czasu, a mimo wszystko u mnie to działało szybciej. Od kilkunastu dni, internet działa tragicznie, prędkości pobierania są na poziomie max. kilkudziesięciu kb/s a filmy w HD ładują się bardzo długo, nie da się z tego internetu normalnie korzystać. Umowa mi się za niedługo kończy, i na pewno byłbym dalej w Plusie, gdyby nie to że ten internet tak dostanie tragicznie działa. Ktoś może mi wytłumaczyć dlaczego nagle ten internet tak wolno działa? Bo mam ofertę bez telefonu za 70zł, teraz identyczna oferta jest za 50zł ale dla mnie 5.5GB to zdecydowanie za mało, i dlatego odpowiadał mi ten pakiet LTE bez limitu. A teraz będę musiał zmienić operatora, mimo że półtorej roku byłem bardzo zadowolony. No chyba że da się włączyć jakiś pakiet, żeby ten internet dział jak dotychczas?
ODPOWIEDZ