500 smsów do Plusa

Wszystko na temat nowości i promocje w sieci Plus
aniaa54
Początkujący PlusManiak
Posty: 16
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 29 lip 2011, o 09:54

500 smsów do Plusa

Post autor: aniaa54 »

mam taki problem.. gdy chcę aktywować pakiet 500 smsów za 5 zł to przychodzi mi taki sms. " Usługa niedostępna. Sprawdz: 1) czy masz wymagane środki 2) czy usługa nie wyklucza się z inną usługą 3) czy spełnione są inne warunki w celu jej aktywacji"

o co chodzi?
Środki na koncie mam bo mam 20 zł innej takie usługi nie mam włączonej nie wiem o co chodzi ;/ jak mogę uruchomić ten pakiet? Zależy mi an tym bardzo ! proszę o pomoc :)
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4064
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: 500 smsów do Plusa

Post autor: sl@w_es »

W Mix V chcąc aktywować następny pakiet sms-ów do sieci Plus musisz zdezaktywować poprzedni.
Zapraszam do lektury: 500 SMS-ów w Plusie (z Regulaminem włącznie). ;-)
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
aniaa54
Początkujący PlusManiak
Posty: 16
Rejestracja: 29 lip 2011, o 09:54

Re: 500 smsów do Plusa

Post autor: aniaa54 »

wiem. Zdezaktywowałam pakiet i nic dalej to samo !
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4064
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: 500 smsów do Plusa

Post autor: sl@w_es »

Zdezaktywowałaś pakiet, próbowałaś uruchomić nowy i nic? A SMS informujący o dezaktywacji pakietu dotarł?
Czy przypadkiem nie wykorzystałaś już pięć pakietów możliwych do uruchomienia w ciągu 31 dni? Spróbuj zdezaktywować/uruchomić pakiet przez Plus Online.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
aga_1325
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 27 wrz 2011, o 15:47

Re: 500 smsów do Plusa

Post autor: aga_1325 »

Mam pytanie. Czy mając tą usługę mogę też mieć aktywowaną promocję Bezlik rozmów??
aga_1325
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 27 wrz 2011, o 15:47

Re: 500 smsów do Plusa

Post autor: aga_1325 »

Bardzo proszę o szybką odpowiedź :-(
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4064
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: 500 smsów do Plusa

Post autor: sl@w_es »

aga_1325 pisze:(...) Czy mając tą usługę mogę też mieć aktywowaną promocję Bezlik rozmów??
Nie wiem z jakiego MIX-a korzystasz, więc odpowiem następująco:
jeśli korzystasz z taryfy MIX IV to nic nie stoi na przeszkodzie, by korzystać z tych dwóch usług równocześnie. W MIX V natomiast nie ma Bezliku rozmów.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
aga_1325
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 27 wrz 2011, o 15:47

Re: 500 smsów do Plusa

Post autor: aga_1325 »

mam mix IV. Dziękuję bardzo za odpowiedź. A czy np jeśli mam mixa IV to czy są promocje, z których nie mogę korzystać jednocześnie?
aga_1325
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 27 wrz 2011, o 15:47

Re: 500 smsów do Plusa

Post autor: aga_1325 »

Czy mogę wykupić bezlik sms i bezlik rozmów?
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4064
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: 500 smsów do Plusa

Post autor: sl@w_es »

aga_1325 pisze:(...) mam mix IV (...) czy są promocje, z których nie mogę korzystać jednocześnie?
Tak, w MIX IV są takie usługi promocyjne, których nie można uruchomić jednocześnie. Oto one:
  • - „Bezlik do 5-ciu wybranych numerów(wcześniej - „Wybrany Numer w Sieci Plus”) - wyklucza się z pakietem „Tanie Popołudnia i Weekendy
    - „Bezlik rozmów" - wyklucza się z usługą „Wybrany Numer w Sieci Plus"
aga_1325 pisze:Czy mogę wykupić bezlik sms i bezlik rozmów?
Takie zestawienie jest możliwe.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
aga_1325
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 27 wrz 2011, o 15:47

Re: 500 smsów do Plusa

Post autor: aga_1325 »

Bardzo dziękuję za odpowiedzi :-)
robakk
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 15 lis 2011, o 16:33

Re: 500 smsów do Plusa

Post autor: robakk »

W sumie mam podobny problem do tego tylko, że z pakietem 600 sms-ów. Mam jeszcze wykupione darmowe 120 minut w plusie i pakiet internetowy 25MB. Od ponad roku doładowuje konto regularnie za 30zł. Chciałam znowu wykupić pakiet 600 sms-ów, ale wystąpił ten sam problem co u koleżanki mianowicie cały czas przychodzi mi powiadomienie, że nie mogę tego zrealizować, a problem jest w tym, że jaki kod bym nie wpisywała to cały czas wyświetla mi się powiadomienie "usługa chwilowo niedostępna" i tak od jakichś czterech dni. Czy ktoś mógłby mi pomóc ?! :-(
annika
Szalony PlusManiak
Posty: 351
Rejestracja: 14 lis 2011, o 17:31
Lokalizacja: opolskie

Re: 500 smsów do Plusa

Post autor: annika »

Podaj więcej danych. Plus na kartę dzieli się na Simplus i 36.6. Którego masz?
Jak długo korzystałaś już z takich pakietów? Jest możliwe, że je zlikwidowano (w Ściądze krótkich kodów nie widzę takich pakietów SMS ja 600 i nigdy nie słyszałam).
Być może też kod się zmienił, miałam już takie przypadki, do tego w niektórych źródłach dalej były podawane stare i to mnie myliło.

Archiwum ofert Simplus. Nowy regulamin tej konkretnej oferty Pakiet 600 SMS obowiązuje od 19.10.2011.

Ha i jeszcze jedno "Pakiet 600 SMS-ów dostępny jest tylko w taryfie Twój Profil". Ale skoro już z niego korzystałaś, to chyba musiałaś mieć Twój Profil aktywowany, chyba że to nowy wymóg.
Ostatnio zmieniony 15 lis 2011, o 22:16 przez annika, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4064
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: 500 smsów do Plusa

Post autor: sl@w_es »

robakk pisze:W sumie mam podobny problem do tego tylko, że z pakietem 600 sms-ów. (...) Chciałam znowu wykupić pakiet 600 sms-ów, ale wystąpił ten sam problem co u koleżanki mianowicie cały czas przychodzi mi powiadomienie, że nie mogę tego zrealizować, a problem jest w tym, że jaki kod bym nie wpisywała to cały czas wyświetla mi się powiadomienie "usługa chwilowo niedostępna" i tak od jakichś czterech dni. Czy ktoś mógłby mi pomóc ?! :-(
Odpowiedź znajdziesz w tym wątku: 600 SMS do Plusa - problem z aktywacją.
annika pisze:(...) Już znalazłam w Archiwum ofert Simplus. Tu masz nowy regulamin tej konkretnej oferty Pakiet 600 SMS obowiązujący od 19.10.2011. Może tam znajdziesz rozwiązanie problemu, jak nie to pytaj dalej. (...)
"annika" pod adresem zamieszczonym przez Ciebie dostępny jest Regulamin promocji „Pakiet 600 SMS-ów” (wersja z dn. 20.07.2010 r.), który obowiązywał do 19.10.2011 r. Adres właściwego regulaminu zamieścił "ChuckyCiechanow" w wątku do którego przekierowanie znajduje się nieco wyżej (600 SMS ...).
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
annika
Szalony PlusManiak
Posty: 351
Rejestracja: 14 lis 2011, o 17:31
Lokalizacja: opolskie

Re: 500 smsów do Plusa

Post autor: annika »

sl@w_es pisze:pod adresem zamieszczonym przez Ciebie dostępny jest Regulamin promocji „Pakiet 600 SMS-ów” (wersja z dn. 20.07.2010 r.), który obowiązywał do 19.10.2011 r.
Masz rację, no cóż tak to jest, jak się coś robi za szybko.
sl@w_es pisze:Adres właściwego regulaminu zamieścił "ChuckyCiechanow" w wątku do którego przekierowanie znajduje się nieco wyżej (600 SMS ...).
W takim razie po prostu to usunę, żeby nie myliło.

P.S. Obejrzałam sobie wątek, do którego odnośnik zamieściłeś i nieźle mnie rozbawił. Pomysłowość Plusa w utrudnianiu korzystania z ich promocji nie zna granic. Nawet, jeżeli są one szeroko rozpowszechniane i promowane za pomocą reklam. Sama miałam niezłą zagwozdkę, gdy ustawiałam sobie "29gr/min do wszystkich". W końcu długich bojach (nie znałam jeszcze wtedy PlusForum), studiowaniu wielu stron Plusa doszłam do tego, że brakuje mi magicznego przekierowania na Twój Profil, co samo w sobie jeszcze nic nie daje.
A dziś przesyłają mi co miesiąc informację, że skończyła się kolejny okres i może mam to dalej aktywne, a może nie, nawet tego nie potrafią określić w tych SMS-ach.
Ostatnio zmieniony 29 gru 2011, o 14:17 przez annika, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ