Nowe taryfy od 13.05.2011

Wszystko na temat nowości i promocje w sieci Plus
Awatar użytkownika
konrado7
PlusManiak
Posty: 60
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 29 maja 2011, o 15:21

Re: Nowe taryfy od 13.05.2011

Post autor: konrado7 »

[ad]
diabeleekk18 pisze:bry :( ja przedłużyłam wczoraj umowę w Mix Plusie i szczerze to jestem zielona :( dawny kod który miałam na smsy nie chce się włączyć bezlik sms to samo... może mi ktoś podać jakieś kody na korzystne pakiety smsów czy rozmów i internetu..

Dziekuje za pomoc :(
diabeleekk18 pisze:bry :( ja przedłużyłam wczoraj umowę w Mix Plusie i szczerze to jestem zielona :( dawny kod który miałam na smsy nie chce się włączyć bezlik sms to samo... może mi ktoś podać jakieś kody na korzystne pakiety smsów czy rozmów i internetu..
Dziekuje za pomoc :(
Przedłużając umowę Masz Taryfę Plus Mix V a w niej następujące promocje:
1. 500 sms do Plus - cykliczny (sam się przedłuża co miesiąc). Można aktywować 5 pak. miesięcznie, ale aby aktywować następny trzeba dezaktywować poprzedni.
Aktywacja: *121*11*01# (koszt 5,00 zł) dezaktywacja: *121*00*01#

2. 250 sms do wszystkich - raz na 31 dni (tylko do komórkowych)
Aktywacja: *121*11*02# (koszt 10,00 zł) dezaktywacja: *121*00*02#

3. Wybrane numery Plus i stacjonarne - darmowe rozmowy - koszt 5,00 zł miesięcznie za kazdy wybrany darmowy numer.
Aktywacja numeru: *106*11*48numer# dezaktywacja: *106*00*48numer#

4. Nowe pakiety internetowe: są dwa rodzaje
- zwykły - po wykorzystaniu danych naliczane opłaty 0,49 zł za 100kB
- non-stop - po wykorzystaniu danych brak opłat, ale zmniejszenie prędkości.
Wszystkie pakiety same się przedłużają co 31 dni.
Zwykły 25 MB - koszt 5,00 miesięcznie
Aktywacja: *121*11*05# dezaktywacja: *121*00*05#
Zwykły 125 MB - koszt 6,00 zł miesięcznie
Aktywacja: *121*11*04# dezaktywacja: *121*00*04#
Non-stop 150 MB koszt 9,00 zł miesięcznie
Aktywacja: *136*11*11# dezaktywacja: *136*00*11#
Non-stop 500 MB koszt 15,00 zł miesięcznie
Aktywacja: *136*11*12# dezaktywacja: *136*00*12#

5. Tanie Popołudnia i weekendy: za 100 minut rozmów do Plusa i na stacjonarne płaciosz 5,00 zł. Codziennie od 16 do 8 rano nast. dnia oraz w weekendy od 16 w piatek do 8 rano w poniedziałek. Pakiet się nie przedłuża. Możesz aktywować do 4 razy w miesiącu
Aktywacja: *121*11*03# dezaktywacja: automatycznie po 30 dniach

6. Wybrane numery w innych sieciach (Era- T-Mobile, Orange) rozmowy po 0,19 zł/minuta. Opłata 5,00 zł za każdy tani numer. Każdy numer przedłuża się atomatycznie co 31 dni z opłatą 5,00 zł.
Aktywacja: *106*12*48numer# dezaktywacja: *106*02*48numer#

7. Stała opłata za rozmowe - WERSJA DLA NOWYCH KLIENTÓW (przedłużający nie ruszać bo stracie szansę na tanią usługę)
Każda rozmowa do Plusa po 0,39 zł bez względu na czas rozmowy.
Koszt 1,00 zł jednorazowo, korzystanie- darmo, rezygnacja- darmo
Aktywacja: *136*11*01# dezaktywacja: *136*00*01#

8. Stała opłata za rozmowę - WERSJA DLA TYCH CO PRZEDŁUŻYLI UMOWĘ
Usługa JEST AKTYWOWANA AUTOMATYCZNIE (nic nie robić to będzie).
Każda rozmowa w Plusie to 0,29 zł bez względu na czas rozmowy.
Można zrezygnować, ale ponowna aktywacja już tak jak dla nowych
patrz punkt 7.
Rezygnacja: *136*00*02#
Po rezygnacji NIE MA POWROTU do usługi za 0,29 zł.

-------------------------------------------------------------------------
Usługi Bezlik Rozmów, Bezlik SMS, 50sms darmo do wszystkich, 150 sms darmo do Plusa, pakiety 21 minut darmo za 6,00 zł - były dostęone w poprzednim Mix Plus IV.
TE USŁUGI NIE SĄ DOSTĘPNE w Plus Mix V. Dostępne promocje w pkt. 1-8 powyżej.

Zanim wbijesz jakiś kod - sprawdź w regulaminie co robisz.
Nikt Ci tego potem nie cofnie,nawet jak się pomylisz, żeby potem nie było,
że ktoś jest zły. Wbijasz kod tzn. zapoznałeś się z regulaminem usługi.
Teraz wszsytko jasne prawda? Pozdrawiam.[/ad]
Plus - daj o siebie zadbać
diabeleekk18
Nowy
Posty: 9
Rejestracja: 1 cze 2011, o 09:37

Re: Nowe taryfy od 13.05.2011

Post autor: diabeleekk18 »

dziekuje slicznie ;***********
Awatar użytkownika
rafal2119
Szalony PlusManiak
Posty: 615
Rejestracja: 8 kwie 2010, o 12:40
Lokalizacja: Gdzieś na Kaszubach:)

Re: Nowe taryfy od 13.05.2011

Post autor: rafal2119 »

diabeleekk18 pisze:bry :( ja przedłużyłam wczoraj umowę w Mix Plusie i szczerze to jestem zielona :( dawny kod który miałam na smsy nie chce się włączyć bezlik sms to samo... może mi ktoś podać jakieś kody na korzystne pakiety smsów czy rozmów i internetu..

Dziekuje za pomoc :(
Polecam też zaglądać na stronę plus.pl
Dla przykładu usługi obniżające koszty w taryfie MixV to są tutaj.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
has
Początkujący PlusManiak
Posty: 23
Rejestracja: 17 paź 2010, o 16:43

Re: Nowe taryfy od 13.05.2011

Post autor: has »

to jak ja mialem do tej pory taryfe twoj profil 29 gr lub te stare ze do plusa tanie ,to juz niema do tego powrotu ? tylko moge ustawic tego noweg simplusA?
Johny
PlusManiak
Posty: 74
Rejestracja: 14 paź 2010, o 13:46

Re: Nowe taryfy od 13.05.2011

Post autor: Johny »

Po zmianie taryfy na taryfę Simplus przy zbliżaniu się końca okresu ważności konta przed każdym połączeniem usłyszymy nagranie informujące po polsku, a później po angielsku właśnie o tym fakcie.
Trochę to irytujące, czy istnieje opcja, żeby to wyłączyć? Podejrzewam, że nie, ale może jednak istnieje.
Awatar użytkownika
gatuso_18
Szalony PlusManiak
Posty: 257
Rejestracja: 6 lut 2011, o 12:00

Re: Nowe taryfy od 13.05.2011

Post autor: gatuso_18 »

rafal2119 pisze:
diabeleekk18 pisze:bry :( ja przedłużyłam wczoraj umowę w Mix Plusie i szczerze to jestem zielona :( dawny kod który miałam na smsy nie chce się włączyć bezlik sms to samo... może mi ktoś podać jakieś kody na korzystne pakiety smsów czy rozmów i internetu..

Dziekuje za pomoc :(
Polecam też zaglądać na stronę plus.pl
Dla przykładu usługi obniżające koszty w taryfie MixV to są tutaj.
Ludzie są leniwi :) Nawet na strone Plusa im się już nie chce wchodziC :/ ... trzeba na tacy teraz pokazać :)
Awatar użytkownika
konrado7
PlusManiak
Posty: 60
Rejestracja: 29 maja 2011, o 15:21

Re: Nowe taryfy od 13.05.2011

Post autor: konrado7 »

Johny pisze:Po zmianie taryfy na taryfę Simplus przy zbliżaniu się końca okresu ważności konta przed każdym połączeniem usłyszymy nagranie informujące po polsku, a później po angielsku właśnie o tym fakcie.
Trochę to irytujące, czy istnieje opcja, żeby to wyłączyć? Podejrzewam, że nie, ale może jednak istnieje.
Na razie nie ma możliwości wyłączenia takiego komunikatu głosowego.
Plus - daj o siebie zadbać
Fish
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 19 cze 2011, o 14:31

Re: Nowe taryfy od 13.05.2011

Post autor: Fish »

Witam.

Umowe przedłużalem w grudniu, miałem i mam taryfę Mix IV Duo, chcę przejść na MixV. Czy będe miec stawkę 0.29 do wszystkich? Doładowanie 50zl.
I czy zmiana taryfy kosztuje 10złotych czy 1zł ? Bo dwie wersje znalazłem na forum.
Druga rzecz. Czy jestem zaliczany do grupy "dla Klientów przedłużających umowę." czy jestem "nowym Klientem" ? Bo ciekaw jestem czy dostanę stałą stawkę 0.29 w Plusie czy 0.39
Prosze o pomoc.
Pozdrawiam
kzd

Re: Nowe taryfy od 13.05.2011

Post autor: kzd »

Jesteś abonentem mixplus. Koszt zmiany taryfy 10 zł i jest nieodwracalna. Jesteś w trakcie trwania kontraktu, to przez 30 dni od każdego obowiązkowego doładowania możesz korzystać z promocyjnych stawek do Plusa, Ery, Orange i sieci stacjonarnych. Zmieniając samą taryfę nie przedłużasz umowy, ani nie podpisujesz nowej, chyba, że kończą ci się doładowania zadeklarowane, to możesz oczywiście przedłużyć.

więcej tutaj

http://www.plus.pl/indywidualna/MixPlus ... anaTaryfy/
Awatar użytkownika
skorpion
Prawie PlusManiak
Posty: 43
Rejestracja: 1 gru 2010, o 20:35

Re: Nowe taryfy od 13.05.2011

Post autor: skorpion »

[ad]
Fish pisze:Witam.

Umowe przedłużalem w grudniu, miałem i mam taryfę Mix IV Duo, chcę przejść na MixV. Czy będe miec stawkę 0.29 do wszystkich? Doładowanie 50zl.
I czy zmiana taryfy kosztuje 10złotych czy 1zł ? Bo dwie wersje znalazłem na forum.
Druga rzecz. Czy jestem zaliczany do grupy "dla Klientów przedłużających umowę." czy jestem "nowym Klientem" ? Bo ciekaw jestem czy dostanę stałą stawkę 0.29 w Plusie czy 0.39
Prosze o pomoc.
Pozdrawiam
Osobiście zmieniłem niedawno taryfę z Mix 4 Duo na Mix 5 więc odpowiem jak najprościej się da :) Mianowicie za zmianę taryfy mix nalicza opłatę 10 zł. Nowi klienci dostają od zaraz Mix 5 przy podpisaniu umowy. 1 zł to opłata za aktywację rozmów za 0.39 bez względu na czas połączenia - jest to opłata promocyjna i pewnie ulegnie zmianie w przypadku dużej ilości takich aktywacji. Natomiast po przejściu na Mix 5 automatycznie dostaniesz w promocji 0.29 za połączenia do wszystkich dużych sieci na jeden miesiąc. Promocja ta będzie przedłużona o kolejne miesiące po każdym doładowaniu konta. Jak nie doładujesz konta przynajmniej raz na czas stracisz tę promocję nieodwracalnie i połączenia do wszystkich sieci będą kosztować zgodnie z cennikiem 0.42 za minutę. Jeszcze jesdno, nie jesteś zaliczany do klientów przedłużających umowę ale do stałych klientów - inaczej - obecnych. Zmiana taryfy nie zmienia nic w ilościach doładowań jakie masz do końca kontraktu. Niestety jest jeden minus zmiany taryfy, stracisz możliwość aktywacji darmowych pakietów sms do plusa i do innych sieci (50 - 150) ale zyskasz o wiele tańsze połączenia więc trzeba zdecydować czy więcej wysyłasz sms czy rozmawiasz. W Mix 5 jest pakiet sms do wszystkich sieci płatny 10 zł za 150 sms - w Mix 4 Duo tego nie dostaniesz :)[/ad]
Fish
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 19 cze 2011, o 14:31

Re: Nowe taryfy od 13.05.2011

Post autor: Fish »

dziekuje za odpowiedz:)
czyli zmieniam taryfę. Mam 0.29 do wszystkich sieci. Po miesiącu znowu wyższa stawka, doładowuje za 50, znowu 0.29 na miesiąc. Itd ? Szkoda że nie ma na stałe tej stawki a tylko przez 30 dni.
Ale teraz to
1 zł to opłata za aktywację rozmów za 0.39 bez względu na czas połączenia - jest to opłata promocyjna i pewnie ulegnie zmianie w przypadku dużej ilości takich aktywacji.
Czyli aktywuje tą promocje za 1zl i mam 0.39 za np 15 minut rozmowy z Plusem? I to już na zawsze tak?
Awatar użytkownika
rafal2119
Szalony PlusManiak
Posty: 615
Rejestracja: 8 kwie 2010, o 12:40
Lokalizacja: Gdzieś na Kaszubach:)

Re: Nowe taryfy od 13.05.2011

Post autor: rafal2119 »

Fish pisze: Po miesiącu znowu wyższa stawka, doładowuje za 50, znowu 0.29 na miesiąc. Itd ? Szkoda że nie ma na stałe tej stawki a tylko przez 30 dni.
Każde doładowanie przedłuża ważność tej promocji o kolejne 30 dni. Tylko w przypadku jak nie będzie doładowane to stracisz tą promocje.
Fish pisze:Czyli aktywuje tą promocje za 1zl i mam 0.39 za np 15 minut rozmowy z Plusem? I to już na zawsze tak?
Opłata jest jednorazowa. Pamiętaj nawet 1 sekunda połączenia i 39 groszy na koncie mniej.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
skorpion
Prawie PlusManiak
Posty: 43
Rejestracja: 1 gru 2010, o 20:35

Re: Nowe taryfy od 13.05.2011

Post autor: skorpion »

czyli zmieniam taryfę. Mam 0.29 do wszystkich sieci. Po miesiącu znowu wyższa stawka, doładowuje za 50, znowu 0.29 na miesiąc. Itd ? Szkoda że nie ma na stałe tej stawki a tylko przez 30 dni.
Każde doładowanie przedłuża tę promocję o kolejne 30 dni więc w przypadku 2-3-4 doładowań w jednym miesiącu promocja ulegnie przedłużeniu o tyle miesięcy.Stracisz promocję jedynie w przypadku nieterminowych doładowań (opóźnień) zgodnych z umową.
----------------------------------------------------------------------------------
Ale teraz to 1 zł to opłata za aktywację rozmów za 0.39 bez względu na czas połączenia - jest to opłata promocyjna i pewnie ulegnie zmianie w przypadku dużej ilości takich aktywacji.
Czyli aktywuje tą promocje za 1zl i mam 0.39 za np 15 minut rozmowy z Plusem? I to już na zawsze tak?[/quote]
Po aktywacji tej promocji płacisz 0.39 za całą rozmowę bez względu na czas jej trwania. 5 sekund = 0.39 & 5 godzin = 0.39 :-D Pozdrawiam
lady_j0
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 11 maja 2011, o 23:20

Re: Nowe taryfy od 13.05.2011

Post autor: lady_j0 »

rafal2119 pisze:
Fish pisze: Po miesiącu znowu wyższa stawka, doładowuje za 50, znowu 0.29 na miesiąc. Itd ? Szkoda że nie ma na stałe tej stawki a tylko przez 30 dni.
Każde doładowanie przedłuża ważność tej promocji o kolejne 30 dni. Tylko w przypadku jak nie będzie doładowane to stracisz tą promocje.

Hmmm,żeby utrzymać promocję0,29min do duzych sieczi,nalezy przynajmniej raz na 30 dni zasilic konto kwota z umowy. Nie wystarczy kilkukrotnie w danym czasie, to sie nie sumuje jak waznosc konta:) odsylam do regulaminu:)
Fish
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 19 cze 2011, o 14:31

Re: Nowe taryfy od 13.05.2011

Post autor: Fish »

dzięki za odpowiedzi.
Mam stałą stawke 0.29, taki sms dostałem od Mixplusa. Jednak cały czas jak gadam to płacę różnie, 1zł, 0.50 groszy itd. Czyli tak jakby stała stawka nie była aktywowana. Wszedłem na Plus Online i tam również jest napisane że Mix29gr jest aktywne. Oczywiscie połączenia z siecią Plus. Ktoś miał taki problem?
ODPOWIEDZ