Odstąpienie / rezygnacja z umowy

Roaming, Muzodajnia, Program 5Plus, Drogowskaźnik, Plus Online. Wszytko inne co związane z siecią Plus+...
issa0402
Nowy
Posty: 1
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 29 maja 2013, o 12:49

Odstąpienie / rezygnacja z umowy

Post autor: issa0402 »

Skorzystałam z opcji "testuj" internet LTE. Nie minęło jeszcze 7 dni od dostarczenia modemu przez kuriera i chciałabym go zwrócić. Pisząc tu chcę dowiedzieć się jakie czynności mam wykonać? Wiem, że muszę napisać odstąpienie od umowy, tylko nie mogę znaleźć wniosku odstąpienia od umowy.
Czy mam zamówić tego samego kuriera który mi dostarczył przesyłkę z modemem?
Axed
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 24 mar 2014, o 14:09

Odstąpienie od umowy

Post autor: Axed »

Dobry wieczór ;)
Mam dosyć ważne pytanie...(wiem,że pewno było na forum z milion razy,ale potrzebuję jak najszybciej wiedzieć.)
We czwartek podpisałem nowa umowę na internet 15GB na okres 24miesięcy
Czy jest możliwość zerwania umowy bez żadnych konsekwencji ?? Nie minął jeszcze tydzień,,..
Pozdrawiam i dzięki za pomoc z góry
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: Odstąpienie od umowy

Post autor: habish »

Jeśli podpisałeś w salonie to nie ma szans.
Awatar użytkownika
pepcia2
Szalony PlusManiak
Posty: 2903
Rejestracja: 21 sty 2013, o 17:54
Lokalizacja: małopolska

Re: Odstąpienie od umowy

Post autor: pepcia2 »

Możesz odtąpić od umowy tylko zawartej na odległość ( internet, telefon )
Jeśli podpisywałeś w salonie nie ma takiej mozliwości :-/
maxiunda
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 9 lip 2014, o 11:37

Anulowanie zamówienia

Post autor: maxiunda »

Witam, wiem że nie ma głupich pytań wieć pytam śmiało.
Czy ktoś może mi pomóc w anulowaniu internetowego zamówienia w sklepie plus?
Odpowiedzi na stronie BOK-u są ... mało informujące jak tego dokonać. Pisałem na podany tam mail. Byłem odsyłany na stronę BOK, gdzie ponownie czytałem mało informujące informacje. Z na podany numer telefonu... czekałem 30 min na zgłoszenie się konsultanta i nie doczekałem się. Czy ktoś może mi doradzić ?

PS. Nie dostałem żadnej wiadomości na maila o zamówieniu.
I czy gdy już kurier przyjedzie czy wtedy będę mógł anulować/ odmówić zamówienia ?
Awatar użytkownika
pepcia2
Szalony PlusManiak
Posty: 2903
Rejestracja: 21 sty 2013, o 17:54
Lokalizacja: małopolska

Re: Anulowanie zamówienia

Post autor: pepcia2 »

Możesz po prostu nie odbierac przesyłki. Umowa zostanie anulowana, bez żadnych konsekwencji ;-)
dreamless
Początkujący PlusManiak
Posty: 10
Rejestracja: 18 lis 2015, o 13:47

Odstąpienie od umowy w czasie 7 dni, a nowa umowa

Post autor: dreamless »

Witam.
W piątek w poprzednim tygodniu zawarłem umowę z Plusem na internet LTE 2.0 na testy. Wziąłem pakiet 40 GB z oferty smartdom za około 35 zł/m-c z routerem B315. Ogólnie jestem dość zadowolony (30/40 w godzinach szczytu, 65/40 w nocy, z odległości ok 4,5-5 km od BTS i anteną zewnętrzną), ale chciałbym oddać tą ofertę i zamówić przez internet ofertę za 50 zł (100 GB oraz ten sam router).
Czy mogę tak zrobić? W regulaminie jest zapis, iż mogę odmówić jedną umowę na 12 miesięcy, jeśli dobrze zrozumiałem, to mogę zamówić drugą, ale nie mogę z niej zrezygnować w ciągu pierwszych 7 dni, tak?

Proszę o odpowiedź.

Pozdrawiam

EDIT :
Tak można wziąć kolejną umowę, ale może wskoczyć kaucja.
Grzegorz666
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 7 lis 2015, o 14:42

Szybsze zerwanie umowy

Post autor: Grzegorz666 »

Witam.
Czy jest możliwość szybszego odstąpienia od umowy? Przykładowo umowa kończy się w lutym, więc czy mogę zerwać umowę już w grudniu?
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: Odstąpienie / rezygnacja z umowy

Post autor: habish »

Możesz.
Składasz wypowiedzenie umowy, płacisz karę i jesteś wolny.
Michał93
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 28 wrz 2017, o 21:08

Odstąpienie od umowy

Post autor: Michał93 »

Witam .
Tydzień temu zamówiłem 2 przeniesienia numeru do Plush Abo przez internet lecz pomyliłem się i tylko jeden numer został przeniesiony drugi dostałem nowy . Teraz chciał bym zrezygnować z tego nowego numery żeby móc przenieść stary numer .
1 Czy wypowiedzenia mogę wypowiedzenie złożyć w salonie Plus jeśli nie czy mogę wysłać e-mailem i na jaki adres
2 Proszę o jakiś wzór wypowiedzenia .
Z góry dziękuje .
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: Odstąpienie od umowy

Post autor: habish »

W salonie Plusa złożysz.
Napisz własnymi słowami że chcesz zrezygnować z umowy dla numeru telefonu .... zgodnie z warunkami wypowiedzenia umowy.
bellaisa
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 20 cze 2018, o 11:56

Anulowanie umowy zawartej przez telefon

Post autor: bellaisa »

Witam.
19 czerwca zadzwoniono do mnie z numeru 607 727 409 i przedstawiono rzekomą ofertę Plusa (według której miałabym płacić 30 zł na miesiąc od stycznia przyszłego roku, mając zagwarantowane darmowe rozmowy, SMSy oraz 4 GB internetu). Wyraziłam ustną zgodę na zmianę swojej dotychczasowej oferty na wyżej opisaną. W najbliższy poniedziałek miałby zjawić się u mnie kurier abym podpisała umowę, ale już teraz wiem, że jednak chciałabym zrezygnować i nie przechodzić na nową ofertę. Czy w tym przypadku już w obecnej chwili jest możliwa anulacja?
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Odstąpienie / rezygnacja z umowy

Post autor: sl@w_es »

@ bellaisa,

umowa zaczyna obowiązywać, gdy znajdzie się na niej podpis osoby na którą dokumenty zostały wystawione. Nie musisz więc nic anulować; po prostu jak zawita do Ciebie kurier poinformujesz go, że jednak nie chcesz tej umowy. I nie podpisuj niczego, bo kurierzy próbują różnych sztuczek.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
krisuu373
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 26 cze 2018, o 20:45

Odstąpienie od umowy plush

Post autor: krisuu373 »

Witam :)

Dnia 15.06.2018 "podpisałem umowę telefoniczną" z pluSHem. Dnia 20.06.2018 przyjechał do mnie kurier z umową fizyczną.

Chciałbym z tej umowy zrezygnować (14 dni na odstąpienie) i mam kilka pytań

- czy mogę przesłać oświadczenie o odstąpieniu od umowy na bok@plus.pl - chodzi mi o sam fakt odstąpienia od umowy, ponieważ wiem, że muszę jeszcze odesłać kartę sim *** zależy mi na tym, żeby odstąpić od tej umowy jak najszybciej, dlatego pytam o tą możliwość

-czy jeżeli wysyłam oświadczenie pocztą, to oprócz karty sim (tylko tyle dostałem), muszę wysłać jeszcze umowę?

może to głupie pytanie, ale w umowie jest to tak sformułowane, że nie jestem pewien, a konsultanci co drugi to lepszy i człowieka wprowadzają non stop w błąd.

- czy dostanę potwierdzenie, że umowa została rozwiązana? jeżeli tak, to czy będzie to drogą pisemną.


Jeżeli temat już był, lub zły dział to przepraszam :)
ODPOWIEDZ