brak możliwości dodawania kontaktów w telefonie

Roaming, Muzodajnia, Program 5Plus, Drogowskaźnik, Plus Online. Wszytko inne co związane z siecią Plus+...
Monika Mes
Nowy
Posty: 3
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 12 kwie 2017, o 14:57

brak możliwości dodawania kontaktów w telefonie

Post autor: Monika Mes »

Witam nie wiedziałam gdzie zamieścić posta więc piszę tutaj :) Dwa dni temu podpisałam umowę abonencką w plusie, po pewnych perturbacjach z nową kartą sim ( musiałam ją wymienić raz jeszcze) sieć w końcu się włączyła :) i wszystko byłoby w porządku gdyby nie fakt braku możliwości dodawania kontaktów w telefonie. Kombinuje jak koń pod górę i za nic w świecie się nie udaje, pokazuje mi się informacja błąd aplikacji kontakty i nic nie mogę z tym fantem zrobić. Dokładny komunikat brzmi - nie można otworzyć aplikacji KONTAKTY. Dotknij aplikacji >uprawnienia a następnie włącz poniższe uprawnienia i spróbuj ponownie. no i wchodząc w to co jest napisane w komunikacie czytam Pamięć, licznik danych, zezwolenia, powiadomienia, ustawienia jako domyślnej ( w tej zupełnie nic nie można kliknąć) bateria i pamięć a gdzie rzeczone uprawnienia? zwariuję zaraz. telefon to samsung j5(06)
Monika Mes
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 12 kwie 2017, o 14:57

Re: brak możliwości dodawania kontaktów w telefonie

Post autor: Monika Mes »

strasznie przepraszam ale udało się :) telefon potrzebował chyba aktualizacji ;) wątek można zamknąć .
ODPOWIEDZ