Teraz jest 31 paź 2014, o 12:50

Kończy Ci się umowa w Orange, Play, T-mobile? Chcesz otrzymać 6 abonamentów gratis?
Zostaw Kontakt

Przedłuż umowę przez internet – Zobacz ofertę dedykowaną specjalnie dla Ciebie

Akcesoria tablety Akcesoria do tabletów Etui do tabletu Etui tablet 7,85" torba na laptopa

Można odzyskać kwotę?

Roaming, Muzodajnia, Program 5Plus, Drogowskaźnik, Plus Online. Wszytko inne co związane z siecią Plus+...
  • Autor
  • Wiadomość

Michalek123456

Nowy

• Podziękował : 0 raz
    Otrzymał podziękowań: 0 raz
  • Moja taryfa: PLUS NA KARTĘ
  • Model telefonu: L3

Można odzyskać kwotę?

Post27 sie 2013, o 17:10

Wiatam, mam pytanie.
Na koncie miałem ok 58 zł ważność konta była do 17 LIPCA więc na ważność pieniędzy mam miesiąc.
17 sierpnia DOSTAŁEM SMS od numeru 119119 że w ciągu 10 dni nie doładuję to zostanie wyzerowane.
Dzisiaj 27 SIERPNIA doładowałem za 50 zł i nie mam tych 58 zł.
Czy można je jeszcze odzyskać?

pepcia2

Szalony PlusManiak

• Podziękował : 37 razy
    Otrzymał podziękowań: 313 razy
  • Moja taryfa: Mix6
  • Model telefonu: Samsung Galaxy S3 mini

Re: Można odzyskać kwotę?

Post27 sie 2013, o 17:23

Zadzwoń do BOK-u to Ci powiedzą.

sl@w_es

Moderator

• Podziękował : 11 razy
    Otrzymał podziękowań: 139 razy
  • Moja taryfa: PnK MixIV SuperKarta
  • Model telefonu: Samsung: GT-B5722 i SGH-E380, Nokia 6303 Classic

Post28 sie 2013, o 06:45

Moim zdaniem z dat które podałeś wynika, że z zasileniem konta spóźniłeś się o jeden dzień.
Skoro konto było ważne do 17 lipca to 30 dni upłynęło 16 sierpnia, a więc czas na warunkowe doładowanie tez skrócił się o jeden dzień czyli do 26 sierpnia.
Możesz złożyć reklamację (nic Cię nie kosztuje o ile nie będziesz jej składał telefonicznie - opłata za połączenie), ale nie liczyłbym za bardzo na jej pozytywne rozpatrzenie - miałem podobną sytuację i Plus "zagarnął" ;-) moje środki zgromadzone na koncie, no ale nieznajomość regulaminów nie tłumaczy roszczeń.

Plus na Kartę - Jak złożyć reklamację?

Regulamin świadczenia usług telekomunikacyjnych przez POLKOMTEL Sp. z o.o. dla Abonentów Simplus/Sami Swoi

Poniżej wybrane punkty z powyższego Regulaminu potwierdzające moją wypowiedź:
7. W przypadku niedokonania zasilenia konta w terminie 30 dni od dnia upływu okresu ważności dla usług wychodzących, POLKOMTEL zastrzega możliwość anulowania niewykorzystanej wartości konta po upływie tego 30 dniowego terminu, z zastrzeżeniem ust. 8 poniżej.
8. Zasilenie konta w terminie do 10 dni, licząc od upływu 30 dniowego terminu określonego w ust. 7, skutkować będzie przywróceniem anulowanej wartości konta.
9. W przypadku braku zasilenia konta w terminie wskazanym w ust. 8 POLKOMTEL zastrzega możliwość bezpowrotnego anulowania niewykorzystanej wartości konta.
Obrazek

„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi”.
.......................................................Stanisław Jerzy Lec

Obrazek

Michalek123456

Nowy

• Podziękował : 0 raz
    Otrzymał podziękowań: 0 raz
  • Moja taryfa: PLUS NA KARTĘ
  • Model telefonu: L3

Post28 sie 2013, o 09:59

Wczoraj zadzwoniłem do DOK i pani powiedziała że to było nieostateczne zabranie salda konta. I że wciągu 24h pieniądze powinny wpłynąć na konto.

Powrót do Inne Tematy