Przedłużenie umowy

Tematy związane z Internetem Mobilnym.
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
arekgawlik
Nowy
Posty: 4
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 30 lis 2015, o 21:22

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: arekgawlik »

Odstąpienie było na początku września br. Ale oprócz moich późniejszych kontaktów z infolinią, miałem też telefony z Plusa z ofertą, której nie można było uruchomić w danym dniu, a obiecywany kontakt w dniu kolejnym nie następował.
pozdrawiam
Awatar użytkownika
Krzysiek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 17730
Rejestracja: 18 gru 2012, o 17:58

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Krzysiek_Plus »

arekgawlik, przekazałem prośbę o kontakt z Tobą w tej sprawie.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
arekgawlik
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 30 lis 2015, o 21:22

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: arekgawlik »

Dziękuję. Po Twojej prośbie kontakt dzis nastąpił, ale skonczylo się jak na razie jak zwykle. Trzeba nadal na cos czekać, jutro mam otrzymać telefon. Deja vu?
Awatar użytkownika
Krzysiek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 17730
Rejestracja: 18 gru 2012, o 17:58

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Krzysiek_Plus »

arekgawlik, najprawdopodobniej oferta z której chcesz skorzystać nie jest standardowo dostępna i musi być przygotowana i wprowadzona do systemu. Będę monitorował Twoją sprawę.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
jolanta198291
Starszy Plusmaniak
Posty: 161
Rejestracja: 17 paź 2013, o 10:01

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: jolanta198291 »

mam internet na 64,90 i bym chciała przedłużyć umowe ale na 49,99 czy mogę tak zrobić
EDIT:
zostawilam nr kontaktowy zeby dzwonili z oferta przedluzeniowa i nie ma do obecnej żadnej wiadomosci
Ostatnio zmieniony 7 gru 2015, o 13:38 przez Krzysiek_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączenie postów, proszę nie pisz post pod postem, korzystaj z opcji edytuj/zmień.
dembol23
PlusManiak
Posty: 67
Rejestracja: 22 sie 2014, o 12:46

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: dembol23 »

Witam czy wiadomo coś w mojej sprawie? [Zagadnienie: 151204-001539]
arekgawlik
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 30 lis 2015, o 21:22

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: arekgawlik »

Krzysiek_Plus dziękuję, kurier przywiózł dziś umowę i ruterek, wielkie dzięki za pomoc. Pozdrawiam
Tomita
Początkujący PlusManiak
Posty: 29
Rejestracja: 1 maja 2013, o 17:58

Zasięg LTE, lepsze 3G, warunki promocji.

Post autor: Tomita »

Kończy mi się umowa na internet i przymierzam się do przedłużenia bądź nowej umowy. W ofertach, które mnie interesują znalazłem zwroty: "Usługa dostępna w zasięgu LTE" oraz "... dostęp do transmisji danych w technologii LTE." Niby jestem w zasięgu LTE, ale prędkości zaczynają się od 0,2 do 0,5 Mb/s, a często internetu nie ma wcale.Natomiast w technologii 3G jest całkiem znośnie (od 6 do 9 Mb/s). W moim routerze mam możliwość ustawiania 2G, 3G, LTE, Automatycznie. Czy mając ustawione na 3G i korzystając z tej technologii spełniać będę warunki promocji wymienione wyżej?
Awatar użytkownika
Krzysiek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 17730
Rejestracja: 18 gru 2012, o 17:58

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Krzysiek_Plus »

jolanta198291, dembol23, proszę piszcie w jednym wątku, w tym wypadku w dziale abonamentowym.

arekgawlik, super ;-)

Tomita, w ramach technologi 3G będzie dostępny tylko pakiet podstawowy, nie będzie możliwości skorzystania z transmisji bez limitu, która działa tylko w ramach LTE.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
dembol23
PlusManiak
Posty: 67
Rejestracja: 22 sie 2014, o 12:46

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: dembol23 »

Krzysiek_Plus pisze:jolanta198291, dembol23, proszę piszcie w jednym wątku, w tym wypadku w dziale abonamentowym.
Krzysiek_Plus, ale to jest sprawa przedłużenia umowy na internet, to chyba w dobrym dziale pisze?
Marcinelli
Szalony PlusManiak
Posty: 254
Rejestracja: 15 wrz 2014, o 20:20

Re: LTE bez limitu

Post autor: Marcinelli »

Sezon polowań na jelenie rozpoczęty - zaczynają dzwonić z ofertami przedłużenia umowy na LTE z lejkiem. :lol:
Też was już męczą ?
DaRiuSz
PlusManiak
Posty: 55
Rejestracja: 31 sie 2013, o 16:02

Re: LTE bez limitu

Post autor: DaRiuSz »

Marcinelli pisze:Sezon polowań na jelenie rozpoczęty - zaczynają dzwonić z ofertami przedłużenia umowy na LTE z lejkiem. :lol:
Też was już męczą ?

Też męczą, propozycja przy przedłużeniu - 30GB za 59,90 zł, :shock: teraz za 20GB płacę 14,99. Toż klient z ulicy ma lepszą propozycję.
Awatar użytkownika
DanielloJSA
PlusManiak
Posty: 51
Rejestracja: 13 cze 2014, o 21:39
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: LTE bez limitu

Post autor: DanielloJSA »

Mi za 99zł zaproponowali pakiet 90GB z Routerem Huawei B315, ale wytłumaczyłem Pani, że u mnie nic nie ugra ze względu na obciążenie sieci oraz niekorzystną dla mnie ofertę :)
czarnylotos
Początkujący PlusManiak
Posty: 17
Rejestracja: 16 kwie 2013, o 15:58

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: czarnylotos »

Witam.
Czy mogę przedłużyć umowę na internet jednocześnie zmniejszając abonament z 99 z tabletem na jakiś niższy??? Umowa kończy się na początku maja.
ktry
Szalony PlusManiak
Posty: 212
Rejestracja: 4 maja 2014, o 13:18
Lokalizacja: ZACH-POM

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: ktry »

Także bym z chęcią przedłużył umowę na neta. Koniec obecnej to 3 Maj. Wiem że już mogę,ale jak patrzę na to co jest w ofercie na stronie internetowej Plusa to mi się odechciewa pozostania w tej sieci. Stały klient za przedłużenie umowy dostaje w nagrodę umowę na 26 miesięcy i 0 miesięcy gratis za 0 zl. Nowy na powitanie dostanie umowę na 24 miesiące i od jednego do 3 miesięcy za 0 zł. Plus stałych klientów traktuje jak wrogów i mówi im spier----ć z naszej sieci,bo jest przeciążona. My tylko szanujemy nowych. Mam tylko nadzieję że DUK ma inne podejście do staruchów,ale tu to muszę jeszcze czekać 3 miesiące. Dziwne to trochę jak dla mnie.
ODPOWIEDZ