LTE bez limitu

Tematy związane z Internetem Mobilnym.
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Tommy45
Starszy Plusmaniak
Posty: 191
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 1 lip 2014, o 22:01
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt:

Re: LTE bez limitu pytanie

Post autor: Tommy45 »

bartex03 z odpowiedzią na reklamację do UKE.
oloxx

Re: LTE bez limitu pytanie

Post autor: oloxx »

bartex03
nie tylko UKE, najlepiej jeszcze od razu do UOKiK i Rzecznika Praw Konsumenta
można powiedzieć, że celowo wprowadzali w błąd - "LTE bez limitu...."
myk6414
Szalony PlusManiak
Posty: 442
Rejestracja: 11 cze 2014, o 11:23

Re: LTE bez limitu pytanie

Post autor: myk6414 »

No i c@@j... mnie tez dopadl FUP czy jakkolwiek inaczej to g@@@o się nazywa...

Tylko niech mi ktoś wytłumaczy jak to działa bo ja nie ogarniam... w niedzielę miałem równo 10Mbits. Pon - śr byłem we Francji - wróciłem wczoraj w nocy. Z plus online widzę, że żonka raptem 50MB przetransferowała gdy mnie nie było. Dziś rano net obcięty do 5Mbitów....

Co to kurwa ma być ja się pytam!!!!!!
bartex03
Szalony PlusManiak
Posty: 730
Rejestracja: 14 cze 2014, o 00:04

Re: LTE bez limitu pytanie

Post autor: bartex03 »

Tommy45 pisze:bartex03 z odpowiedzią na reklamację do UKE.
Jako że internet jest na firmę również do UKE? i naturalnie załączę pierwszą uznaną reklamację, na którą się powołałem

Szczyt szczytów Plus bije rekordy - JA ,powoluje sie na odpowiedź która sami udzielili i zobowiązują sie do naprawy i obiecuja że sytuacja nie bedzie miała już miejsca w przyszłości a oni odpisują mi o jakiś falach radiowych.

Kpina
Ostatnio zmieniony 2 paź 2014, o 12:53 przez bartex03, łącznie zmieniany 1 raz.
Tommy45
Starszy Plusmaniak
Posty: 191
Rejestracja: 1 lip 2014, o 22:01
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt:

Re: LTE bez limitu pytanie

Post autor: Tommy45 »

Pewnie licznik danych w FUP nalicza dane z opóźnieniem po prostu.
bartex03, myślę że tak ale musisz sprawdzić.
Czteroręki

Re: LTE bez limitu pytanie

Post autor: Czteroręki »

myk6414 pisze:No i c@@j... mnie tez dopadl FUP czy jakkolwiek inaczej to g@@@o się nazywa...

Tylko niech mi ktoś wytłumaczy jak to działa bo ja nie ogarniam... w niedzielę miałem równo 10Mbits. Pon - śr byłem we Francji - wróciłem wczoraj w nocy. Z plus online widzę, że żonka raptem 50MB przetransferowała gdy mnie nie było. Dziś rano net obcięty do 5Mbitów....

Co to kurwa ma być ja się pytam!!!!!!
Dla dobra płatników posiadających pakiet podstawowy aby mogli go wykorzystać komfortowo Twoja prędkość została zgodnie z zasadą Fair Play przycięta do odpowiedniego poziomu, który gwaratuje zaprzestania przez Ciebie stosowania praktyk, które powodują obciążanie sieci.
rozasty
PlusManiak
Posty: 70
Rejestracja: 30 lip 2014, o 16:15

Re: LTE bez limitu pytanie

Post autor: rozasty »

Widzę że frustracja dopada coraz większą liczbę osób
myk6414
Szalony PlusManiak
Posty: 442
Rejestracja: 11 cze 2014, o 11:23

Re: LTE bez limitu pytanie

Post autor: myk6414 »

Komfortowo? Od 5.09 (gdy mi się okres rozliczeniowy zaczyna) ściągnąłem wg. plus online 38GB. Czyli raptem 13GB więcej niż mam w pakiecie...
Na prepaidzie bez problemu osiągam 40Mbits więc o jakim przeciążeniu ty trollu jeden piszesz??

A ja to kto jestem - nie płatnik? Za darmo ktoś mi coś daje? Odłącz sobie intenet, tak dla dobra ogółu.
bartex03
Szalony PlusManiak
Posty: 730
Rejestracja: 14 cze 2014, o 00:04

Re: LTE bez limitu pytanie

Post autor: bartex03 »

Tommy45 pisze:Pewnie licznik danych w FUP nalicza dane z opóźnieniem po prostu.
bartex03, myślę że tak ale musisz sprawdzić.
Dostałem sztywny lejek 10/3 po 26 GB ruchu calkowitego, jaki @@@ FUP , najsmieszniejsze jest to że reklamacje wczesniej przyznali sie ze to ich błąd

Dowiem się i piszę gdzie trzeba, Jeszcze chwilę i wykorzystam obecny limit podstawowy wiec jak znowu mi 10/3 dadzą to powołam się kolejny raz na pierwszą uznaną reklamacje i nie zapłace kolejnych rachunków + bedę występował o rozwiazanie umowy z winy operatora.
oloxx

Re: LTE bez limitu pytanie

Post autor: oloxx »

myk6414
udostępnij/polub i przestrzeż innych
https://www.facebook.com/pluspowerltein ... em?fref=nf
mariobross23
Szalony PlusManiak
Posty: 210
Rejestracja: 29 lip 2014, o 11:30

Re: LTE bez limitu pytanie

Post autor: mariobross23 »

FUP to pewnie limit danych na daną stację nadawczą czy też sektor :D Coraz więcej ludzi ma Power Lte stąd coraz szybsze lejki :D Nie ważne czy dane pobierasz czy nie , transfer na nadajniku osiągnął pewien poziom - trach lejki tym co najwięcej danych zużyli xD A że od 15 dni nic nie pobrałeś nie szkodzi , masz najwięcej GB pobranych kolejny lejek się należy... xD
Tomasz84
Szalony PlusManiak
Posty: 254
Rejestracja: 12 lip 2014, o 20:54

Re: LTE bez limitu pytanie

Post autor: Tomasz84 »

Okres rozliczeniowy konczy mi sie 16. Juz mam pobrane ponad 200 GB, wczoraj pobrałem 4 sezony Prision Breakea, dzis ciągne paczke 30 GB. Zero problemów.

Mam ODU IDU czyli nigdy nie jest powyżej. 30 MBS (hmm wczoraj pobierało mi z predkoscia 32 Mbs :) Moze w tym tkwi sekret?

edit z tym, ze sa dni ze nawet nie dotykam PC, dzieciak coś tam tylko gra przez sieć (czyli zużywa tyle co nic)
maciekc16
PlusManiak
Posty: 54
Rejestracja: 30 wrz 2014, o 19:03

Re: LTE bez limitu pytanie

Post autor: maciekc16 »

Z cyklu posty z FACEBOOKA

lejek 10mb/s wytrzymywałem ale boże 512kb/s ? po 140gb ? pobieranych głównie nocami? gdy byłem w orange na hspa+dc w nocy po 300gb szlo i ani razu w limitowanym internecie wlaczyli blokade fup. To ma być internet nielimitowany kiedy nawet facebook się nie chce zaladować a do dopiero gry na facebooku?
Mam iść zgłosić sie o pomoc do urzędu? rozumiem ograniczyc transfer danych do 10mb/s ale uniemozliwic dostep do internetu?

Odpowiedź CP

Cyfrowy Polsat Peter, oferta Power LTE to oferta bez limitu transferu. Opisana przez Ciebie sytuacja to działanie według zapisanej w Regulaminie zasady Fair Usage Policy, aby wszystkim użytkownikom sieci zapewnić dobrą jakość korzystania z Internetu. Pozdrawiamy










Jak można komuś odciąć internet bez limitu w nocy gdzie nadajniki są pustę dla dobra wszystkich użytkowników. Sypcie reklamacjami, zgłaszajcie do UKE
Tomasz84
Szalony PlusManiak
Posty: 254
Rejestracja: 12 lip 2014, o 20:54

Re: LTE bez limitu pytanie

Post autor: Tomasz84 »

Maciek jesteś tu od niedawna- tak odpowiadali od poczatku, nie dziw się, zaakceptuj. Jak masz problem, to wkrocz na drogę prawną, nic nie uzyskasz tu a ni na BOKu
ivar
PlusManiak
Posty: 82
Rejestracja: 12 mar 2013, o 13:37

Re: LTE bez limitu pytanie

Post autor: ivar »

Skoro FUP działa coraz skuteczniej i praktycznie uniemożliwia pobieranie jakichkolwiek danych po wyczerpaniu limitu podstawowego to za co się płaci te dodatkowe 10 złotych w nowych umowach?
ODPOWIEDZ