LTE bez limitu

Tematy związane z Internetem Mobilnym.
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Awatar użytkownika
Krzysiek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 17730
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 18 gru 2012, o 17:58

Re: LTE bez limitu pytanie

Post autor: Krzysiek_Plus »

Fergun, Twoje zgłoszenie powinno być już zrealizowane.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Damian...
Prawie PlusManiak
Posty: 33
Rejestracja: 10 cze 2014, o 21:23

Re: LTE bez limitu pytanie

Post autor: Damian... »

Z konsultantami nie ma co nawet rozmawiać. Jakies 80 proc z nich to młodzi ludzie, którzy traktuja tą pracę jako przejściową- mają jà wiec w tyłku i nie uczą sie (wystarczy posłuchac jakie bzdury opowiadają)

Ale widze, ze znów oszukujecie ludzi. Co za kraj, co za kraj :|
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: LTE bez limitu pytanie

Post autor: habish »

Kto oszukuje? I jak to niby robi?

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka
JADWININ
PlusManiak
Posty: 142
Rejestracja: 28 mar 2014, o 21:49

Re: LTE bez limitu pytanie

Post autor: JADWININ »

Wniosek po kilku tygodniach taki, że awaryjność systemu jest.
O skali trudno mówić na kilku przykładach na forach, przy dziesiątkach tysięcy abonentów LTE.
myk6414
Szalony PlusManiak
Posty: 442
Rejestracja: 11 cze 2014, o 11:23

Re: LTE bez limitu pytanie

Post autor: myk6414 »

Myslisz zw powerlte ma już dziesiątki tysięcy abonentów? Wątpię. Szczególnie ze specjalnie jej nie reklamuja.

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
Damian...
Prawie PlusManiak
Posty: 33
Rejestracja: 10 cze 2014, o 21:23

Re: LTE bez limitu pytanie

Post autor: Damian... »

Srak :| Potrafisz czytac, to sobie poczytaj, ze znów komus zablokowali internet. Kurde przysiegam, za kazdy blok nie płaciłbym im jednej faktury- niech sobie w sadach dochodzą

A ty facet jestes uber irytujący: po co pytasz jak zamierza użytkowac net i ile pobierac? Co cie to do jasnej cholery obchodzi?
Moze w twym twoim Loscianie takie zwyczaje, w cywizowanym swiecie nie wsadza sie nisa w cudze sprawy
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: LTE bez limitu pytanie

Post autor: habish »

Naucz się pisać. Od tego zacznijmy. Może kup sobie jakiś słownik? Cały czas siedziałeś cicho a jak zobaczyłeś że znów ktoś na chwile dostał lejek to się uaktywniłeś....

A co z tymi farmazonami które tu wcześniej wypisywałeś? Jakieś pisma do UKE, UOKIK itp... Co z tego wyszło? Nic...
Po prostu przerwa się skończyła i wróciłeś na lekcje w swoim gimnazjum....

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka
niko10
Szalony PlusManiak
Posty: 860
Rejestracja: 1 cze 2014, o 18:58

Re: LTE bez limitu pytanie

Post autor: niko10 »

myk6414 pisze:Myslisz zw powerlte ma już dziesiątki tysięcy abonentów? Wątpię. Szczególnie ze specjalnie jej nie reklamuja.

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
Tyle to podejrzewam miesięcznie przedłuża umowy, część z nich na abonament 69 i wyższy i power lte, + nowe aktywacje. Myślę, że spokojnie jest to realna liczba.
ziom94
Szalony PlusManiak
Posty: 387
Rejestracja: 16 cze 2014, o 13:41
Lokalizacja: Kwidzyn

Re: LTE bez limitu pytanie

Post autor: ziom94 »

@Damian... Ale czemu tak się awanturujesz bo tego nie rozumiem.

Ta oferta jest zbyt świeża i zapewne testowana. Dlatego takie rzeczy się dzieją.Cud
@Fergun że w ogóle ci odblokowali. Trudno jakoś to będzie trzeba przeboleć jeszcze. Ale miejmy nadzieje że z czasem się to zmieni i wszystko będzie cacy...(Do czasu jak nie będą transfery zapchane....). I dlatego pewnie tak jej jeszcze nie reklamują bo sami widzą że coś jest nie halo.
@Krzysztof_Plus teraz przygotuj się że forumowicze będą do ciebie się zgłaszać aby wyjaśnić sprawę z transferem ;)
Ostatnio zmieniony 24 cze 2014, o 19:28 przez ziom94, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4064
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: LTE bez limitu pytanie

Post autor: sl@w_es »

Za posty łamiące Regulamin PlusForum lecą nagrody, więc bardzo proszę, nie próbujcie się przekonać jakie.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
Humano
PlusManiak
Posty: 58
Rejestracja: 21 cze 2014, o 20:39

Re: LTE bez limitu pytanie

Post autor: Humano »

Planuję sobie kupić ten internet, ale chyba się wstrzymam. Czemu nikt z moderatorów/ pracowników Plusa nie chce zabrać głosu w tej sytuacji- czy to mianowicie jest faktycznie błąd jakiś z tym blokowaniem internetu, czy celowe działanie Plusa?

Może sl@w_es się wypowiesz jako pracownik firmy? Widać ludzie sie bulwersują, z jednej strony się nie dziwię, bo sytuacja wygląda bardzo dwuznacznie. Z jednej strony nie można rzucać oskarżeń na wiatr, z drugiej brak stanowiska pracowników Plusa (np tu na forum) jest jakąś tam odpowiedzią. Mi to nie wygląda na błąd systemowy.

Mam obecnie kablówkę. Szału nie robi, ale zła nie jest. Miałem w planie zamienić ja na LTE od Plusa (mobilny jak i domowy był,by, 2 in 1), ale póki co zostanę przy konkurencji, bo ci nikomu nie blokują.
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: LTE bez limitu pytanie

Post autor: habish »

sl@w_es jest moderatorem forum a nie pracownikiem operatora. Pracownicy już wielokrotnie pisali że w przypadku włączenia lejka należy zgłosić to do BOK ponieważ jest to błąd systemu. Poczytaj wcześniejsze wpisy. Dziś ten błąd wystąpił pierwszy raz od bardzo dawna, ale też użytkownik dość intensywnie "kopiował internet".

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka
Humano
PlusManiak
Posty: 58
Rejestracja: 21 cze 2014, o 20:39

Re: LTE bez limitu pytanie

Post autor: Humano »

Jest moderatorem, nie robi tego charytatywnie. Nie widziałem by ani razu ktoś z obsługi napisał tu jednoznacznie „tak to błąd, nie ma limitów”. Podaj mi link do posta skoro widziałeś, zaoszczędzisz mi grzebania w temacie.

Zresztą ja też pytałem się kiedyś na infolinii, tam twierdzono, że to nie jest błąd, tylko użytkownik za bardzo obciążał sieć. Ja nie wiem co dla firmy znaczy „za bardzo”, póki mi tego nie powiedzą, nie biorę- dla mnie 89 zł to nie tak mało by kupić coś nie działającego (89 x 24 mieś naturalnie)
Ostatnio zmieniony 24 cze 2014, o 20:15 przez Humano, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4064
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: LTE bez limitu pytanie

Post autor: sl@w_es »

Humano pisze: (...) Może sl@w_es się wypowiesz jako pracownik firmy? (...)
patryk7588 pisze:sl@w_es jest moderatorem forum a nie pracownikiem operatora. (...)
Humano pisze:Jest moderatorem, nie robi tego charytatywnie. (...)
I tu także nie masz racji.
Dla jasności dodam jeszcze, że:
PlusForum.pl - Niezależne forum o sieci Plus, tworzone przez użytkowników i sympatyków sieci Plus.

Właścicielem PlusForum.pl jest:
*****
Wystarczy zapoznać się z Regulaminem PlusForum i wszystko będzie jasne.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
Humano
PlusManiak
Posty: 58
Rejestracja: 21 cze 2014, o 20:39

Re: LTE bez limitu pytanie

Post autor: Humano »

sl@w_es
U kogo mogę wiec w takim razie uzyskać oficjalne stanowisko? Jak pisałem wyżej: umowa to 24 mieś, chciałem abonament za 89, czyli w przeciągu dwóch lat nie jest to mało.
Chciałbym wiedzieć kiedy blokujecie ten internet bo tak to nie ma sensu.

Kogo mogę zapytać? Może gdzieś pisać by wydali oficjalne oświadczeie?

PS moderujesz charytatywnie? Nie moja sprawa, ale plis, bez bajerów.
Zapewne chodzi o punkt, w którym stoi, że Polkomtel nie uznaje waszego stanowiska za oficjalne, ale de facto pracujecie dla firmy. Ale to nie moja sprawa, to tak na marginesie
ODPOWIEDZ