Koniec umowy internet iPlus

Tematy związane z Internetem Mobilnym.
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
pawel980
Nowy
Posty: 2
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 13 sty 2014, o 19:01

Koniec umowy internet iPlus

Post autor: pawel980 »

Witam,

16.02 kończy mi się umowa na internet. Wiem, że trzeba miesiąc wcześniej zdecydować czy rezygnuję z dalszej umowy bo inaczej automatycznie umowa sama się przedłuża na czas nieokreślony. Zdecydowałem, że będę kontunuował umowę ale niestety narazie nie mam czasu iść do salonu Plusa. W tym momencie przy przedłużaniu umowych obowiązuje mnie cena dla obecnych klientów. Pytanie brzmi czy jeśli pójdę do salonu przedłużyć umowę np. za 2 tyg., miesiąc, czy 1,5 miesiąca dalej będzie mnie obowiązywała ta cena, czy już wtedy gdy moja umowa się skończy będę musiał płacić abonament jak dla nowych klientów?

Pozdrawiam, pawel980
Awatar użytkownika
Krzysiek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 17730
Rejestracja: 18 gru 2012, o 17:58

Re: Koniec umowy internet iPlus

Post autor: Krzysiek_Plus »

pawel980 pisze: Pytanie brzmi czy jeśli pójdę do salonu przedłużyć umowę np. za 2 tyg., miesiąc, czy 1,5 miesiąca dalej będzie mnie obowiązywała ta cena, czy już wtedy gdy moja umowa się skończy będę musiał płacić abonament jak dla nowych klientów?
To zależy o warunków Twojej obecnej promocji. Jeśli w ramach promocji otrzymałeś rabat na abonament to najprawdopodobniej przestanie on obowiązywać po zakończeniu okresu karencji.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
pawel980
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 13 sty 2014, o 19:01

Re: Koniec umowy internet iPlus

Post autor: pawel980 »

Mam w domu ulotkę Plusa. Teraz mam internet 7 GB za 60zł, w ulotce jest 20 GB za 64.90zł - cena dla obecnych klientów i 79.90 dla nowych, ta oferta mnie interesuje. Niestety nie mam możliwości sprawdzić ceny routera do tej oferty. Mógłbym się dowiedzieć o jego cenę? Czy jest to 1zł, 50zł czy ile? Obecnie mam tylko modem, a chciałbym router.
Awatar użytkownika
Krzysiek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 17730
Rejestracja: 18 gru 2012, o 17:58

Re: Koniec umowy internet iPlus

Post autor: Krzysiek_Plus »

pawel980, cenny sprzętu w przypadku nowej aktywacji znajdziesz na naszej stronie www.plus.pl. Jeśli interesuje cię przedłużenie umowy proszę zostaw kontakt poprzez baner z mojego podpisu.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ