LTE bez limitu

Tematy związane z Internetem Mobilnym.
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
bartex03
Szalony PlusManiak
Posty: 730
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 14 cze 2014, o 00:04

Re: LTE bez limitu

Post autor: bartex03 »

Strategie nagle bedą zmieniać (pozornie , na miesiąc , max 3 ), jak będziemy mieli kwiecień/ maj 2016 ;)
mikiasa
Szalony PlusManiak
Posty: 805
Rejestracja: 14 lip 2014, o 17:16
Lokalizacja: Lublin

Re: LTE bez limitu

Post autor: mikiasa »

@bartex03

Ja się wchrzaniłem w to coś tak jak ty, czyli na początku czerwca 2014 roku, już nawet nie chce mi się tu pisać bo jak patrzę w kalendarz to morda się cieszy że półmetek już za nami.
Z ogromną satysfakcją pożegnam się z Plusem i forum po tych dwóch latach (w tym pół roku szarpania się z BOK).

Mam teraz neta z innej sieci gdzie mam 4 razy większy pakiet podstawowy i bez limitu LTE po pakiecie (do 5Mb/s) oraz prawdziwe no-limit nocki od 0.00 do 8.00, bez błędnych rozliczeń i kombinowania z rozłączaniem modemu.
bartex03
Szalony PlusManiak
Posty: 730
Rejestracja: 14 cze 2014, o 00:04

Re: LTE bez limitu

Post autor: bartex03 »

mikiasa pisze:@bartex03

Ja się wchrzaniłem w to coś tak jak ty, czyli na początku czerwca 2014 roku, już nawet nie chce mi się tu pisać bo jak patrzę w kalendarz to morda się cieszy że półmetek już za nami.
Z ogromną satysfakcją pożegnam się z Plusem i forum po tych dwóch latach (w tym pół roku szarpania się z BOK).

Mam teraz neta z innej sieci gdzie mam 4 razy większy pakiet podstawowy i bez limitu LTE po pakiecie (do 5Mb/s) oraz prawdziwe no-limit nocki od 0.00 do 8.00, bez błędnych rozliczeń i kombinowania z rozłączaniem modemu.

Widzisz na cieżkich zawodników trafili ;)

Ja się szarpie od prawie roku i poszarpie się jeszcze chwile, bo nie lubie jak ktoś mnie ignoruje ( jeszcze zeby Plus miał racje, a niestety nie ma - w moim przypadku)

Nie martwcie się tam w DR może odpuściłem troszke ostatnio, ale po licznych konsultacjach szykuje dla Was ciekawe pismo reklamacyjne na które bardzo bedę chcial uzyskać odpowiedź :)

Na marginiesie takiego tam macie Kierownika Sekcji - tak się podpisuje - tego Pana też naucze czytać.
Awatar użytkownika
majonezowygosciu
Prawie PlusManiak
Posty: 48
Rejestracja: 11 sie 2014, o 22:39

Re: LTE bez limitu

Post autor: majonezowygosciu »

Z tym FUP-em dziwna rzecz, bo kiedyś też zauważyłem, że koniec miesiąca, a lejka nie ma. Aż sprawdziłem sobie przed chwilą prędkość :P

Obrazek

Ale rok temu w wakacje też dobrze net działał. Założę się, że od września znowu się zaczną cyrki z FUP-em :)
Awatar użytkownika
substytut
PlusManiak
Posty: 141
Rejestracja: 24 wrz 2014, o 11:49

Re: LTE bez limitu

Post autor: substytut »

U mnie tez chodzi elegancko - o ile na odu idu to mozliwe. Od wczoraj sciagniete 20GB przy miesiecznym limicie 30GB, wiec podstawa na bank wykorzystana juz dawno, a tu ani info o 80% ani o wykorzystaniu w 100%. Od 1 mam nowy okres rozliczeniowy, wiec pokorzystam - sporo mam jeszcze miejsca na dyskach
mikiasa
Szalony PlusManiak
Posty: 805
Rejestracja: 14 lip 2014, o 17:16
Lokalizacja: Lublin

Re: LTE bez limitu

Post autor: mikiasa »

Aż się podłączyłem żeby sprawdzić i faktycznie - idzie jak burza :) A nawet 10% limitu nie zużyłem

Obrazek
bartex03
Szalony PlusManiak
Posty: 730
Rejestracja: 14 cze 2014, o 00:04

Re: LTE bez limitu

Post autor: bartex03 »

mikiasa pisze:Aż się podłączyłem żeby sprawdzić i faktycznie - idzie jak burza :) A nawet 10% limitu nie zużyłem

Obrazek
To nie wiesz ze jestesmy specjalnie trakowani w Plusie ?

W Plusie jest specjalna grupa klientów - tzw czerwcowi
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: LTE bez limitu

Post autor: habish »

Upload wysoki.... to zajechany BTS a nie FUP.
Kilkanaście postów wyżej jednemu z użytkowników podkręcili BTSa z którym się łączy, napisz podobnie jak on to może i Tobie podkręcą.
Sam napisałem aby taką operację wykonali na wszystkich swoich stacjach ale raczej nic z tego nie będzie.....


Link: http://www.plusforum.pl/viewtopic.php?f ... 85#p174537
mikiasa
Szalony PlusManiak
Posty: 805
Rejestracja: 14 lip 2014, o 17:16
Lokalizacja: Lublin

Re: LTE bez limitu

Post autor: mikiasa »

Czytałem to. Karta poszła na serwer jako backup bo upload jest niekiedy 45 Mbit a download 3 Mbit. Wiec jak znalazł do serwera :)

Ja już zobojętniałem na to. Czekam aż się umowa skończy i zapominam o nich.


Wymacane przez Tapatalk
WXuser
Szalony PlusManiak
Posty: 203
Rejestracja: 30 lip 2014, o 11:26

Re: LTE bez limitu

Post autor: WXuser »

majonezowygosciu pisze:Z tym FUP-em dziwna rzecz, bo kiedyś też zauważyłem, że koniec miesiąca, a lejka nie ma. Aż sprawdziłem sobie przed chwilą prędkość :P

Obrazek

Ale rok temu w wakacje też dobrze net działał. Założę się, że od września znowu się zaczną cyrki z FUP-em :)
po roku pierwszy raz przekroczyłem w kilka dni 30GB - ta podkręcona prędkość ;)
mam prędkość w granicach 20/2 więc zgodnie z regulaminem

nie wiem jak będzie we wrześniu ale nie przycinanie w wakacje do 32 kB jest marketingowo słuszne - za niespełna rok będą chcieli abyśmy przedłużyli umowę a wyobraźcie sobie sytuację
rodzinka jedzie nad morze, tata bierze router bo ma :) a na plaży można usłyszeć narzekania dzieciaków , że nie ma wifi
ale tata wziął ... no i gdyby przycinali do 32 kb... to ojciec miałby przeciwko sobie całą rodzinę, musiałby kupić starter konkurencji, gdzie bez umowy za 45zł może mieć no limit w lte
potem przyszedłby moment przedłużenia umowy a tu cała rodzina - a pamiętasz ile to g... było warte w wakacje, nic
mathias65
Prawie PlusManiak
Posty: 33
Rejestracja: 14 lis 2014, o 13:20

Re: LTE bez limitu

Post autor: mathias65 »

Nie wiem czy pisanie tu ma jeszcze jakiś sens, bo moja sprawa wisi...nikt nie ruszył tematu. No cóż moja umowa jeszcze trochę i dobiegnie końca i jeśli to ma tak wyglądać zapewne zakończę współpracę z PLUSem i szczerze wszystkich znajomych i rodzinę będę namawiał do tego samego, bo to nie ma sensu, płacić za coś, z czego się nie jest zadowolonym i na dodatek być ignorowanym.
Widzę, że w kilku przypadkach jakieś tam ruchy na BTS-ach wystarczyły aby poprawić sprawę, ale ...komuś się musi chcieć zająć sprawą, prawda?
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: LTE bez limitu

Post autor: habish »

Wykonałeś testy prędkości w nocy aby potwierdzić problem przeciążonego BTSa?
mathias65
Prawie PlusManiak
Posty: 33
Rejestracja: 14 lis 2014, o 13:20

Re: LTE bez limitu

Post autor: mathias65 »

patryk7588 pisze:Wykonałeś testy prędkości w nocy aby potwierdzić problem przeciążonego BTSa?
Sorry, ale to ja mam dochodzić przyczyn czy to PLUS powinien się tym zająć.
Nie mam ochoty siedzieć po nocach aby coś udowodnić PLUSowi
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: LTE bez limitu

Post autor: habish »

A to spoko, zaraz ktoś z Plusa przyjedzie i zrobi to za Ciebie...
mathias65
Prawie PlusManiak
Posty: 33
Rejestracja: 14 lis 2014, o 13:20

Re: LTE bez limitu

Post autor: mathias65 »

patryk7588 pisze:A to spoko, zaraz ktoś z Plusa przyjedzie i zrobi to za Ciebie...
nie musi przyjeżdżać, maja odpowiednie narzędzia aby to sprawdzić.
ODPOWIEDZ