LTE bez limitu

Tematy związane z Internetem Mobilnym.
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
gazeciarz71
Starszy Plusmaniak
Posty: 198
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 5 lis 2014, o 14:21

Re: LTE bez limitu pytanie

Post autor: gazeciarz71 »

grzegk pisze: Czy może być to powód zerwania umowy z winy operatora? Uruchamianie usług bez wiedzy klienta uważam za skandaliczne zachowanie.
Na pewno musisz złożyć reklamację i w niej wysunąć swoje roszczenia. Odpowiedzi żądaj tylko i wyłącznie na piśmie.
Dodatkowo możesz o fakcie kreatywnej księgowości powiadomić UOKiK i Urząd Skarbowy. Widzę, że kreacja zawyżonych faktur to tylko nie mój odosobniony przypadek...
Sebcze
Starszy Plusmaniak
Posty: 156
Rejestracja: 17 lis 2014, o 23:28

Re: LTE bez limitu pytanie

Post autor: Sebcze »

Kranu a udało Ci się umowę rozwiązać bez kary umownej ? Czy piszesz o czymś innym :) ?
Awatar użytkownika
DanielloJSA
PlusManiak
Posty: 51
Rejestracja: 13 cze 2014, o 21:39
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: LTE bez limitu pytanie

Post autor: DanielloJSA »

U mnie dzisiaj mija ostatni dzien odpowiedzi na reklamacje, w zasadzie to jutro ale jutro raczej poczta nie przyjdzie takze jesli dzisiaj nie dostane odpowiedzi na reklamacje mam od nich swiety spokoj. Tylko teraz pytanie co powinienem dalej zrobic wyslac im zawiadomienie do dzialu reklamacji, ze nie dostalem odpowiedzi czy co mam zrobic?
myk6414
Szalony PlusManiak
Posty: 442
Rejestracja: 11 cze 2014, o 11:23

Re: LTE bez limitu pytanie

Post autor: myk6414 »

Decyduje data nadania przesyłki, a nie kiedy ona dotrze do Ciebie. Mogą dziś wysłać, a może już jest w drrodze.
zzz
Szalony PlusManiak
Posty: 425
Rejestracja: 7 cze 2014, o 16:35

Re: LTE bez limitu pytanie

Post autor: zzz »

myk6414 pisze:Decyduje data nadania przesyłki, a nie kiedy ona dotrze do Ciebie. Mogą dziś wysłać, a może już jest w drrodze.
Albo pan krzys zaraz przeczyta twoj post, da znac do dzialu reklamacji a tam niewiele myslac jakas pani uzyje klawiszy crtl+v i odp zostanie nadana. Lepiej tu na forum nie pisac do kiedy maja czas na odp.
myk6414
Szalony PlusManiak
Posty: 442
Rejestracja: 11 cze 2014, o 11:23

Re: LTE bez limitu pytanie

Post autor: myk6414 »

Nie bój się. Oni dobrze wiedzą jaki terminy ich obowiazują.

Swoją drogą jestem pozytywnie zaskoczony - wczoraj mi się skończył pakiet (25GB) i powinienem być przyblokowany do 10Mbits, a tutaj takie kwiatki....

Obrazek
gazeciarz71
Starszy Plusmaniak
Posty: 198
Rejestracja: 5 lis 2014, o 14:21

Re: LTE bez limitu pytanie

Post autor: gazeciarz71 »

myk6414 pisze:Nie bój się. Oni dobrze wiedzą jaki terminy ich obowiazują.

Swoją drogą jestem pozytywnie zaskoczony - wczoraj mi się skończył pakiet (25GB) i powinienem być przyblokowany do 10Mbits, a tutaj takie kwiatki....
Masz - lepiej takich kwiatków nie pokazuj, bo oni bardzo dobrze wiedzą jak działa FUP... :lol: :lol: :lol:
bartex03
Szalony PlusManiak
Posty: 730
Rejestracja: 14 cze 2014, o 00:04

Re: LTE bez limitu pytanie

Post autor: bartex03 »

DanielloJSA pisze:U mnie dzisiaj mija ostatni dzien odpowiedzi na reklamacje, w zasadzie to jutro ale jutro raczej poczta nie przyjdzie takze jesli dzisiaj nie dostane odpowiedzi na reklamacje mam od nich swiety spokoj. Tylko teraz pytanie co powinienem dalej zrobic wyslac im zawiadomienie do dzialu reklamacji, ze nie dostalem odpowiedzi czy co mam zrobic?
Ojjj jeden post za dużo....
vvv.venlo
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 31 sty 2015, o 13:10

Re: LTE bez limitu pytanie

Post autor: vvv.venlo »

Witam skłaniam się do wzięcia oferty 35GB power lte bez limitu w promocji smart dom.Chciałbym się dowiedzieć jak to działa w przypadku słabego zasięgu LTE lub jego braku?
Sebcze
Starszy Plusmaniak
Posty: 156
Rejestracja: 17 lis 2014, o 23:28

Re: LTE bez limitu pytanie

Post autor: Sebcze »

Venlo a ile danych chcesz pobierać lub wysyłać łącznie ? I na jakiej prędkości Ci zależy ?
archivi
Początkujący PlusManiak
Posty: 18
Rejestracja: 13 sty 2015, o 20:16

Re: LTE bez limitu pytanie

Post autor: archivi »

vvv.venlo pisze:Witam skłaniam się do wzięcia oferty 35GB power lte bez limitu w promocji smart dom.Chciałbym się dowiedzieć jak to działa w przypadku słabego zasięgu LTE lub jego braku?
venlo jestes odwaznym niepowaznym samobojca ;)
W tym watku wypowiadaja sie jedynie osoby ktore na drodze sądowej chca zrywac umowy... Pytasz ich jak to sie sprawdza :).

Ale postaram sie odpowiedziec - w limicie 35GB działaŁO fajnie (z podkreśleniem na ostatnia sylabe). Kiedys mialem 50Mb/s, teraz w limicie smiga mi 15-20Mb. Wszystko zalezy od BTS z ktorego bedziesz korzystal i od ilosci osob.
W przypadku braku zasiegu LTE, a majac HDSPa do przegladania stron jest przyzwoicie. po przekroczeniu pakietu w HDSPA nie bedzie dzialac (nilimitowany tylko w zasiegu LTE).

Ja STANOWCZO ODRADZAM - moim zdaniem to oszusci i tyle... Oczywiscie wszystko niby zgodnie z prawem, ale na kazdym kroku brak jasnych informacji typu - "uwaga - pakiet dziala wylacznie w zasiegu HDSPA" (pisze akurat o pakiecie nocnym ktory kupilem...)
Na infolini od kazdego konsultanta uzyskasz inne informacje, przyjedzie przedstawiciel powie Ci cos innego, a jak pojedziesz do punktu podpisac umowe - to sie zdziwisz, bo uslyszysz kolejna wariacje... Internet tylko i wylacznie dla osob zdesperowanych nie posiadajacych innej alternatywy.
Jak poczatkowo namowilem kilku moich znajomych, za co ich teraz musze przepraszac, tak teraz MOWIAC SAMA PRAWDE o tym internecie, mam nadzieje ze uda mi sie przestrzec jak najwieksza ilosc osob...
vvv.venlo
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 31 sty 2015, o 13:10

Re: LTE bez limitu pytanie

Post autor: vvv.venlo »

W mojej miejscowości niestety niema kablówek,a infrastruktura orange nie pozwala na nic wiecej niz neostrade na poziomie 6mb/s.Nie ściągam filmów czy gier.Internet potrzebuje głównie do youtube,facebooka i przelewów.
gazeciarz71
Starszy Plusmaniak
Posty: 198
Rejestracja: 5 lis 2014, o 14:21

Re: LTE bez limitu pytanie

Post autor: gazeciarz71 »

vvv.venlo pisze:Internet potrzebuje głównie do youtube,
35 GB to niewiele biorąc pod uwagę youtube. Jeśli Ci neo działa, to nie kombinuj.
Sansuii
Prawie PlusManiak
Posty: 30
Rejestracja: 12 lis 2014, o 14:38

Re: LTE bez limitu pytanie

Post autor: Sansuii »

gazeciarz71 pisze:
vvv.venlo pisze:Internet potrzebuje głównie do youtube,
35 GB to niewiele biorąc pod uwagę youtube. Jeśli Ci neo działa, to nie kombinuj.
Tym bardziej że 6Mb to niedługo będzie marzenie plusowców ;)
KamilPowerLte
Szalony PlusManiak
Posty: 492
Rejestracja: 16 sty 2015, o 00:10

Re: LTE bez limitu pytanie

Post autor: KamilPowerLte »

Sansuii pisze:
gazeciarz71 pisze: Tym bardziej że 6Mb to niedługo będzie marzenie plusowców ;)
Niestety to są prorocze słowa:
Obrazek
Pełny zasięg LTE, niewykorzystany pakiet podstawowy, czyli jeszcze bez przycięcia :-/
ODPOWIEDZ