LTE bez limitu

Tematy związane z Internetem Mobilnym.
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
oloxx
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook

Re: LTE bez limitu pytanie

Post autor: oloxx »

ale z tego co pamiętam to pierwszym dniem tych 30 dni jest dzień następny po złożeniu reklamacji
czyli jeszcze jutro chyba mają czas...
czy źle liczę.... ???
zzz
Szalony PlusManiak
Posty: 425
Rejestracja: 7 cze 2014, o 16:35

Re: LTE bez limitu pytanie

Post autor: zzz »

Liczy sie kolejny dzien po zlozeniu reklamacji jako nr 1. Maja czas do jutra do 23:59 na odpowiedz. Wyslac szablon dla nich to nie problem.
oloxx

Re: LTE bez limitu pytanie

Post autor: oloxx »

a jeśli wyślą jakiś bzdurny szablon w ogóle nie odpowiadający na oskarżenia i wyzwisko od kłamców (tak tak, dokładnie tak im napisałem - że kłamią w celu uzyskania korzyści majątkowej art. 286 KK oni w reklamach, ich biuro prasowe i nawet ich przedstawiciele u których podpisywałem umowę :mrgreen: ), które zawarłem w reklamacji to można, że tak powiem nie uznać takiej ich odpowiedzi?? np, że ich odpowiedź nie porusza i nie odpowiada na problemy zawarte w piśmie reklamacyjnym?? i wtedy walczyć o to, że nie odpowiedzieli w terminie??

w zasadzie teraz przeglądam ich odpowiedź na pierwszą reklamację to ewidentnie odwołują się tam tylko i wyłacznie do pisma z dn. 30-09-2014
a ja następną reklamację na którą nie otrzymałem odpowiedzi wysłałem (niestety przez ich minus online) 01-10-2014
potem pierwszą konkretną reklamację 02-10-2014 już przez bok@minus.pl
i ostatnią konkretną 08-10-2014 również przez bok@minus.pl

czyli w zasadzie dziś mija termin rozpatrzenia reklamacji, w której żądałem przywrócenia przepustowości łącza do wartości, na którą zgadzałem się podpisując umowę (wysłanej przez minus online dn. 01-10-2014) :-D

czy się mylę i tą odpowiedzią załatwili obydwie reklamacje??
oloxx

Re: LTE bez limitu pytanie

Post autor: oloxx »

- w tej z 30-09-2014 (nie pamiętam dokładnie) tylko nazrekanie było, że obniżono mi prędkość do 5Mb/s
- w tej z 01-10-2014 żądałem przywrócenia przepustowości łącza do warunków na które się zgadzałem podpisując umowę
- w tej z 02-10-2014 nie żądałem rozwiązania umowy, było poruszone, że nie wywiązują się z umowy, którą z nimi
podpisałem
- w uzupełnieniu reklamacji z 08-10-2014 (jak to pięknie nazwała biedna Pani po której mailowo jechałem i darłem się (CAPSLOCK'iem) a ona musiała grzecznie mi odpisywać i na końcu napisała grzecznie, że dziękuję za wyrażoną opinię :mrgreen: i że prześle to jako uzupełnienie do reklamacji z dnia 08-10-2014) napisałem, że łamią warunki umowy i będzie to skutkowało rozwiązaniem umowy z ich winy
w tej ostatniej dopiero były groźby rozwiąznia umowy z ich winy

teraz znowu od kilku dni mam już lejek 10Mb/s a dziś mija termin tej z 01-10-2014
oloxx

Re: LTE bez limitu pytanie

Post autor: oloxx »

20141002_160756-przer.jpg
do czasu wysłania im ostatniej reklamacji (08-10-2014) nie chciałem rozwiązywać umowy ale zaczynam mieć już ich dość
chciałem tylko aby net był taki na jaki podpisywałem umowę - czyli do 20Mb/s. dla mnie to prędkość wystarczająca. i tak w mojej lokalizacji uzyskuję max 28Mb/s a alternatywy niestety innej póki co nie mam. za niedługo dopiero będzie fiolet bo ma już nadajniki postawione ale jeszcze nie uruchomione
Ostatnio zmieniony 31 paź 2014, o 23:45 przez oloxx, łącznie zmieniany 1 raz.
oloxx

Re: LTE bez limitu pytanie

Post autor: oloxx »

będę walczył o rozwiązanie umowy z ich winy z powodu ciągłego nie wywiązywania się przez nich z warunków umowy.
zresztą sądzę (i mam wielką nadzieję, że tak będzie), że na tą ostatnią z 8-10-2014 też mi nie odpowiedzą w terminie i wtedy będę miał już jasną sytuację
a ta z 01-10-2014
reklamacja 01-10-2014 - przer.jpg
Awatar użytkownika
substytut
PlusManiak
Posty: 141
Rejestracja: 24 wrz 2014, o 11:49

Re: LTE bez limitu pytanie

Post autor: substytut »

To miala byc reklamacja??
Serio, w necie jest wiele podpowiedzi i wskazowek w jaki sposob napisac reklamacje. Nie moze to wygladac jak utyskiwania 5-latka pt. "Oddajcie mi moja zabawke"...
A tu taka ciekawostka co sie pokazalo, gdy zaczelam wpisywac w google haslo "jak napisac reklamacje" :lol:
Ale Plus bedzie dalej twierdzil, ze niezadowolonych klientow ma tylko niewielki odsetek..... :lol:
Załączniki
reklamacja.jpg
oloxx

Re: LTE bez limitu pytanie

Post autor: oloxx »

pierwsze dwie pisane w akcie desperacji na kolanie w związku z nagłym ograniczeniem prędkości
dopiero nad czwartą, ostatnią się postarałem
ale tak jak pisałem o rozwiązanie umowy z ich winy dopiero będę zaczynał walczyć gdyż pojawia się u mnie alternatywa netu
a podstawy nie wywiązywania się przez nich z warunków umowy to już będę miał po tym jak nie odpowiadają na moje reklamacje - czyli się zgadzają z zarzutami
Awatar użytkownika
barman_pl
PlusManiak
Posty: 54
Rejestracja: 8 paź 2014, o 01:24

Re: LTE bez limitu pytanie

Post autor: barman_pl »

A ja dalej w szoku jestem, bo do końca okresu rozliczeniowego 7 dni a lejek raptem na 10mb... Może to rzeczywiście zależy od BTS'a, może rzeczywiście trafił mi się jakiś mało obciążony :lol:
piotrg
Początkujący PlusManiak
Posty: 13
Rejestracja: 3 paź 2014, o 20:03

Re: LTE bez limitu pytanie

Post autor: piotrg »

puciek82
Szalony PlusManiak
Posty: 206
Rejestracja: 28 paź 2014, o 01:17

Re: LTE bez limitu pytanie

Post autor: puciek82 »

@barman_pl - ja dostałem 0.5 kilka dni temu , wiec jeszcz mozesz sie zalapac :)
mariobross23
Szalony PlusManiak
Posty: 210
Rejestracja: 29 lip 2014, o 11:30

Re: LTE bez limitu pytanie

Post autor: mariobross23 »

oloxx pisze:będę walczył o rozwiązanie umowy z ich winy z powodu ciągłego nie wywiązywania się przez nich z warunków umowy.
zresztą sądzę (i mam wielką nadzieję, że tak będzie), że na tą ostatnią z 8-10-2014 też mi nie odpowiedzą w terminie i wtedy będę miał już jasną sytuację
a ta z 01-10-2014
reklamacja 01-10-2014 - przer.jpg

Ludzie co to ma być ?? REKLAMACJA ??? To wygląda na jakieś żale gimbazy, ba... przedszkolaka by niania oddała mu lizaka :lol: Pisząc tak myślicie , że zostaniecie potraktowani poważnie ??? :shock:
Ktoś tu w temacie podawał jak powinna wyglądać reklamacja i co zawierać. Poczytaj proszę przed kolejną :!:
puciek82
Szalony PlusManiak
Posty: 206
Rejestracja: 28 paź 2014, o 01:17

Re: LTE bez limitu pytanie

Post autor: puciek82 »

@mariobross23 To może zamiast pisać tylko że robisz to źle napisz dla nas reklamację , pewnie będę musiał składać ją jeszcze raz więc przyda mi się taka profesjonalna napisana przez Ciebie, będzie jako szablon dla wszystkich bo wszyscy składają ja z tego samego powodu , naprawdę się przyda ,napisz ...
Awatar użytkownika
substytut
PlusManiak
Posty: 141
Rejestracja: 24 wrz 2014, o 11:49

Re: LTE bez limitu pytanie

Post autor: substytut »

puciek82, w tym watku naprawde byly juz porady jak napisac reklamacje i co ona ma zawierac... Takie same porady, jesli komus nie chce sie przegladac blisko 500str watku mozna znalezc tez w google :)
mariobross23
Szalony PlusManiak
Posty: 210
Rejestracja: 29 lip 2014, o 11:30

Re: LTE bez limitu pytanie

Post autor: mariobross23 »

puciek82 pisze:@mariobross23 To może zamiast pisać tylko że robisz to źle napisz dla nas reklamację , pewnie będę musiał składać ją jeszcze raz więc przyda mi się taka profesjonalna napisana przez Ciebie, będzie jako szablon dla wszystkich bo wszyscy składają ja z tego samego powodu , naprawdę się przyda ,napisz ...
Profesjonalna powiadasz ??? Proszę :lol:

Kod: Zaznacz cały

http://www.konsument.gov.pl/files/formularz/wzorskargi.pdf
ODPOWIEDZ